Autor Wątek: Czorna flaga  (Przeczytany 2293 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karczmarz

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 64
Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Luty 2022, 11:15:12 »
- Aha. Mruknął. - Nazwał mnie pizdą i tanim szpiclem, bo kazałem gnojkowi zapłacić. To on zamawiał, no i tak. Walnął swojego - już - kapitana.

Offline Kapitan Hawkins

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 2
Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Luty 2022, 11:18:10 »
- Kurwa mać... Hawkins nie krył zażenowania. - Co masz na swoją obrone Hectorus?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Luty 2022, 11:18:10 »

Offline Hectorus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Luty 2022, 23:33:57 »
- Oczywiście, że tak. Po pierwsze zarzucam kapitanowi Hagmarowi kłamstwo. Nie wypił piwa z uwagi na żart, ale ze względu na chęć poniżenia mnie w związku z faktem, iż nie odpowiadał mu mój sposób prowadzenie rozmowy. A skoro tak, to była to zwykła kradzież. Czy uderzyłem kapitana? Owszem. Sądziłem, że uda mi się to załatwić jak między mężczyznami, i że po moim uderzeniu kapitan zrozumie, iż przekroczył granicę. Niestety, kapitan postanowił naruszyć moje prawa jeszcze bardziej i zamiast przeprosić za błąd dotkliwie mnie pobił. W tym momencie miałem do wyboru dwa wyjścia: albo oddać mu jeszcze mocniej, albo skierować sprawę do sądu. Uznałem, że skierowanie sprawy do sądu pozwoli zażegnać spór i wyznaczyć kapitanowi formę zadośćuczynienia za moją krzywdę. A jeżeli chodzi o karczmarza Hektora, to również przyznaję, iż w gniewie znieważyłem go tymi słowami, aczkolwiek pragnę podnieść, że karczmarz prowadzi swój interes nieuczciwie, jako że każdy szanujący się przedsiębiorca w momencie, w którym widzi iż na jego terenie jego klient jest okradany, wymagałby zapłaty od złodzieja, a nie okradzionego. W związku z powyższym uważam się za osobę niewinną. - Hectorus wygłosił mowę obrończą.

Offline Kapitan Hawkins

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 2
Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Luty 2022, 11:54:39 »
- Kłamstwo? To tylko twoje słowo przeciw słowu kapitana. Hagmar miał prawo sie bronić. Hektor jak to wyglądało?
- No kapitan mu zara z oddał, szybkim ruchem złapał szczyla za kołnierz koszuli i nie bacząc na cieknącą nieco z nosa krew cisnął nim o słup. Podszedł, podniósł i walnął raz jeszcze w brzuch. Nie dając możliwości oddania. Dobył szabli, podstawiając ostrze do gardła kmiecia. I tyle.
- Czyli rozwiązaliście to po męsku. A i uszczerbku na zdrowiu nie widze. Wstał, podszedł do szafy i zabrał Codex.-  - Przegrałeś i z płaczem pobiegłeś naskarżyć. Podniosłeś łape na kapitana, na neutralnej ziemi, nie wyzywając na pojedynek. O pierdolone piwo. Gdyby z takim gównem przychodził tu każdy, to bym się kurwa nie miał czasu wysrać! Złamałeś dwie podstawowe zasady. Podniesienie ręki na kapitana, nie wyzwwanie go na pojedynek. Zarzuty wobec Karczmarza zaś... To jest Garuga dzieciaku! Ty się spodziewałeś czego? Uczciwych i bogobojnych ludzi? Ryknął śmiechem. - - Hagmar, co odpowiesz.
« Ostatnia zmiana: 14 Luty 2022, 11:56:17 wysłana przez Melkior Tacticus »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #44 dnia: 14 Luty 2022, 12:07:56 »
- Że nie mam nic do powiedzenia, bo jak niby mam udowodnić że nie kłamie? I faktycznie był to żart? Rozłożył ręce w geście bezradności. - Ja mu nawet chciałem kupić nowe, no ale prędzej dostałem od agresywnego dzieciaka w morde. Oddałem, nie uszkodziłem go. Urazy nie mam, nawet pozwalam mu płynąć ze mną.

Offline Kapitan Hawkins

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 2
Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Luty 2022, 12:17:09 »
- A więc tak. Hectorus za bezpodstawną napaść na kapitana zapłacisz 25 grzywien na fundusz dla emerytowanych piratów. Piwo nie było rwoje z racji iż od razu nie zapłaciłeś. Hagmar, też zapłacisz 25 grzywien. Miałeś święte prawo mu spuścić wpierdol, nawet mocniejszy. Ale jednak zrobiliście to u Hektora. Koniec sprawy.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Luty 2022, 12:21:10 »
- Zapłacę i 50. Rzucił mieszek na biurko Hawkinsa. - Jako gest dobrej woli.

-50.

Offline Hectorus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #47 dnia: 15 Luty 2022, 01:06:00 »
- Wyrok, rzecz święta. - odpowiedział pochmurny Hectorus, kładąc na stół sędziowski 25 grzywien zasądzonych przez sąd piracki. Następnie udał się z powrotem na statek.

-25 grzywien

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #48 dnia: 15 Luty 2022, 06:47:29 »
-Czemu starych ludzi nikt nie słucha?-Zaczął się zastanawiać na głos, tak że musieli wszyscy na sali usłyszeć. Gdyż Adamus też tam był w czasie rozprawy, bo czy baba z wąsem może być ciekawsza od kompromitacji młodego człowieka? Otóż na to wychodzi że nie.
Adamus podszedł do wychodzącego z sali Hectorusa i go zatrzymał.
-I tak Cię łagodnie potraktował, za głupie piwo którym mu czas zająłeś, mógł Cię o wiele gorzej potraktować.-Klepnął go w ramię -Pamiętaj, z wielką dupą wszędzie wejdziesz, a z gębą to już nie. Czasem duma i upór nie są warte funta kłaków, a można sobie tylko wrogów narobić. Chodź na piwo, nic nie goi dobrze ran na honorze jak młode piersi, a burdel tu jest przedni. -Odwrócił się do Hagmara -Prawda kapitanie?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #49 dnia: 15 Luty 2022, 10:43:55 »
- Ano przedni, tylko jeno pamiętajcie że do południa chce was na statku widzieć. Ja mam kilka spraw do załatwienia. W istocie, miał.

//Jest godź 20.20

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Luty 2022, 21:03:15 »
- Ja stawiam! Wypalił niczym z rusznicy, no ale co on miał robić z forsą? Karczmy, kasyna, burdele. Kolejność dowolna. -Do Morskiej Muszelki! Co żywo.

Offline Hectorus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Luty 2022, 23:50:14 »
- W sumie piwo zawsze warto wypić. - Hectorus postanowił dołączyć do Adamusa i Mirzaka. Sposób, w jaki udzielił odpowiedzi, wskazywał, iż Adamus nie do końca poprawił mu humor, aczkolwiek pierwszy raz poczuł dawno niespotykane w sobie uczucie, czyli ciepło płynące z relacji do drugiego człowieka. Poczuł, że Adamus autentycznie go lubi. A może nawet Mirzak, skoro postanowił wszystkim postawić piwo? W tym samym momencie Hectorus czuł przy tym, iż nie może łatwo zdradzić swojego nastawienia. Jego cel wymagał, aby zakładał, iż ma wśród siebie wrogów, a dopiero czas może pokazać, iż będą to przyjaciele.
- Muszę przyznać, że teraz jestem świadom, iż rzeczywiście się wygłupiłem. - dodał po chwili, aby zakończyć temat początku jego pracy u kapitana Hagmara.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Luty 2022, 14:32:24 »
Każdy, kto wyrusza w morze, porzucając życie na lądzie na wiele miesięcy, skazany jest na morderczy celibat. To główny powód, dla którego na Garudze nie mogło zabraknąć "Morskiej Muszelki". Gdy wygłodniali żeglarze, wracający z rejsu dobiją do portu, w pierwszej kolejności kierują swe kroki właśnie do tego miejsca. Wszystkie dziewczyny są piękne, zgrabne i otwarte, a co najlepsze - nie cenią się zbyt wysoko. No i zdrowe!

Kiedy weszli do środka zaczepiła ich sprawująca pieczę nad przybytkiem, młodsza siostra Kapitana Kidda - Madame Lilin.
- Kogo jak kogo ale was sie za szybko nie spodziewałam. Kapitan MacBrewmann nie z wami?
- Kazmir ma jakieś sprawy na Valfden. Odparł podchodząc z pokaźną sakiewką - Wszystko co najlepsze dla naszej trójki Lilith, ja stawiam. Rzekł i zaraz "porwał" maureńską elfkę i pobiegli na górę.

-300

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #53 dnia: 17 Luty 2022, 13:18:11 »
-Ciesz się, że się skończyło jak się skończyło.-Odparł Hectorusowi i wszedł do burdelu za krasnalem. Było bardzo miło z jego strony, że postanowił postawić. Ale nim coś innego się postawi, zawsze można jeszcze coś wypić przed tym.
-To dla mnie piwo i prezentacja dziewczyn.-Powiedział do burdelmamy i usiadł w najbliższej loży.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #54 dnia: 17 Luty 2022, 17:01:25 »
Lilith klasnęła i zaraz przed Adamusem pojawiły się dziewki. Wampirzyca z elfimi uszami, dwie ponętne ludzkie kobiety z Chatal, krasnoludzica, raanaarka i dwie elfki. Piwo teżpodano.

Offline Hectorus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #55 dnia: 18 Luty 2022, 01:16:35 »
- Ja również poproszę piwo. I na razie popatrzę. - Hectorus powiedział nieco nieśmiałym tonem. W sumie nie spodziewał się, że jego towarzysze zaprowadzą go na piwo do domu publicznego. Liczył na karczmę. W zasadzie nie był zupełnie przygotowany psychicznie na pobyt w domu publicznym. Obawiał się, że przez to pokaże swoją słabość. A w domu publicznym czuł się źle. Kiedy widział jakąkolwiek prostytutkę, widział wykorzystywaną kobietę. A wykorzystywana kobieta przypominała mu jego zabitą żonę. Z drugiej strony teraz, kiedy miał okazję znaleźć sprzymierzeńców wśród piratów, z którymi miał wypłynąć, nie chciał ich obrazić ani znieważyć lub znowu marudzić. Dlatego postanowił postarać się balansować między niepewnością i wiernością przyjaciołom, staczając przy tym walkę z wewnętrznymi demonami.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #56 dnia: 18 Luty 2022, 12:15:46 »
Prowadząca przybytek Madame Lilin widząc zatroskanego klienta osobiście przyniosła mu piwo. Ona już znała ten wzrok i wyraz twarzy. - Co ukoiłoby twe troski? Tu dostaniesz nie tylko seks i drogi alkohol.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #57 dnia: 18 Luty 2022, 15:29:54 »
-Ty zostań ze mną.-Wskazal na wampirzyce, a potem powiedział do jednej z elfem.
-A ty ślicznotki przygotuj nam balię z wodą i w niej czekaj.-Wampirzyca od razu koło niego usiadła i podała mu kufel z piwem. Nie zastanawiając się, zrobił łyk i objął kobietę. Teraz dostrzegł Hectorusa i jego zamieszanie.
-A z Tobą co?

Offline Hectorus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #58 dnia: 19 Luty 2022, 02:27:17 »
- Chyba... - Hectorus zaczął odpowiadać Adamusowi oraz Madame Lilin, aczkolwiek zaraz po rozpoczęciu wypowiedzi zawahał się. To, czego najbardziej się obawiał, przyszło do niego ze zdwojoną mocą. Był pomiędzy niechęcią do otwierania się emocjonalnego przed kompanami podróży a poczuciem, iż nie należy jeszcze bardziej antagonizować się z załogą. - Chyba takie miejsca za bardzo przypominają mi przeszłość, o której staram się zapomnieć. - po chwili wypowiedział pełne zdanie, próbując znaleźć kompromis między racjami i wartościami, które ważył w głowie.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Luty 2022, 19:13:18 »
-Aaa pieprzenie-Stwierdził nie jedno już przeżywszy.
-A będąc przy pieprzeniu.-ucalowal wampirzyce w dłoń-Zapraszam do wspólnej kąpieli.-Pociagnął ostatniego łyka i porwał kobietę na piętro

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czorna flaga
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Luty 2022, 19:13:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top