Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Papierosy

(1/6) > >>

Deft:
Zastanawia mnie co my?licie o fajkach? Czy je palicie?

Ja osobi?cie pale. Jestem chyba ju? w na?ogu prawie codziennie z kumplami jaram na osiedlu. Moje p?uca pewnie wygl?daj? jak po wojnie lecz mnie to nie interesuje za bardzo bo ostatnio jako? tak dziwnie si? zacz??em si? zastanawia? czy jeszcze po?y? czy mo?e sko?czy? ze sob?. Jak na razie zabijam si? powoli fajkami lecz komu si? ?pieszy? No có? pale i nie zamierzam rzuci?. A wszystko przez to ?e wpad?em w "nieodpowiednie otoczenie"

Kristo:
A ja osobi?cie si? zastanawiam ile masz lat, poziom IQ i czy kaleczenie naszego pi?knego j?zyka jest te? czym? usprawiedliwiane, ale to nie temat odpowiedni na to. TAK pali?em i jest mi z tym dobrze, rzuci?em i tobie te? radze zacz??. T?umaczenie, bo kumpel to tamto nie jest ?adnym usprawiedliwieniem i tylko si? czujesz z tym lepiej. A zabijanie si? w ten sposób to jest mord?ga, lepiej jest przedawkowa? ?rodki przeciwbólowe.
 Dobra, ale wracaj?c do tematu, nie przeszkadza mi jak kto? pali przy mnie. Jestem za tym, aby w miejscach pracy stworzono tzw. "Palarnie", by niepal?cy nie musieli si? tru? razem z pal?cymi i by pal?cy mieli jaki? komfort w pracy, a nie wychodzi? sobie na zewn?trz budynku by spokojnie zapali?. Szko?y kwestia sprzeczna niby nie mo?na, ale mo?na. Przecie? zapali? po i przed lekcjami czy? nie?

Deft:
Nie ma uzasadnienia do mojego kaleczenia po prostu mi si? nie chce pisa? przecinków itp.
Fajki to s? rzeczy najmniej z?e które robi? na codzie?. Ja kiedy? by?em normalny nie pi?em, nie pali?em lecz wpad?em w inne ?rodowisko i si? sta?em takim dresem. Mo?ecie komentowa? moj? wypowied?, lecz nie mówcie ?ebym przesta? bo mnie to denerwuje
sorry za offtopic
Czekam na innych wypowiedzi


Kurde, zakup sobie s?ownik lub przepu?? posta przez worda, bo ?le si? to dla ciebie sko?czy. I to nie tylko interpunkcja ale równie? ortografia, np. b??d typu, ?eczy a pisz? si? rzeczy - Glief

tH.:
Przyznam si?, ?e w ?yciu pali?em tylko kilka razy z w?asnej woli, nikt mnie do tego nie namawia?. Nigdy nie pali?em na d?u?sz? met? i nie zamierzam. Nie wiem jak? satysfakcj? przynosi ludziom trucie si? fajkami. Alkohol, papierosy i niektóre narkotyki s? dla ludzi, niemniej jednak nie warto z nimi przesadza?. S?dz?, ?e gdy cz?owiek od czasu do czasu wypije co?, popali klika fajek (lub czego? mocniejszego) nic mu raczej nie b?dzie, jednak nie warto przesadza?.

Kristo:

--- Cytat: Deft ---Nie ma uzasadnie do mojego kaleczenia po prostu mi si? nie chce pisa? przecinków itp.
--- Koniec cytatu ---
Ostatnia moja dygresja na ten temat. Mi nie chodzi o przecinki, u?ywania polskich znaków. Mi chodzi o gramatyk? i ortografi? np. twoja "?ecz" to jest b??d! . Ale dobra to nie jest wa?ne.
 Tak, ?eby nie by?o wracam mniej wi?cej do tematu t?umaczenie si? w stylu

--- Cytat: Deft ---Ja kiedy? by?em normalny nie pi?em, nie pali?em lecz wpad?em w inne ?rodowisko i si? sta?em takim dresem.

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Deft ---A wszystko przez to ?e wpad?em w "nieodpowiednie otoczenie".

--- Koniec cytatu ---
My wybieramy si?, z kim zadajemy, nie chcesz? Nie musisz. Nikt do tego ci? nie zmusza i nie b?dzie zmusza?. To jest ?mieszny by si? wykr?ca? kumplami. Dres dresem, ale nadal cz?owiekiem, nie ma czego? takiego, ?e dres zawsze pali. Znam od groma ludzi z osiedli, którzy nie pal? i potrafi? by? asertywni w stosunku do tego. A palenie w twoim wieku jest bardzo g?upie. M?ody jeste? powiniene? si? cieszy? ?yciem, a nie zatruwa? je sobie ju? teraz. Wiem co mówi? bo zacz??em wcze?niej od ciebie pi? i pali?, a teraz ?a?uje tego, ale cz?owiek uczy si? na swoich b??dach( i oby na innych bo w przeciwnym razie nie po?yje zbyt d?ugo ).

Przypominam, i? na forum istenieje funkcja "edytuj" - Glief

Akurat tego nie za?apa?em Glief. O co Ci chodzi w tym momencie?- Kristo

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej