Autor Wątek: Zbugowany Lares  (Przeczytany 600 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mrbialy1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Zbugowany Lares
« dnia: 12 Czerwiec 2022, 02:05:18 »
Próbowałem wszystkiego, co widziałem w necie i nic nie działa. Nie mam opcji żeby Lares zaprowadził mnie do Magów Wody, bo oczywiście zaprowadził mnie do farmy Onara. Przez to nie mogę dostać ornamentu, u Nefariusa i Riordiana mam tylko zakończenie dialogów, ostatni zapisek w dzienniku to "Nefarius poszukuje ornamentu". Vatras się nigdzie nie ruszy bez zamiennika, oko rozładowane, no tragedia. Jedyna opcja u Laresa prócz nauki to "Co słychać" i mówi, żebym odebrał nagrodę u Benneta kiedy to już zrobiłem i odebrałem naprawione oko. Widziałem, że Service Pack to naprawia, ale nie ma opcji, żebym przechodził tyle gry od początku. Próbowałem dać ornamenty sobie z komend i też nie działa. GVE i ustawianie tych 2 magicznych opcji u Laresa czyli ZUONAR i GUIDE nic mi w rozgrywce nie zmienia, a jestem na 100% pewny, że dobry save w programie załadowałem. Jakieś pomysły co zrobić, bo nie mam jak kontynuować rozgrywki na chwilę obecną. Jeśli to coś zmienia i jakoś pomoże to dodam informację, że poszedłem drogą w Paladynów.

Forum Tawerny Gothic

Zbugowany Lares
« dnia: 12 Czerwiec 2022, 02:05:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top