Autor Wątek: Seria The Sims  (Przeczytany 2294 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Seria The Sims
« dnia: 26 Styczeń 2007, 13:16:41 »
O The Sims słyszał chyba każdy. Przez te lata zyskała ogromną ilość fanów. Seria jest fenomenem żeby się o tym dowiedzieć wystarczy zobaczy ile dodatków do niej wyszło i wychodzi nadal ile ludzi to kupiło ilu ludzi w to gra albo grało.
Gra jest fenomenem to fakt ale dlaczego tak się stało?

A moje drugie pytanie  to po prostu czy graliście i czy seria się wam podoba.

Mi osobiście gra po tygodniu znudziła i odstawiłem ją w kąt powiedzcie mi jak można grać w życie bo jak inaczej można nazwać simsy ale nie jakieś życie bohatera walczącego z smokami i innymi potworami tylko zwykłe szare nudne życie zwykłego człowieka którego sobie stworzyliśmy. Jak chce zagrać w symulację życia to gram powiedzmy w Fable jest to podobne do simsów jednak akcja dzieje się w świecie fantasty i jest o wiele ciekawsze. Gry powinny być jak książka powinny dawać niestworzone sytuację a nie zwykłe życie,
Ktoś może powiedzieć że GTA daje szare miasta i chodzisz zwykłą postacią jednak tak nie jest w GTA mamy bohatera a życie jego nie jest szare i nudne w Vice City wcielaliśmy się w Tommiego który należał do mafii a w San Andreas byliśmy CJ'em który był gangsterem gra miała fabułę czego w simsach niema.
No jeszcze jest sprawa dodatków które mnie denerwują najbardziej te do Simsów 2 takie zwierzaki można było dać już w podstawowej wersji a pory roku które mają być tematem następnego dodatku to było na początku dać.
A wy co myślicie o tej serii

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Seria The Sims
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2007, 14:12:13 »
1. The Sims jest jedną z jedynych serii symulatorów życia a jak już jakieś są to Simsy je przykrywają. Sukces zawdzięczają dziewczynom które z reguły bawią/bawiły się lalkami i niemal wszystkie które mają dostęp do komputera to mają na nim Simsy.
2. W serie The Sims grałem z 3-4 lata temu, ale znudziły mi się. To gra nie dla mnie ale jako symulator życia jest to bdb. gra. A EA kasuje na tym ogromnie dużo pieniędzy. Nie dość że ogromnie dużo odbiorców (jak już mówiłem niemal wszystkie dziewczyny z komputerem), to jeszcze jest pełno dodatków które mają cenę, taką jak oryginalna gra. Spójrzcie sobie na listy najbardziej kasowych gier któregoś roku z ostatnich 2-3 lat, to w pierwszej 15-stce znajdziecie co najmniej 3 gry z serii The Sims..

Poza tym nie miejcie zarzutów do tego że ta gra jest nudna. Jakoś wszystkie Plebanie, M jak Miłość, czy inne seriale pokazują zwykłe życie a mają dużą oglądalność. Wam się może to nie podobać ale nie wszystkim.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 14:16:52 wysłana przez Trivet »

Forum Tawerny Gothic

Seria The Sims
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2007, 14:12:13 »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Seria The Sims
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2007, 14:46:25 »
Gra The Sims to fenomen, trafia do wszystkich... Ale pierwsza część szybko się nudzi, simowie nie dorastają, wszystkie dni są takie same, nuda... No ale Sims 2 trochę ożywia rozgrywkę, potrafię grać w nią godzinami, fajnie patrzeć jak sim którego stworzyłeś dorasta, zakochuje się, zakłada rodzinę, ma dzieci, one dorastają i tak dalej... Ale tak serio to gra w końcu się nudzi...
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 14:17:22 wysłana przez Trivet »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Seria The Sims
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Styczeń 2007, 17:04:43 »
Mam podobne zdanie jak poprzednicy, seria The Sims zawdzięcza swój sukces dziewczynom które na pytanie [np u mnie w klasie i w ogólnym towarzystwie] jakie gierki mają na komputerze to każda odpowiada : simsy z dodatkami!. Dziewczyny łatwo lecą na tego typu produkcje, mają one odmienny gust iż my choć i w tym wypadku zdarzają się wyjątki :D

Jeżeli chodzi o to czy grałem to oczywiście że tak. Hmm ogółem mogę powiedzieć że cała moja gra w tą serię zajęła około 1 miesiąca z przerwami. Gra jako symulator życia niema sobie równych, jeżeli chodzi o mój gust to dla mnie gra za szybko się nudzi w sensie "zjedz, idź do pracy/szkoły, po powrocie wróć, odrób lekcje, umyj się, idź spać".

Pzdr.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Seria The Sims
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2007, 17:59:32 »
Jedyne simsy w które grałem to była pierwsza część, bez żadnych dodatków. Grało się w to bardzo przyjemnie, chociaż gdy już się wszystko osiągnęło, gra była nudna. Oczywiście można było się bawić jak tych biednych simów zadręczyć na śmierć (:D) np. wpuszczając do basenu i usuwając drabinkę ;D
Gra ogólnie dobra, ale z drugiej strony nienawidzę gier których nie można przejść...wyłączając MMO.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 14:17:41 wysłana przez Trivet »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Seria The Sims
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Styczeń 2007, 15:56:27 »
Wypowiadając się w tym temacie, będę mówił głównie o pierwszej części gry Sims włącznie z dodatkami. Pominę Sims 2 z oczywistego powodu, jakim jest moja niewiedza na temat samej gry, gdyż niemal w ogóle w nią nie grałem.

Wracając do głównego wątku i Simsów, mając jeszcze stary sprzęt, grywałem w podstawkę wraz z prawie wszystkimi dodatkami. Nie znając innych, lepszych i ciekawszych gier, chętnie zabierałem się za kierowanie jakąś rodzinką, stworzoną przeze mnie samego. Po pewnym czasie jednak, gra mi się znudziła i odstawiłem ją w kąt. Od tamtej pory już do niej nie wracałem i bardzo mało prawdopodobne jest, że jeszcze kiedyś zagram w którąś z części Simsów. Ogólnie mówiąc, ten jakże doskonały, leczy tylko na krótki czas symulator jest grą bardzo dobrą i skierowaną do dość dużej grupy osób, nie tylko do płci żeńskiej. Grafika jak na tamte czasy nie jest najgorsza, a inne aspekty Simsów też są na dość dobrym poziomie. Mimo to nie mam zamiaru kontynuować już więcej swojej przygody ze Simsami.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Seria The Sims
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Luty 2007, 09:49:37 »
Co do The Sims, owszem grałem, ale nie w każdą częśc. Nawet nie pamiętam w jakie, lecz wiem że były to pierwsze produkcje, które mnie naprawde wciągnęły.

Co do samej oceny gry...

Graficznie mi się podobała. Pokazywała życie prawdziwej rodziny, oraz wielu sytuacji, które możemy spotkac, w naszym życiu. Gra mi się podobała, i polecam ją każdemu, gdyż można spędzic, ładnych pare godzin przed monitorem, bawiac w nią się wyśmienicie.

Forum Tawerny Gothic

Seria The Sims
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Luty 2007, 09:49:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top