Autor Wątek: Czorna flaga  (Przeczytany 2298 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Czorna flaga
« dnia: 09 Luty 2022, 16:23:49 »
Mirzak nie spodziewał się cudu, ale Keleris była niezłym żaglowym barkasem bez widocznych blizn. Pokład czysty, liny i ożaglowanie w dobrym stanie. Płynący z nimi mauren wniosił jakieś beczki. Krasnolud sprawdził ster, chodził jak zegarek. Czekali teraz na kapitana i na Komucha.

Offline Hectorus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2022, 16:49:41 »
Hectorus wszedł na statek. Miał świadomość, że chwilowo nie ma innej możliwości, jak zaciągnąć się na statek Hagmara. Jednocześnie w takim samym stopniu wiedział, że to człowiek, z którym nie należy się trzymać bliżej. Ew. zbliżyć się należy dopiero wtedy, kiedy nadarzy się okazja do takiego obicia mu mordy, że więcej to on nie zbliży się do Hectorusa ze strachu. Póki co jednak rozważania te zostały tylko w jego głowie, natomiast podczas misji miała zamiar sumiennie wykonywać rozkazy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2022, 16:49:41 »

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Luty 2022, 18:00:00 »
Krasnolud spojrzał na nieobytego w świece chłopa. Kazmir by go naumiał dyscyplyny... Pomyślał nawiązując do bójki w tawernie, chłystek nie miałby szan w starciu z kapitanem, za bardzo porywczy. Hag zaś robił wrażenie kogoś z doświadczeniem. Kogoś kto musiał spindalać tylko dlatego że sytuacja się zesrała.
- Ty, młody! Gdzie masz broń?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Luty 2022, 19:24:55 »
Adamus wolno przechadzał się przez port. Dopiero niedawno wrócił z długiego rejsu, ale coś mu nie pozwalało usiedzieć nawet w karczmie. Szum morza to przyciągał, więc żeby choć trochę się wsłuchać przechadzał się po porcie.
Szedł nie śpiesznie rozglądając się, kiedy to na jednym z okrętów dostrzegł znajomą twarz. Przyśpieszył, wszedł po trapie na pokład i przywitał krasnoluda.
-Mirzak kurduplu, co knujesz?

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Luty 2022, 19:33:55 »
- Hej Adamus. Nie jo, to je łajba kapitana Hagmara. Nie znasz. Odparł poprawiając beczkę z wodą. - Człek to ostry, ale to była najszybsza prosta fucha jaką mieli. Reszta załogi, Hectorus i Mokebe. Skinął na Komucha i czarnego maurena. - Przydałbtś się.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Luty 2022, 19:44:23 »
-Witajcie.-rzekł do wspomnianych przez krasnoluda. A następnie kontynuował rozmowę z nim.
-To gdzie płyniecie? W jakim celu? A co najważniejsze ile można zarobić?

Offline Martor

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 83
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Luty 2022, 19:47:42 »
Po porcie przechadzał się jeszcze nie zadowolony Martor szukając ich wspólnej łodzi. Wreszcie gdy ją dostrzegł zobaczył na niej inne osoby których nie znał -Gdzie Hagmar rzucił ostro

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Luty 2022, 19:50:15 »
40% łupu idzie na poczet załogi. Powiedział ktoś kto musiał być kapitanem tego barkasu. Łupić wokół wybrzeża. Jak widzisz jestem początkujący w branży. Kapitan Hagmar. Tu jestem, spójrz wyżej Martor.

Offline Martor

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 83
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Luty 2022, 20:00:25 »
-Hag, kurwa miałem zadanie ogarnąć temat, ogarnąłem, napisałem żebyś przypłyną, przygotowałem już wszystko i dostałem list że cię nie będzie ? Naszczescie nie ucieknie ale mogło by uciec... powiedział wkurwiony

Offline Hectorus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Luty 2022, 20:04:26 »
- Nie mam broni. Nigdy nie miałem za co jej kupić - Hectorus odpowiedział Mirzakowi.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Luty 2022, 20:19:59 »
- Piłeś Martor? Bo kurwa nic z tego bełkotu nie rozumiem, cytując list "Gdybyś mnie nie złapał w Łęcinach to gadaj z Mokebe z załogi. Albo z karczmarzem z kanałów." Odpowiedział z spokojem. - Złapałeś, i teraz mów co chcesz.

Offline Martor

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 83
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Luty 2022, 20:23:52 »
-zorietowalem się co zajebac, ale nie mogłem tego zajebac skoro nie miałem gdzie tego dać, temu pisałem żebyś przypłynął, Rączka będzie się orientował co do pistoletów, powiem mu jeszcze o tych o których ty pisałeś, ja się o tym nie znam, a jak narazie ogarnąłem jakieś małe armatki powiedział już trochę spokojniej

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Luty 2022, 20:26:13 »
Nie pierdol Hectorus, rozpoznam pełen mieszek z daleka. Odpowiedział poirytowany. - Ehh, byndziesz tedy ster operował a ja żagle. Chyba że ktoś ci da broń. W to akurat krasnolud wątpił.
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2022, 20:26:39 wysłana przez Melkior Tacticus »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Luty 2022, 20:33:34 »
- Kurwa, Martor ja mam cie uczyć jak być złodziejem? Przewrócił oczyma. Zawracasz mi dupsko taką pierdołą bo nie potrafisz ogarnąć jakiegoś schowka? Popytaj w Kanałach. My wypływamy, jak towar zdobędziesz to zostaw wiadomość w tutejszej karczmie.

Offline Martor

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 83
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Luty 2022, 20:40:00 »
-Nie musisz mnie uczyć, chyba logiczne jest że lepiej odrazu pchnąć niż opłacać i organizować schowek prawda ? Ale chuj ogarnę to powiedział i odszedł niezadowolony nie czekając na odpowiedź

Offline Hectorus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Luty 2022, 00:22:05 »
- Phi. Ja Ci mogę Mirzaku nawet konkretnie powiedzieć, że mam tam 1000 grzywien. Tyle tylko, że to wszystko, co mam. I nie mam źródła dochodu. Tak więc zakup broni odłożyłem na później. - odpowiedział Hectorus. - Aczkolwiek przy następnym postoju na pewno jakąś kupię. - dodał po chwili. Co do steru, jak sobie życzysz. - zakończył swój wywód.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Luty 2022, 13:33:28 »
-Czterdzieści? Szaleństwa widzę nie ma, ale źle też nie.-Stwierdził podliczając szybko w głowie, co to może ewentualnie oznaczać. Wyciągnął rękę w kierunku Hagmara.
-Adamus Roydil, chętnie posłużę swoim doświadczeniem Kapitanie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Luty 2022, 17:13:57 »
- No no, sam Adamus Roydil na mojej skromnej barce! Uścisnął dłoń człowieka, człowieka który zmusił sukkuba do kapitulacji, i robił rzeczy o których krążą legendy. - Zapraszam! Mirzak odbijamy, rozwijaj żagiel! Hagmar od razu poweselał, mając w załodze taką sławę to jak dar od losu.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Luty 2022, 20:42:54 »
Krasnolud rozłożył żagiel i barkas powoli wypłynął w morze. Oczywiście będą trzymać się blisko wybrzeża.
- Aha. Odpowiedział Hectorusowi gdy poprawiał żagiel. - Ale kupno broni to inwestycja w siebie, najtańszy miecz to 50 grzywien. Ale to twoja forsa... Pomińmy fakt że jest jedną szable mniej przez to...

Offline Hectorus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Luty 2022, 21:45:22 »
- Najzwyczajniej w świecie co poniektórzy mogli by mi powiedzieć o zakupie broni, zamiast zalewać usta moim piwem. - Hectorus odpowiedział kąśliwie Mirzakowi tak, aby Hagmar go usłyszał. Jednocześnie stanął przy sterze.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Luty 2022, 21:45:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything