Autor Wątek: Gdzie zimują demony  (Przeczytany 2192 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gdzie zimują demony
« dnia: 12 Styczeń 2022, 21:29:17 »
Uczestnicy: Rengar, Melkior Tacticus
Prowadzący:Melkior Tacticus

Rengar udał się ze swoim Ashar do piwnicy sekretnej magicznej wieży, wiedział że po królu mozna się spodziewać wszystkiego, tym bardziej zdziwiło go że w piwnicy nie było wielkiej orgi między rasowej, zamiast niej była tylko jakaś okrągła brama. -czy to nasz środek transportu ? zapytał wskazując bramę
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2022, 21:33:43 wysłana przez Rengar »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2022, 21:41:59 »
- Tak, to dracoński portal międzygwiezdny. Oczywiście ten po drugiej stronie wpierw dostarczył... Siewnik. Z jakimś biednym draconem lecącym tysiąc lat w jedną stronę. Dobrze. Teraz mała lekcja historii i astronimii.  Zamknął oczy. Obaj znaleźli się czarnym pomieszczeniu, nieskończonym rozmiarem. Jedynym źródłem światła było odległe słońce. Przed nimi, Marant i jego trzy księżyce. - Fajne co? To projekcja. A to Marant, 2 miliony lat temu. Jak widzisz, wygląda trochę inaczej. Zrobił przerwę by uczeń ogarnął środowisko owej iluzji.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2022, 21:41:59 »

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Styczeń 2022, 21:50:54 »
Chwilę stał i pomyślał w ciszy, żeby poukładac sobie w głowie co właśnie widział. -no rozumiem, widok z innej planety lub z kosmosu po prostu, nie jest to jakieś strasznie ani też ciężkie do przetrawienia, rozumiem że ma mnie to przygotować do tego że zaraz zobaczę inną planetę ?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2022, 21:58:07 »
- Do informacji że wbrew pierdoleniu kapłanów ludzie nie pochodzą z Marantu. Oddalił widok, ukazując zakreślony okręgiem obszar. - Każda z tych tysięcy kropek to inna gwiazda i przynajmniej jedna planeta. Każda może mieć życie. A to tylko 1100 lat świetlnych, kawałeczek naszego ramienia galaktyki. Każ... dobra wybacz, astronomia to moja pasja i czasem odpływam gdy opowiadam. Draconi zbudowały imperium obejmujące 2137 planet. Teraz przeżyjesz szok kulturowy... Dracoński "Jajolot" - elf ukazał pojazd kropka w kropke podobny do tego z którego był nasz Panteon - po 5 tysiącach lat dociera do planety zwącej się Terra. Żyją tam naczelne, przedstawiam ci... Homo Terranus Sapiens. Ludzi. Część z nich zabrano na Marant, łącznie z 99% gatunków roślin, zwierząt itd. Celem udomowienia ludzi. I to jest ten moment w historii gdzie mitologia pokrywa się z historią, bo Innos i Adanos ulitowali się nad "szczurami laboratoryjnymi" draconów. Beliar się obraził, obdarzył mocą 13 draconów i stworzył demony boskie. I tak dalej. Zamknął symulację. - Lecimy na Terre. To... popierdolone miejsce.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń 2022, 22:06:13 »
-lecimy czy przechodzimy przez portal ? Sporo informacji, dobrze wiedzieć o tym wszystkim, o większości z tego nie wiedziałem, a jeśli chodzi o inne rasy ? Zostały wzięte z Terry czy już były na tej planecie ? dopytywał żądny wiedzy uczeń

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Styczeń 2022, 22:13:29 »
- Orkowie to ewolucyjny odpad po draconach i smokach. Elfy są z Vosse, jednego z księżyców Marantu. Krasnoludy z Svartalfheimu. A reszta mnie nie interesowała. Kurde! Musimy skoczyć po myśliwego...

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Styczeń 2022, 22:17:42 »
-Rozumiem, spore zamieszanie z tym wszystkim, czy to znaczy z na tych księżycach dalej żyją i tworzą swoje kultury ? I po co nam myśliwy ?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Styczeń 2022, 08:58:42 »
- Tak, na jednym. Po co? Rengar a umiesz pobrać kwas żołądkowy demona? Bo ja nie. Gorzej jak nasz myśliwy nie zechce iść. Wtedy... musimy złamać postanowienia Konwencji Martuliskiej... Złapał go za ramie i teleportowali na dróżkę w jakim lesie.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Styczeń 2022, 09:04:05 »
-już powoli się przyzwyczajam do teleportacji powiedział opierając dłonie na udach -myslalem że chciałbyś je złapać żywe zaśmiał się

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Styczeń 2022, 09:21:58 »
- Na cholere mi żywe demony? Teraz ten, idziemy do mojego brata. Powiedział idąc ścieżką, było po południu, oczywiście ciepło jak to w Veris. Dom brata króla był typową leśniczówką, sporą bo i dzieci miał on sporo. Leśniczówke otaczał mały kamienny murek, czworo małych elfów bawiło się w berka, jakiś krasnolud - młody - rąbał drewno. Melkior już wcześniej metamorfią przybrał postać siebie jako elfa. A na ganku siedział inny elf, podobny do Melkiora ale jakby z innej matki.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Styczeń 2022, 09:29:21 »
-do eksperymentów rzecz jasna odpowiedział odrazu na retoryczne pytanie króla. Rengar już powoli zapominał że król jest elfem, teraz jednak już wyglądał jak wcześniej jakby przemiana nie miała miejsca, został tylko on sam jako czarny dracon. -calkiem urocze włości, jest tu wyjątkowy klimat

Offline Vulmer

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 178
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Styczeń 2022, 09:32:51 »
- O rany... Od razu to powiem. Jeżeli przyszliście po mnie bo potrzebujecie upolować smoka albo coś z innego świata... Nie. Odparł na dzień dobry.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Styczeń 2022, 09:38:11 »
-haha widzę że nie raz byłeś tu Ashar zaśmiał się uczeń -przychodzi chociaż czasem na herbatę czy zawsze że sprawą tego typu ? zapytał nieznajomego jednak było to pytanie retoryczne -milo mi poznać, jestem Rengar przedstawił się wysiewając przed siebie dłoń gestem przywitania

Offline Vulmer

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 178
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Styczeń 2022, 09:44:17 »
- Jest ojcem chrzestnym moich dzieci, wpada aż za często. Jestem Vulmer. Miło mi. No ale ten, Melkior chyba nie jesteś tu po... no wiesz.
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń 2022, 09:45:08 wysłana przez Melkior Tacticus »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Styczeń 2022, 09:51:28 »
- Nie. Miałbym odebrać radochę Domenikowi? Vulmer... Wtedy obskoczyły go dzieciaki, wyczarował motylki i po chwili Jared, Gordian, Ness i Lilith dali im spokój. Czarny dracon nawet ich nie zainteresował, wujek Melkior już tu bywał z takim. - Potrzebuje upolować demona.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Styczeń 2022, 10:03:08 »
-To tylko jeden malutki demonem i to niedaleko powiedział ewidentnie kłamliwym tonem, bardziej takim jak mówi się do dziecka "chodź to nie daleko" kiedy został jeszcze kilometr wędrówki -Ty jedyny możesz nam pomóc zachęcał dalej

Offline Vulmer

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 178
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Styczeń 2022, 10:11:15 »
- Aha. Drugi raz się nie nabiorę. "Chodź to polowanie na kilka godzin". A potem lądujesz na ołtarzu ofiarnym u miejscowych.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Styczeń 2022, 10:14:53 »
- Skąd mogłem wiedzieć że to zwycięska drużyna jest składana w ofierze? Nie jestem antropologiem. No weź... będziemy ostrożni, tym razem nie będziesz musiał straszyć żołnierzy mnie wyciągać z grobowca po trzech dniach.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Styczeń 2022, 10:20:18 »
-Ciekawe przygody mieliście, jednak teraz to będzie prosta robota, my kasujemy demona góra dwa, Ty się nim zajmujesz i wracamy szybciutko spowrotem, sam mam sporo do ogarnięcia w bractwie switu

Offline Vulmer

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 178
    • Karta postaci

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Styczeń 2022, 10:30:02 »
- Nie, rozumiem na Atunus. Pod koniec Astas, ale ja jestem szefem Gildii Łowców. Mam w przeciwieństwie do mojego brata pracę która wymaga osobistej obecności. Po za tym mam dzieci, żonę. Sześć lat temu byście mnie pytać nie musieli. Demony i inne magiczne gówno odpada.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie zimują demony
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Styczeń 2022, 10:30:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top