Autor Wątek: Misja  (Przeczytany 49974 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cord12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Misja
« dnia: 22 Styczeń 2007, 21:25:45 »
Jaka jest najtrudniejsza a zwłaszcza najfajniejsza misja w Gothic 2 Noc Kruka bo według mnie znalezienie i zabicie Kruka

A może byś coś napisał odnośnie tematu? Zadałeś tylko pytanie a nie udzieliłeś na nie odpowiedzi. Popraw to - DODO
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2007, 08:17:57 wysłana przez DODO »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Misja
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń 2007, 21:39:04 »
Hmm misja z zabiciem Kruka była naprawdę banałem i nie widziałem nic trudnego w dojściu do jego siedziby i wykonaniu wszystkich questów w obozie bandytów.

Napewno jedną z trudniejszych misji w Nocy Kruka i zarazem najciekawszą a dla mnie najlepszą było odnalezienie wszystkich artefaktów pradawnej cywilizacji Jarkendaru, chodzi oczywiście o kamienne tabliczki, podczas tego zadania poznajemy bliżej ciekawą, interesującą i bogatą kulturę Budowniczych zwiedzając przy tym cały Jarkendar i poznając jego zakamarki i piękno świata.

Forum Tawerny Gothic

Misja
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń 2007, 21:39:04 »

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Styczeń 2007, 09:35:15 »
Ja również uważam, że zabicie Kruka było bardzo łatwe, wręcz się troszkę na tym zawiodłem.
Jeżeli natomiast chodzi o misję "znalezienie Kruka" to tego już bym nie powiedział, ponieważ "misję" tą dostajemy praktycznie już w połowie 1 rozdziału i trwa przez cały nasz pobyt w Jarkendarze w 2 lub 3 rozdziale.

Według mnie najtrudniejszą misją jest zabicie smoka ożywieńca grając wojownikiem. Nareszcie dodatek NK ulepszył ostatniego naszego wroga w Gothicu 2 i trzeba trochę pokombinować by ubić bestię mieczem.

Moją ulubioną misją jest uruchamianie teleportów w Jarkendarze. Jeżeli już znajdziemy dany teleport wystarczy w niego wejść by znaleźć się przy zleceniodawcy i otrzymać doświadczenie oraz następny kamień ogniskujący.

Ogólnie podobają mi się wszystkie zadania w Jarkendarze oraz misje w Khorinis w 1 rozdziale. Dopiero po zakończeniu wątku z Krukiem gra zaczyna mnie trochę nudzić (może dlatego, że gram już w nią 10 raz).
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2007, 18:42:02 wysłana przez DODO »

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Misja
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Luty 2007, 12:02:33 »
Moim ulubionym zadaniem jest cała wyspa Irdorath (chyba tak się to pisze) Naprawde w niektórych momętach nie wiedziało się co robić jednak walka ze Smokiem-Orzywieńcem i filmik końcowy zdecydowanie byly warte tego trudu.

Offline Tj Deck

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Luty 2007, 20:49:23 »
Mi najbardziej podobała się misja ze znalezieniem osoby, która zleciła zabójstwo.. no tego kolesia co rozdawał czerwone kamienie, ale nie pamietam jego imienia (dawno juz sie nie grało w NK) .. Prawie jak Detektywi z TVN :p

Offline Magoospl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Luty 2007, 17:13:24 »
Dla mnie dwa zadania są fajne:

1. Broń dla bandytów.
Przy tym sie troche trudziłem bo niewiedziałem co robić.
Znalazłem miecz z literka "F" i pomyślałem sobie
"Fernando" no i było good. :)
Potem lista zamówień i pierścień z zamorskiej
gidli "Araxor" czy jakoś tak.
W końcu to wykonałem ale przy tym zdążyłem obleść całą wyspe.
(A pozatym podoba mi sie amulet ognika.)

2. Relikty.

Jeśli ktoś niechce tego robić to wystarczy zabić
Kruka bo on też ma wszytkie kamienie.
Ale nie polecam tego sposobu lepiej w jarkendarze
sie nie śpieszyć to sie nie narzeka że za krótki jest dodatek.
Przy tym zadaniu lepiej sie bawić bo zwiedzasz cały jarkendar
a on jest zarąbisty. Klimacik jest najlepszy w Nocy kruka.

Offline Reynevan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Luty 2007, 21:25:31 »
Według mnie najlepsze misje w NK to:

Malcolm - Podoba mi się jak trzeba skoczyć do przepaści, by odnaleść kolegę Owena. Tylko prawdziny macho jest w stanie tego dokonać . Szkoda tylko, że jest takie krótkie  .

Moc kamieni ogniskujących - Moim skromnym zdaniem najlepsze zadanie w NK. Można zgarnąć dużo expa no i znacząco ułatwia podróżowanie po świecie . Trzeba poza tym zwiedzić niemal całą wyspę i można dzięki temu nieco poznać kulturę budowniczych.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Misja
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Luty 2007, 15:06:29 »
Witajcie. Moje ulubione misje z Nocy Kruka to:

1. Relikty
A dlaczego? Ponieważ można było dużo zwiedzić lokacji, dużo się dowiedzieć o dawnej cywilizacji, można było też sie dowiedzieć o Jarkendarze.

2.Moc Kamieni Ogniskujących
Te zadanie wybrałem bo też jest ciekawe i też można zwiedzić dużo lokacji i miejsc.

To by było na tyle.

Pozdro

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Misja
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Luty 2007, 21:52:10 »
Najtrudniejsza misją wedłog mnie jest misja -  Zaginieni ludzie  trzeba duuużo sie nachodzic, pytac ludzi, poprostu katorga, no nie lubię tego.
A najlepsza (hmmm... dawno nie grałem) - Moc kamieni ogniskujących poprostu świetna, kładziemy kamien na priedastał i sruuu (sory za wulgaryzm) do Magów wody. Bardzo ułatwia podróżowanie.

Pozdrawiam

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Luty 2007, 15:46:09 »
Jak dla mnie najtrudniejszą i najfajniejszą misją była ta gdzie należało znaleźć ludzi Garonda w Górniczej Dolinie ... normalnie coś trudnego. Nie dość, że aby wyjść z zamku należy przejść przez ogrom orków to jeszcze gdy napotkało się parę Smoczych Zębaczy to normalnie lipa  .

 Kolejną było poskładanie Oka Innosa. Trzeba było sie sporo napracować, żeby znaleźć wszystkie osoby, które mogłoby nam pomóc (Bennet, Xardas itp ;]).

 Pozdrawiam

pawelck91
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2007, 19:17:54 wysłana przez DODO »

Offline MR. Nazgul

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Kwiecień 2007, 10:03:25 »
Najfajniejszą i najtrudniejszą misją dla mnie było zabicie głownego wroga-Kruka. Kruk dysponował potężnym orężem a ja kilkoma czarami więc naparzałem się z nim chyba pół godziny.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Misja
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Kwiecień 2007, 10:23:43 »
Według mnie, najtrudniejszą misją w Gothic 2: Noc Kruka, było znalezienie jakichś dawnych Ornamentów w Jarkendarze. Trudni przeciwnicy, dłuuuuga misja i jeszcze wiele innych powodów. Zarazem, najfajnieszą misją w Gothicu2: NK, było zabicie Kruka, ponieważ dostawaliśmy wtedy Szpon Beliara, poza tym Kruk był łatwym przeciwnikiem. Ogólnie, to w NK wszystkie misje mi się podobają.

Pozdrawiam..

Offline ÂŚniący

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Kwiecień 2007, 21:08:15 »
Dla mnie najtrudniejszym i zarazem najciekawszym zadaniem z Gothic 2 Noc Kruka było znalezienie grobowca Quahodrona. Przeszukiwałwem Jarkendar wzdłuż i wszerz, ale na szczęscie w końcu się udało   . Drugą rzeczą z jaką miałem problem były jego pytania . Trudno było się domyślić, w którym pytaniu popełniam błąd. Dla początkującego gracza, jakim wtedy byłem, było to naprawdę ciężkie zadanie.

Offline Niclas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Kwiecień 2007, 13:32:29 »
dla mnie fajnym zadaniem bylo przeżądzić miksture dla Fortuno w obozie bandytów wtedy udajemy sie do Miguela (czy jak on sie tam nazywa ) dostajemy recapture i robimy napój najlepiej zapisac grę przed podaniem jej Fortuno jak coś pójdzie nie tak to koles leży ze szczękościskiem na twarzy w kałuży krwi tak  wielkiej jak całe te bagna fajne też było odzyskanie paczki Huna i bieganie po tych bagnach. Pozdro

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Misja
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Kwiecień 2007, 21:02:04 »
Czyszczenie północnej plaży oraz zaginieni ludzie.
To pierwsze ze względu na swoją prawdziwą ,,pirackość" typowy dzień pirata. Butelka grogu jakaś burda z załogą oraz mała siekaneczka  
Zaginieni ludzie to najdłuższa i największa misja w grze.Trwa bardzo długo, bawimy się tam w detektywa węsząc wszędzie, a po powrocie z Jarkendaru, trzeba porozmawiać ze wszystkimi uratowanymi. Poprostu cudeńko. Reszta misji też była niczego sobie, jednak te dwie odbiły się najbardziej na mojej pamięci.

PzDr..

Offline Searil Magesblood

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Maj 2007, 08:37:10 »
Mi najbardziej podoba się misja z dostaniem się do obozu bandytów. Misja ma bardzo fajny klimat. Wpierw trzeba zdobyć zaufanie u piratów aby ci dali nam strój bandyty a potem idziemy do obozu i zabijamy kolejnych jego członków aby dostać się coraz wyżej. Bardzo fajna misja, która jest ciekawa i zawsze przyjemnie mi się nią robi.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Misja
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Maj 2007, 11:08:03 »
Dla mnie najfajniejszą i chyba najtrudniejszą było przejście bez szukania na internecie odpowiedzi dla Quarhodrona. Wogóle misja z Quarhodronem była dla mnie najfajniejsza :) po raz pierwszy w Gothicu przyzywało się ducha i się z nim rozmawiało. W NK najbardziej lubię tę misję. Fajne jeszcze były misje w obozie na bagnie, u bandytów. Dość dużo ciekawych questów.

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Maj 2007, 15:35:47 »
Zgadzam się z BeluNi0 . Dla mnie też najtrudniejszą misja
było odpowiedzieć na pytania Quahodrona.

Kolega otrzymuje upominek za swój jakże niezwykły post - DODO
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2007, 17:18:20 wysłana przez DODO »

Offline Stierlok

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Misja
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Maj 2007, 15:42:43 »
Ja najbardziej lubie misje gdzie trzeba oczścić kanion z zębaczy, a ta misja podoba mi sie ponieważ możesz wziąść kilka piratów i razem z nimi pozabijać wszystko w kanionie.

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Misja
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Czerwiec 2007, 14:16:05 »
Moim zdaniem najfajniejsza misja w NK to

1.Odnalezienie reliktów władców.-Ta misja polegała na odnalezieniu reliktów z domów wpływowych ludzi(np.domu uzdrowicieli)

2.Znalezienie i zabicie Kruka.

Tak w ogóle wszystkie misje były fajne ale te zostały wyróżnione przeze mnie.

Zbroje strażnika Kruka można znaleźć w świątyni wojowników(w obozie bandytów)w kufrze którego pilnuje grupka zombie.ÂŻeby się tam dostać trzeba wejść do świątyni i iść prosto.Dojdziesz do pomieszczenia w,którym są zombie i kuferek.W kuferku jest zbroja.  





   PS.Chyba zbroja strażnika Kruka
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec 2007, 14:10:09 wysłana przez K.R.Y.S.T.I.A.N »

Forum Tawerny Gothic

Misja
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Czerwiec 2007, 14:16:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top