Autor Wątek: Seria GTA  (Przeczytany 4047 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Seria GTA
« dnia: 26 Styczeń 2007, 13:45:44 »
Było już o samym San Andreas teraz czas o całej serii.

GTA 1- pierwsza cześć ech niedawno mam ją od niedawna mam ją z netu gra bardzo przyjemna chodź grafika to zbyt ładna nie jest to można grać bardzo przyjemna gierka.
GTA 2- Najgorsza część gry jest tak ciemno i buro że nic nie widać misję proste no i kicz.
GTA 3- Totalna zmiana z brzydkiego 2D w 3D ogromny świat dużo misji, samochodów, broni i radio jak komuś się nie spodobało można było dać własne piosenki żyć nie umierać.
GTA VC-Dla mnie naj fajniejsza część gry przenosimy się do lat 80'tych ubiegłego wieku i jako Tommy Vercetii wykonujemy misję w tytułowym Vice City świetnie zrealizowane misie, helikoptery zachody słońca to było coś.
GTA SA- najnowsza część gry jeśli chodzi o sam gameplay to bardzo przyjemne misie też jednak ta część jest prze bajerowana dodanie RPG to też nie zbyt dobry pomysł najbardziej wkurzyła mnie misia przed którą musiałem pływać pół godziny żeby mi się pojemność płuc powiększyła no paranoja. Ne i świat jak dla mnie jest zbyt duży żeby dojść z punktu A do punku B musisz z godzinę świat byłby ok gdyby nie wioski które są strasznie rozległe.
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2007, 22:49:03 wysłana przez Thoro »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Seria GTA
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2007, 17:32:37 »
GTA 1 - no cóż grałem tylko przez parę dni, ale mogę powiedzieć że przez swoją prostą grafikę oddaje wspaniały klimat. Typowe odgłosy broni charakteryzują właśnie GTA 1. Jest to dość przyjemna gra jak wspomniał przedmówca więc zachęcam do zagrania.

GTA 2 - uważam że jest na 3 miejscu jeśli chodzi o tą serię. Przeszedłem calutką grę, podobały mi się gangi szczególnie w trzecim mieście [to bractwo], gra ma ulepszoną grafikę niż poprzedniczka, i o wiele ciekawszą fabułę. Misje są czasem zaskakujące [wywieźć gości do rzeźni i przerobić ich na szynki w trzecim mieście]. Podobała mi się muzyczka, była całkiem klimatyczna aczkolwiek było jej trochę za mało.

GTA 3 - do dziś pamiętam każdą wydaną złotówkę na kafejkę byleby pograć w znakomitą trzecią część wielkiej sagi Grand Theft Auto. Gra nareszcie zrobiona w 3D, dodano multum stacji radiowych, dodano osobowość bohatera choć denerwowało mnie jego kompletny brak mowy. Ciekawa i intrygująca fabuła dodały klimatu i gra wyszła jako hicior [swoją drogą idzie LAG na dobrych PC].

GTA Vice City - kolejna część, a co za tym idzie, autorom znakomicie udało się pokazać klimat lat 80' Uwielbiałem tą część sagi, wprowadzono do użytku helikoptery, motorówki, skutery...to słońce i ta muzyka poprostu coś wspaniałego, długo będę wspominał genialną fabułę, znakomity podkład dzwiękowy i cały świat jak również bohatera Tommiego. Polecam Gorąco. Miejsce 2.

GTA San Andreas - Wielka część sagi. Wielka pod względem ogromnych możliwości bohatera jak i jego systemu rozwoju, mnóstwo ukrtych tajemnic, ogromne pole działania, ciekawa i wciągająca fabuła, wspaniała historia głównego Bohatera jak i jego kolegów..."whasup homie! Yeah! Kill this mothef*ckers!". Klimatyczna muzyka z lat 90', szkoły w których możemy trenować swoje umiejętności...wiele jest tych smaczków, uważam że temu tytułowi należy się pierwsze miejsce.

Forum Tawerny Gothic

Seria GTA
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2007, 17:32:37 »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Seria GTA
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2007, 18:02:01 »
Grałem tylko w dwie części z serii GTA.

GTA 2 - potrafiłem grać w to bardzo długo, czy to wykonując misje, wkurzać i zabijać gliny, czy rozbijać się czołgiem po mieście. Gra ogólnie bardzo mi się podobała, jednak dość szybko staje się nudna. Trzeciego miasta już mi się nie chciało przechodzić.

GTA SA - świetna gra, niezwykle rozbudowana, dużo ciekawych zadań, broni czy pojazdów. Duży świat, i ogromne zróżnicowanie opcji, np. samoloty, auta, motory czy rowery. Są takie smaczki jak jet pack czy fryzjerzy, siłownia. ÂŚwietna gra, dobrze odstresowuje :]

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Seria GTA
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Styczeń 2007, 20:29:15 »
GTA to jest saga, niezapomniana :D

GTA 3 ciągle pamiętam gdy pierwszy raz zagrałem, była to jedna z pierwszych gier w jakie grałem na "nowym kompie", super grafa wyśmienita fabuła i  ten klimat, to było coś, udało mi się ją przejść na 100% w statsach
GTA VC klimat ciągle został utrzymany, grafika była ogólnie lepsza ale samochody bardziej podobały mi sie z trójeczki, także przeszedłem na 100% w statsach
GTA SA kurna ciągle pamiętam jak całymi dniami przechodziłem wszystkie misje, robiłem rozruby, goniłem sie z policją to było coś, tą część niestety przeszedłem na 99,47% :lol2: nie znalazłem gdzieś jakiegoś zasranego zadanka :D

a i jeszcze edycja pliku handling (albo jakoś tak) plik ten odpowiadał za szybkość skrętność itp. w samochodach , dzięki małych przeróbkach można było przelecieć samochodem całą plansze w VC startując z wyskoczni na lotnisku

stare dobre czasy, teraz czekam na następne GTA, które na bank wyjdzie
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2007, 20:41:57 wysłana przez DODO »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Seria GTA
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Luty 2007, 15:14:36 »
Ogólnie za serią GTA przepadam. Ale przyznam, że każde kolejne części od VC spadają u mnie z oceną i nie ciągną mnie tak do siebie... :/

GTA 2 - pierwsza część tejże serii, w którą miałem przyjemność zagrać. Szczególnie spodobało mi się to, że możemy iść gdzie chcemy, jeździć autami, strzelać do ludzi, szukać sekretów oraz zmierzyć się z Gwardią Narodową. W sumie gra była (  ) dość dobra, ale w tamtych czasach. Teraz mało kto gra w starsze odsłony niż...

GTA 3 - zaraz po VC jedna z najlepszych części tej znakomitej produkcji. Wreszcie zmagania ,,bad guy'a" przeniosły się w wymiar 3D, co okazało się dość dobrym pomysłem. Duży świat, dużo misji, dużo aut. Trochę broni, różne gangi, ukryte paczki oraz mój ulubiony Flashback.  

GTA Vive City - według mnie najlepsza część serii GTA i raczej nic jej nie pobije. Po prostu fenomen - gra jest wyczepista, wciąga i chce się do niej powracać nawet, gdy wchodzą na rynek kolejne produkcje tej gry. Misje są ciekawe, dodano trochę nowych smaczków (plus helikoptery i łodzie), więcej broni, fajne czasy i muzyka (!!). Flash FM rządzi. Do tej części powracam najczęściej, szczególnie właśnie dla tej stacji radiowej.

GTA San Andreas - myślałem, że będzie lepsze... Zbyt długo w niego nie grałem. Misje zbyt trudne, można się zgubić w lokacjach, nie ma ciekawej muzyki... W tej odsłonie plusami jest trudniejsze zdobycie pieniędzy (czyli także są droższe rzeczy) oraz dodany wreszcie God Mod dla cheaterów.
Ta część nie pociąga mnie i, szczerze powiedziawszy, wolę po raz kolejny wcielić się w rolę Tommy'iego.

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Seria GTA
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Luty 2007, 17:15:14 »
GTA 2 - gram w to z kumplami przez sieć na każdej lekcji informatyki prawie hehe a na serio bardzo fajna gra tylko nie wiedziałem jak przejść jedną misję a poza tym gra sie bardzo fajnie i szybciutko sie misje przechodzi ale szkoda ze nie mam mapki hehe.

GTA 3 - przeszłem to z 2 razy super gra choć gra sie tam bezimiennym niemową ale to szczegół. Misje fajne auta też szczególnie Kuruma lubie to auto.


GTA 3 Vice City - Super gra Tommy Verceti rulezz ma bardzo fajne teksty. Fajne auta bronie itp a radia bardzo lubiłem FLASH FM , WAVE 103, EMOTION ( kilka piosenek z tego ) i wszystko mapka troszkę mała ale jak sie gra już kolejny raz to można jeździć nawet bez mapki :D:D



GTA SA - bardzo bardzo duża mapa i nawet fajnie super bornie bardzo realistyczna gierka chodzi mi o to że trzeba jeść żeby nie chudnąć za bardzo można iść na siłownię. Ekstra auta można je tunningować itp. Mijsę fajne. O samochodach już  nie wspomne bo super szczególnie sportowe ogólnie mi sie wydaje fajna gra.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Seria GTA
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Luty 2007, 23:01:58 »
GTA- nie lubie tej cześci gry głównie za grafike ponieważ jest ona naprawde stara i wkurzająca. Jeśli chodzi o misje i o różnorodność pojazdów to nie jest tu tak żle. W czasach gdy gra była nowa i miala rzesze fanów była naprawde dobra. Jednak teraz uważam ją za niemalze totalne dno.
ocena 2/10

GTA 2- grałem w nią naprawde mało bo ok 1.5 h ale ten czas wystarczył mi na to aby ją z grubsza przejżeć. Sądzę tak jak założyciel tego tematu ,że owa część jast najgorsza. Nie muszę pisać dlaczego ,gdyż moje zdanie jest praktycznie takie somo jak zdanie Thralla.
ocena 1/10

GTA 3- naprawde niski ukłon w strone twórców gry. Kiedy zagrałem w nią poraz I to nie sadziłem ,że kiedykolwiek moze sie ukazać lepsza część Gta. Nareszcie wszystko w 3D, mnóstwo pojazdów, broni i misji on ciekawych postaci przestępczego świata. No i ten bohater- mało inteligentnie wyglądająca niemowa ze skłonnościami sadystycznymi nie mająca żadnych planów na dalsze życie i wykonująca bezmyślnie rozkazy niczym parobek. Coś pięknego.
8/10

GTA: VC- ta część gry okazała się lepsza od poprzedniczki chociaż nie sądziłem ,że tak będzie. Nareszcie otrzymaliśmy za grywalnego bohatera rasowego gangstera z życiorysem i planami na przyszłość. No i ten głos Raya Lioty w głośnikach kiedy przemawia Tommi. Opróćz tego są tu oczywiście motory, helikoptery i multum motorówek co bardzo umila grę.
ocena 10/10

GTA: SA- poprostu suuuper gra. Olśniewająca wyborem pojazdów i broni oraz zniewalająca ogromem świata. Fajny bohater Carl Johnson przypominający gangstera prosto z Bronxu. Ponadto rozbudowane  misje ,które okazały się jeszcze lepsze od tych ,które były nam dane w poprzednich częściach. O tej grze mógłbym mówić w samych superlatywach.
ocena 10/10

Forum Tawerny Gothic

Seria GTA
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Luty 2007, 23:01:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything