Autor Wątek: Problem z kopią zapasową  (Przeczytany 1070 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bartek1st

  • Gość
Problem z kopią zapasową
« dnia: 28 Styczeń 2007, 19:45:20 »
Wiem, że podobny temat już był (ja go zrobiłem), ale został zablokowany. A więc chodzi o to, że chce zrobić kopię zapasową G3. Robię ją w Alcohol 120% i kiedy program skończy tworzenie obrazu to montuję go w alchololu. Włączam grę, pojawia się logo gothica, czekam i wyskakuje komunikat, że mam włożyć do napędu płytę z grą i żebym jej nie wykładał w czasie gry.
Oto screen okienka z komunikatem:
[img]http://img48.imageshack.us/img48/4605/beztytu322ucc7.png\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Tak, więc proszę kogoś ze zaznajomionych z tematem, o instrukcje albo link do jakieś strony z pomocą jk stworzyć obraz płyty Gothic 3, tak aby działała.
P.S. Aha, zaznaczam że mam oryginała, nie chcę go po prostu uszkodzić

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Problem z kopią zapasową
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2007, 21:45:01 »
Skoro masz orginał to po co ci kopia? CD Projekt wymienia rozwalone płyty za darmo (no prawie  ) Mojapłyta jest strasznie porysowana i jakoś chodzi. CONSORED

Na tym forum nie będzie rozmów o tak zwanych crackach ani o pirackich grach - DODO
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2007, 22:31:49 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Problem z kopią zapasową
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2007, 21:45:01 »

Offline Fix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Problem z kopią zapasową
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Styczeń 2007, 22:33:29 »
KARWO - skoro ma oryginał ma święte prawo zrobić sobie obraz płyty. Również posiadam oryginalną wersję (mogę Ci choćby zdjęcie zrobić), a mimo to korzystam z obrazu, ponieważ mój wysłużony napęd DVD jest głośny jak karetka na sygnale. W dodatku nie uśmiecha mi się nadmierna żonglerka płytami. Nie łamię żadnego paragrafu prawa polskiego i nie mam najmniejszych wyrzutów sumienia i takowych mieć nie powinienem. Co nie zmienia faktu, że używanie cracka to już najzwyklejsze przestępstwo - wszak umowa licencyjna zabrania ingerencji w plik .exe gry.
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2007, 22:35:07 wysłana przez Fix »

Bartek1st

  • Gość
Problem z kopią zapasową
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2007, 18:05:00 »
Dobra już sobie poradziłem. Temat można zamknąć, bo wątpię, aby ktoś napisał jak to trzeba zrobić  

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Problem z kopią zapasową
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Styczeń 2007, 00:54:28 »
Może ja przybliżę ci mój sposób nie niszczenia oryginalnej płytki G3. Tworze sobie obraz jak wcześniej napisałeś alcoholem 120% - starszą wersją gdyż w nowych zostały usunięte pewne opcji z racji tego, że łamały zabezpieczenia których nie powinny łamać ale w tym przypadku akurat nie jest to ważne. Tak więc gdy już utworzę obraz montuje go w 1 dysku wirtualnym a następnie odpalam programik "sd4hide", który ukrywa pozostałe napędy fizyczne teraz bez żadnych problemów uruchamiam grę. Ów program można znaleźć wszędzie wystarczy użyć google.pl.

Forum Tawerny Gothic

Problem z kopią zapasową
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Styczeń 2007, 00:54:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything