Autor Wątek: Gdzie zimują demony  (Przeczytany 2723 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #60 dnia: 14 Styczeń 2022, 21:31:51 »
-brzmi nieźle, Ty Ashar musisz wracać ? I myślę że trochę odpowiedzi możemy dostać w tych ruinach w końcu to tam zmierzali

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Styczeń 2022, 21:37:27 »
- Ty musisz jeść, ja nie. Po drugie, praca w terenie bez narzędzi? Nie będziemy robić sekcji mieczem albo pazurami. Po trzecie, sprowadze oddział MORS'ów. Ty poszukaj jakiegoś budynku na laboratorium polowe i zrób rekonesans z powietrza.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Styczeń 2022, 21:37:27 »

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #62 dnia: 14 Styczeń 2022, 21:54:24 »
-robi się Stanął na baczność z uśmiechem po czym spoczął -ale czemu akurat oddział wodny ? I jak to Ashar robi że wykrywa te istoty ? To by się przydało w tych okolicznościach

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #63 dnia: 14 Styczeń 2022, 21:57:41 »
- Mam nos... Zabrał się i poleciał.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #64 dnia: 14 Styczeń 2022, 22:57:54 »
Już chwilę później czarna postać wzbiła się w powietrze dokonując zwiadu, wstępnie przejrzał tylko najbliższą okolicę w poszukiwaniu innych osobliwych istot oraz budynku z którego zostało najwięcej cegieł ale równocześnie by blisko znajdował się portal, nie było to takie trudne, wśród wszystkich ruin jednak jedna zdawała się lepiej zachowana od innych, oczywiscie to dalej była ruina, jednak ściany były na tyle wysokie że spokojnie Rengar mogl w niej stanąć a ubytki były nieznaczne. Dużo jednak nie mógł zrobić w celu odbudowy no bo jak, murować ściany co prawda potrafił jednak nie miał ani materiałów ani narzędzi. Wyrzucił więc z przyszłej bazy wszystkie zbędne rzeczy, kawałki osmolonego kamienia,, jakieś resztki tego co się wcześniej tu znajdowało, zostawił jednak kamienny stół, byl zatopiony na dobre dwadzieścia centymetrów w mieszance piasku z popiołem, uniósł go więc psioniczna siłą i odstawił przed wejście do bazy wrócił i uniósł się nad samym środkiem pomieszczenia przy pomocy skrzydeł, aby pozbyć się piasku czy czym to tam było z domku wykonał fale przy użyciu psiiniki, dookoła wirował piach jak po wybuchu bomby, i chwilę później w pomieszczeniu została goła podłoga, wtedy Rengar uświadomił sobie że zakopał spowrotem stół, delikatnym pchnięciem zmiótł piasek sprzed drzwi i przeniósł stół na środek pomieszczenia. Dobra to miał już chyba za sobą, udał się do poprzedniej lokalizacji w której był z królem i zgarnął kostury i zwłoki z niej, nie było to daleko bo zaledwie parę "domów" dalej, ułożył pod ścianą w środku kostury a zwłoki zostawił położone przy bocznej ścianę budynku. To miał z głowy, zostało dokładniej zbadać z lotu ptaka okolice, tym razem pomyśleć o wodzie o ile takową gdzieś znajdzie a później do ratusza. Wzbił się więc ponownie w przestworza chwilę później gdy okazało się że wody jednak nie ma w pobliżu wylądował przy ruinie ratusza, wszedł zobaczyć czego szukały tam istoty, sprawdził dokładnie piasek chociaż wiedział że może równie dobrze nic nie znaleźć

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #65 dnia: 14 Styczeń 2022, 23:28:39 »
Znalazł więcej piasku.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #66 dnia: 15 Styczeń 2022, 12:16:42 »
- Bu. Powiedział teleportując się za Rengarem. - Jestem, przyprowadziłem wsparcie i już się ulokowałem w laboratorium ze sprzętem. Ładnie to żeś urządził.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #67 dnia: 15 Styczeń 2022, 13:46:36 »
Dracon podskoczył, poczym zauważył mistrza i się zaśmiał - dziękuję Ashar, a z powietrza nic ciekawego nie zobaczyłem, zastanawiam się tylko nad lepszą fortyfikacją, ale nie wiem jak to zrobić

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #68 dnia: 15 Styczeń 2022, 15:00:30 »
- Jesteśmy tu potajemnie, nie będziemy robili umocnien. Nasi komandosi już są gdzie trzeba. A w razie co... mam kilka niespodzianek dla gości. Poszli do polowego laboratorium, wyposażonego przez Ashar chyba we wszystko co dało się przytargać siłą mięśni i telekinetycznych mocy. - Zaczniemy od sekcji, póki obiekt świeży.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #69 dnia: 15 Styczeń 2022, 15:21:13 »
Rengar rozglądnął się za stołem który przygotował miał nadzieję że mistrz go nie wyrzucił -trzeba rozciąć żołądek i zobatrzyc czym się żywią przeniósł zwłoki na stół przy pomocy telekinezy i chwycił za skalpel

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #70 dnia: 15 Styczeń 2022, 15:33:49 »
- A to się najpierw nie tnie od obojczyków? Takie "Y" do mostka?

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #71 dnia: 15 Styczeń 2022, 17:02:33 »
-Tak Ashar, wtedy dostaniemy się też do płuc Rengar chwycił skalpel i tak jak mówił Ashar rozciął zwłoki i kształt litery Y, na głębokość centymetra, najwyżej później poprawi. Wbił palce obu dłoni w nacięcie na mostku i rozsunął skrawki skóry jedną na lewo i drugą na prawo... Wylało się całkiem sporo czarnej mazi -potrzebujemy się czegoś dowiedzieć z płuc Askar ? zapytał bo w sumie nie widział do końca sensu w dobieraniu się do płuc.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #72 dnia: 15 Styczeń 2022, 17:57:52 »
- Nie, gdyby nosili stroje ochronne, mieli magiczne ustrojstwa pozwalające im oddychać to tak. Hmm Pobrał trochę mazi, położył na jednym z instrumentów badawczych. - Hmm. Ich krew, to praktycznie płynna czarna czarna ruda. Tnij go dalej, ja zrobie analize porównawczą.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #73 dnia: 15 Styczeń 2022, 18:17:05 »
-Ashar, myślę że lepiej pobrać krew z aorty stwierdził kontynuując sekcje. Wziął piłkę i przepiłował żebra, następnie je odłamał, kości odłożył na stół obok zwłok, wbił pazury w miejsce gdzie byli serce tak żeby go nie uszkodzić następnie powoli je wyciągając. Kiedy serce było parę centymetrów nad ciałem wziął nożyczki i obciął wszystkie żyły które od niego odchodziły, chwycił je telekinezą i utrzymywał w powietrzu nieopodal. -dobra teraz to co mnie interesuje najbardziej czyli żołądek  rozchylił bardziej skórę w okolicy jamy brzusznej i powoli skalpelem odcinał fragmenty tkanki mięśniowej oraz tłuszczowej -warte zanotowania może być to że mięśnie na brzuchu nie są specjalnie rozbudowane, prawdopodobnie nie może się tak szybko schylać jak my powiedział apropo tkanki na brzuchu następnie wyciągnął żołądek i oddział wszystkie rurki do niego dochodzące, tak jak serce tak i żołądek zawisł w powietrzu za pomocą magii. Na sam koniec zajął się mozgiem, co pra da mógł wyciągnąć inne organy jednak nie było to zbyt potrzebne. Przy pomocy piłki rozciął czaszkę i szybkim ruchem wyrwał z niej mózg wraz z korzeniami który również zawisł w powietrzu. Rengar przykazał się oczą stwora, wyglądały innaczej, pochwycił je psioniczna siłą i wyrwał z oczodołów. -to wszystko co chciałem z niego wyciągnąć, czy Ty Ashar chcesz żebym zbadał coś jeszcze ? powiedział kiedy odwracał się ze wszystkimi organami na inny stół, z lewitujących organów Rengar na początek wybrał oczy które opadły na tackę.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #74 dnia: 15 Styczeń 2022, 18:26:21 »
- Płyn z kolca jadowego na ogonie. Telekinezą położył narządy na tackach. - Ich organy... one strasznie dracońsko wyglądają. Aktywował kryształ wyświetlając obraz dracona, jego organy itd. Otworzył żołądek, delikatnie. Płyny zlewając do słoja. Na sitku były jeszcze nie strawione resztki. - Mięso? W ogóle... najważniejsza rzecz. Po ich zabiciu powinienem widzieć ich dusze. Nic nie wyczułem.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #75 dnia: 15 Styczeń 2022, 18:39:43 »
Rengar więc szybkim ruchem odciął ten kolec i także położył na tackę, następnie wziął telekinezą kawałek mięsa i żołądka i uniósł w powietrze, przyłożył ten kawałek do mięsa ze zwłok -czy to możliwe że są kanibalami ? Mięsa wyglądają dość podobnie, chociaż ciężko to stwierdzić, jakiś czas było już trawione stwierdził przyglądając się krwawemu kawałkowi mięsa -a jeśli chodzi o duszę to może ich nie mają ? Czy zwierzęta mają duszę ?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #76 dnia: 15 Styczeń 2022, 18:43:41 »
- Wszystko ma. Patrz, mózg zamiast neuronów pokrywa... rzęski czarnej rudy? Co do kurwy? Obumierają ale wykazują aktywność elektryczną. O bogowie...

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #77 dnia: 15 Styczeń 2022, 18:45:23 »
-co to oznacza ? powiedział patrząc na mózg

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #78 dnia: 15 Styczeń 2022, 18:52:37 »
- Że Przybysze byli "martwi" wcześniej, oraz że mamy tu doczynienia z nieznaną formą życia, inteligentną, opartą o czarną rude. Analizator zabibpał. - Na tryskające mlekiem cyce Ventepi! Tekst na tabliczce z kryształów mówił wszystko.

PRAWDOPODOBIEŃSTWO POKREWIEŃSTWA 78% - DRACON

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #79 dnia: 15 Styczeń 2022, 19:05:40 »
-Czyli kiedyś byli draconami ? I tak naprawdę nie są żywi a bardziej przypominają ozywiencow ? Chyba też nie do końca bo wtedy nie musiały by jeść, skoro muszą jeść to znaczy że są żywe

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #79 dnia: 15 Styczeń 2022, 19:05:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything