Autor Wątek: Ogame  (Przeczytany 4934 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Ogame
« dnia: 27 Styczeń 2007, 15:13:02 »
Mam nadzieję, że wiele osób gra w OGame. Ja i mój kolega mamy problem. atakuje nas koleś o nicku volio. Mam nadzieję że mi ktoś pomoże. Kumpel stracił już około 1 mln surowców  i około 2 tyś pkt. Wprawdzie to mało ale on go atakuje codziennie. Nawet używa falangi i wyprowadza ataki co do sekundy. kolo ma gdzieś tak 950 miejsce. Mam nadzieję, że ktoś nam pomoże. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2007, 15:54:35 wysłana przez DODO »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Ogame
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2007, 15:37:53 »
Hmm miło by było gdybyście dla ogólnej wiadomości potencjalnych sojuszników podali uni na jakim gracie i wasze kordy, no i info o samym gościu, jak daleko od was się znajduje [która gala etc]. Macie sojusze? Tak, wiem że to dziś niewielka pomoc bo każdy się o siebie boi no ale zawsze są wyjątki.
I czasem czy taki temat nie powinien sie znaleźć na forum Ogame? :]

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ogame
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2007, 15:37:53 »

Offline slawex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Ogame
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Luty 2007, 15:12:37 »
No niestety na tym polega ta gra atakuje się ludzi którzy trzymają dużo surowców na planecie lub aby zezłomować flote :) Jeśli ma jakiś sojusz to możesz dołączyć do jego sojuszu lub jakiegoś z którymi mają pakty o nieagresji i oczywiście jeśli ci się chce to możesz dołączyć do jakiegoś sojuszu który cie wesprze. Ile masz wogle pkt i które miejsce ? Proponuje tobie i twojemu koledze nie trzymać floty i surówki na planecie to będziecie mieć spokój bo po co ma cie atakować bez zysku ?

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Ogame
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Luty 2007, 16:22:46 »
Sojusz mamy, ale kolo naprawde dobry. Co do uni - 32. Kordy moje i kumla - 2:48:4 i 2:91:4. Nicki - Lord Sado, Kacperex. Kumple ma możliwość trzymania flotki na moonie, ale ja biedaczysko nie. Niedawno jak prók pkt. przekroczyłem to mnie 2 kolesie tak zjechali, że znów próg ten przekraczać muszę. Jeśli ktoś zdecyduje się mi pomóc to niech pisze (w OGame) na PW. Ja tam wszystko objaśnie, co i jak.

Apropo. ostatnio w OGame dodoano nowy statek - pancernik

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Odp: Ogame
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Luty 2007, 18:17:52 »
Co do twoich problemów Sado i twojego kumpla. Mam nadzieje, że wiecie co to jest feel save. Jeśli nie to zaraz wam wytłumaczę. Pierwszy krok to zbudowanie w stoczni recyklera i takiej ilości dużych transporterów, żeby zabrac wszystkie surowce z planety. Następnym jest znalezienie pola zniszczeń jak najbliżej swojej planety. I teraz postępujesz wg. tego :  Zakładka flota ---> zaznaczyc wszystkie statki ( można nie zaznaczac sond szpiegowskich ) ---> kliknąc ,,dalej" ---> wprowadzic kordy pól i zaznaczyc, że to mają byc pola zniszczeń a nie planeta ---> ustawic dogodną prędkośc statków ( tak żeby twoja flota wróciła dopiero wtedy, gdy będziesz w domu, a nawet później co daje Ci większą pewnośc, że nikt Cię nie zaatakuje ) ---> kliknąc ,,dalej". I to jest cała filozofia, która pozwoli Ci przeżyc w OGame.

Offline kolop

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Odp: Ogame
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Czerwiec 2007, 15:43:49 »
Witam mam do was pytanie czy gracie w ogame??Jak tak to podawajcie tu swoje nicki i uniwersa na ktorych gracie? A jak ktoś gra na uni 52 to zapraszam do sojuszu GTS M.A.T.R.I.X.
zachęcam do grania w tę gre na www.ogame.pl .  
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2007, 06:56:10 wysłana przez kolop »

Offline DJ Szoszo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Odp: Ogame
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Czerwiec 2007, 20:18:02 »
Cytat: kolop
Witam mam do was pytanie czy gracie w ogame??Jak tak to podawajcie tu swoje nicki i uniwersa na których gracie? A jak ktoś gra na uni 52 to zapraszam do sojuszu GTS M.A.T.R.I.X.
zachęcam do grania w tę gre na www.ogame.pl .  
słownik sie kłania



A co do ogame to ja grałem w to rok. Miałem swój sojusz GOTHIC w top 30. Tylko że jak sie kapnąłem jakie mam oceny w szkole i jaka mi średnia wychodzi to przekazałem władze w sojuszu i włączyłem urlop. Ale coś mi sie zdaje że już wpgóle nie będe grał bo to dużo czasu pochłania.
Ale tym co jeszcze nie grali polecam. Ale żebyście nie wstawali o 3 nad ranem (jak niektórzy, chorzy) żeby floty wysyłać na farmienie

To tyle odemnie.

Pozdro lukasz509/Burnago
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec 2007, 20:18:37 wysłana przez Lukasz509 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Ogame
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Czerwiec 2007, 18:47:45 »
Cytuj
słownik sie kłania

nc  xd

W Ogame może i nie mam "bogatej" przeszłości jednak grało się w tą grę. Mój najlepszy wynik to jedynie marne 50 k pkt bodajże. Rozpocząłem od uni 11, potem na uni 29, 39 (gdzie przeżyłem najwspanialsze przygody w tej grze), kończąc karierę na właśnie 39. Jeżeli ktoś ma dużo czasu i dobre oceny to może sobie pozwolić na tego typu rozgrywkę [wstawanie w nocy po przylot floty z surką xD]. Generalnie gra dopiero nudzi się jak się jest najlepszym pewnie XD. Gra godna polecenia, jednak ja przygodę skończyłem jak jeden z graczy nasłał na mnie 2k OW. Dziękuje. :P

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ogame
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Sierpień 2007, 09:45:49 »
Ja ciągle jestem zajejestrowany na ogame. Ów stronę polecił mi kolega, który nic nie robi innego prócz grania w gry na ogame. Co do stronki : Fajne niektóre gry, chociaż ja na ogame pojawiam się dość rzadko.
Rozpopcząłem od uniwersum 15 a doszłem do 40.

Offline Sabumatva

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • DRAWA DRAWA DRAWA
Odp: Ogame
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Grudzień 2008, 12:20:23 »
Witam chciałbym się dowiedzieć który lub która z was gra w legendarną gre internetową Ogame jeżeli ktoś z was w nią gra napiszcie na którym uniwersum, jakie macie loginy oraz położenie
z poważeniem sabumatva(per Pontefeks)

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Ogame
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Grudzień 2008, 12:36:59 »
legendarną gre internetową Ogame
Przepraszam, czy wiesz co znaczy legendarny? Ogame to kolejne MMObadziewie jak Gladiatus czy BiteFight, w które nałogowo grają pokemony.

Zrób to.
I to.
A to pewnie odzwierciedla ciebie.

Offline Sabumatva

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • DRAWA DRAWA DRAWA
Odp: Ogame
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Grudzień 2008, 12:42:08 »
nic wiecej nie mogłem się po 12 latku spodziewać więc wybacz jak tego czegoś nie wezmę na poważnie ok? malutki?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ogame
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Grudzień 2008, 12:42:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top