Autor Wątek: Niezbadane krainy  (Przeczytany 6580 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gałązka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Niezbadane krainy
« dnia: 28 Styczeń 2007, 10:59:56 »
Słyszałem, że niezbadane krainy to siedziba druidów. Nie mogę się tam jednak dostać, góry są za wysokie! Czy wogóle coś jest na tych krainach i jak się tam dostać?

Offline WaldeK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Niezbadane krainy
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2007, 11:51:43 »
Nie. Nie ma tam nic. Ja też oblatałem całą krawędź od pustyni aż po wodospad w myrtanie i nie dało rady tam wejść. Te niezbadane krainy mnie się wydaję to jest to tam gdzie bezimmienny wraz z xardasem sie wybiera na koniec gry gdy sie zniszczy artefakty adanosa i otworzy portal niedaleko Silden

Forum Tawerny Gothic

Niezbadane krainy
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2007, 11:51:43 »

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Niezbadane krainy
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Styczeń 2007, 12:43:00 »
A mi się udało wejść i pospacerować po krańcu mapy   niestety nic tam nie ma żadnych drzew ani potworów, natknąłem się jednak na jeden całkowicie pusty zamek, taką małą twierdzę pośród gór jednak tam też nic nie było oprócz pustych ścian. Krawędzi mapy nie da się przekroczyć gdyż istnieje tam niewidzialna bariera której nie możemy przekroczyć. Wybrałem się na te poszukiwania gdyż szukałem prezentu od szalonego krasnoluda z kosmosu jednak narazie nie natknąłem się na żadną ciekawą rzecz pozostawioną przez twórców mam nadzieje że jednak krasnolud pozostawił tu ślad swej działalności.

Cytuj
200 post

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Niezbadane krainy
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Styczeń 2007, 21:40:30 »
Jak tam weszłeś? Jeśli możesz napisz w którym miejscu trzeba się wdrapywać aby się tam dostać.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Niezbadane krainy
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Styczeń 2007, 22:18:57 »
A więc miałem plan odnaleźć przełęcz prowadzącą do Nordmaru na północ od Silden. A więc błądziłem w tamtym rejonie ale przełęczy nie znalazłem. A więc błądząc znalazłem taką jakby ścieżkę żeby ją dobrze nazwać ślepy zaułek, była ona porośnięta wokół krzakami a po obu stronach dróżki stały powbijane takie jakby kamienne słupy. Ogólnie fajnie to wyglądało a na końcu drogi ściany nie były zbyt strome więc po pewnym czasie skakania i kombinowania znalazłem się na górze, mam nawet jeszcze save więc czasem sobie pobłądzę w tamtych rejonach.

Offline ADrianklim

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Niezbadane krainy
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Kwiecień 2007, 14:29:08 »
Ja przeszukałem każde przejście do nie zbadanych terenów wszystkie drogi które do nich prowadziły zostały zablokowane zasypane drzewami skałami a nie które to kośćmi smoków ale znalazłem i te przejście co było wymienione portal. nie wiem co trzeba zrobić żeby go uruchomić to jest jedyna droga do niezbadanych krain a o tym zamku co pisał ktoś tam to błąd nie wiem gdzie byleś ale to nie jest związane z niezbadanymi krainami ponieważ jak wdrapywałem  sie i przeszedłem tą skalę która blokowała przejście i podążałem ścieżką to była tak jakby bariera przez którą przejść nie mogłem. Ale wciskałem cały czas ctr+f8
i przeleciałem jakoś tą  barierę i poszedłem dalej za tą ścieżką i zauważyłem wiecie co? nic tylko takie niebieskie jakby nie bo jakby było koniec mapy i jak poszedłem dalej w to niebieskie to latałem i nigdzie nie doszedłem ale wczytałem save jak przeszedłem przez tą barierę i postanowiłem iść  wzdłuż tej linii która dzieli na mapie niezbadane krainy i cały czas widziałem to samo. Więc musiałeś odkryć gdzieś ten zamek nie wiem gdzie ta gra ma wiele zagadek. Niezbadane krainy albo na końcu Varantu jak podąża sie wzdłuż linii dzielącej niezbadane krainy to jest tak jakby dolina. I jest droga ale zasypana drzewami a obok jest jaskinia w której jest grób a nad grobem świeci sie światełko a i zapomniałbym przed tą jaskinią jest pełno ludzkich szkieletów oczywiście nie  ożywionych i jest tam tam szkielet z niesamowitym mieczem ale szkoda że go wyjąć nie można ale z pewnością musiał być to jakiś legendarny miecz. Tyle wiem o tych nie zbadanych terenach no i mój kolega mówił też że w internecie nie wiem na jakiej stronie wyczytał że Saturas ma  jakąś złotą tabliczkę którą da nam w pewnym momencie która uruchomi portal.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 21:54:23 wysłana przez DODO »

Offline caleb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Niezbadane krainy
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Czerwiec 2007, 00:45:13 »
To jest 3 droga gry :) wybierasz adanosa siły bogów są wyrównane :) Xardas tak naprawdę stoi po stronie adanosa :P
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 02:00:37 wysłana przez DODO »

Offline Asch

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Niezbadane krainy
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Lipiec 2007, 12:24:12 »
Prawdopodobnie na tereny niezbadanych krain przeniesie nas dodatek do G3.Z kolei na innym forum słyszałem, że tam będzie jakieś nowe państo.Nie wiem, możę wróg Robhara, lub ziemie Orków,albo jak pisaliście mogą to być ziemie Druidów.

Forum Tawerny Gothic

Niezbadane krainy
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Lipiec 2007, 12:24:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything