Autor Wątek: Prezentacja.  (Przeczytany 2029 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ReKiN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Prezentacja.
« dnia: 21 Styczeń 2007, 10:53:02 »
Witam wszystkich użytkowników gothic.gram.pl. Jak zapewne widać jestem nowym użytkownikiem i stąd ten temat. Jeżeli został źle umieszczony, to z góry bardzo przepraszam. Ale jeszcze nie potrafie się w 100% swobodnie poruszać po forum. Jestem nowy bo w końcu zarejestrowany. zawsze wchodziłem sobie jako gość. Ta stronka kiedyś chyba posiadała adres gothic net jeżeli dobrze pamiętam?
Jeżeli znajdzie się uprzejma osoba, która w skrócie mniej więcej powie mi co sie tu ogólnie kręci to będę bardzo wdzięczny. Zauważyłem, że są grupy, podziały na królestwa? Nie wiem dlatego chciałbym już kogoś poznać kto mi conieco wyjaśni i będę mógł swobodniej się poruszać no i wypowiadać.  
Pozdrawiam wszystkich użytkowników oraz fascynatów Gothic'a.
I jeszcze raz bardzo przepraszam jeżeli temat znalazł się tam gdzie nie powinien.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Prezentacja.
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2007, 11:47:28 »
Witaj!
Może nie jestem nikim ważnym na forum, jednak uważam, że poczynanie takiego tematu jest niepotrzebne, jeśli już powstał opowiem Ci co i jak działa tutaj.

Najważniejszą rolę pełnią Administratorzy (IsentoR, Casano i Thoro) - zaznaczeni są oni kolorem czerwonym. Zawsze możesz zwrócić się do nich ze swoimi problemami. Na "drugiej linii" idą Moderatorzy. Ich kolor to zielony. Na naszym forum są bardzo uprzejmi, jednak ta uprzejmość ma swoje granice. Jeżeli chcesz zaskarbić sobie u nich szacunek powinieneś pisać bez większych błędów i jak najmniej SPAM'ować oraz FLOOD'ować. Skoro jesteś nowy, polecam moją taktykę jaką obrałem na początku mojego pobytu na gothic.gram.pl - pisz wszędzie, jednak z umiarem i wiedzą, żebyś nie "walił" głupot i niepotrzebnych postów. Twoje wypowiedzi muszą być interesujące. Ważną rolą także odgrywa aktywność. Jak widzisz, ja również nie jestem tutaj najdłużej, bo od 6 listopada. Mamy tutaj (na samym dole) forum o nazwie Marant. Przypomina to sesję RPG. Jeżeli grałeś w gry internetowe, wiesz o czym mówię. Aby tam dołączyć powinieneś być aktywny mieć co najmniej 30 postów na koncie i karalności poniżej 60%. Skończyliśmy na moderatorach... Są tutaj wszyscy ludzie, jacy odpowiadają za stronę m. in. redaktorzy Tawerny, zaznaczeni są oni kolorem złoto + zieleń. Zapewne zobaczyłeś już takie forum jak Encyklopedia? Tworzą je użytkownicy tego forum pisząc artykuł o jakiejś postaci czy mieście - związanych z Gothic, rzecz jasna. Jeszcze słów kilka o grupach. Jeżeli zobaczysz, że Twój nick jest zakolorowany na biało, oznacza to, że jesteś "Wygnany" z forum i Twa obecność nie jest pożądana.

Resztę doświadczysz sam. Nie obawiaj się, userzy - podobnie jak osoby odpowiedzialne za forum i stronę - nie gryzą  .


Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Prezentacja.
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2007, 11:47:28 »

Thoro

  • Gość
Prezentacja.
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Styczeń 2007, 17:26:32 »
Cytuj
Ta stronka kiedyś chyba posiadała adres gothic net jeżeli dobrze pamiętam?

Zapewne skojarzyłeś to przez skin TG - Papirus. Otóż serwis Gothic Net jakiś czas temu został zamknięty, a my w podarunku otrzymaliśmy ten właśnie skin. Chyba nic więcej nie łączy nas a Gothic Net (no może tylko to, że jestem współtwórcą obydwu serwisów).

Forum Tawerny Gothic

Prezentacja.
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Styczeń 2007, 17:26:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top