Autor Wątek: Utracone Dziedzictwo  (Przeczytany 1628 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stary Nelson

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 30
Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Styczeń 2022, 14:47:32 »
- Miesiąc temu wypłynął w morze, chuj wie kiedy wróci. Uprzedzając pytanie, Roydil popłynął z nimi. I ten... Mirzak. Także wiesz.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Styczeń 2022, 14:54:29 »
- To komplikuje sprawy, ale to moja wina. Gdyby nie Velegar i jego wizyta to nie opuściłbym Ekkerund, ani bym tej sprawy nie ruszał. No... to my odwiedzim dziedzica, i... ten. W sumie... A nic. Velegar... chodź nie ma co mitrężyć. Krasnolud chciał z jakiegoś powodu szybko opuścić karczme. Jego zachowanie było dziwne.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Styczeń 2022, 14:54:29 »

Offline Velegar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: -176
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Styczeń 2022, 16:40:32 »
Velegar nie znał swojego towarzysza na tyle, żeby uznać jego zachowanie za jakieś dziwne czy nietypowe. - Daleka drogą się szykuje teraz? - spytał zaciekawiony

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Styczeń 2022, 18:27:57 »
- Nie, ledwie kilka dni. Pojedziemy przez Chylice, i nie jestem ku temu rad z uwagi na stare sprawy. Z tyj kategoryi rodzinnych waśni dwóch wioseek.

Offline Velegar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: -176
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Styczeń 2022, 21:35:59 »
- Mniemam, że próbowałeś rozwiązać ten konflikt, a nie sam pochodzisz z którejś z nich? - Velegar domyślał się, że tak jest bo wątpił by krasnolud jednak pochodził z jakiejś wioski w tutejszej okolicy.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Styczeń 2022, 11:04:06 »
- Nieee, jo rzech syn Torgonu. Kiedym się upultał to Valfden jeszcze nie było. Chylice, mój drogi zaś... no próbował żem tam pomóc. I jo ci chętnie opowiem, jeno... przypomnieć sobie musze coby zbytnio nie popierdolić.

Offline Velegar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: -176
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Styczeń 2022, 18:25:10 »
- Nie ma sprawy. Z tego co mówiłeś i tak mamy sporo czasu na to. - powiedział i uśmiechnął się spod brody.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Styczeń 2022, 19:13:07 »
- To jest skurwysyńska hiistoria, nie ważne kiedy nie ważne gdzie... Były dwie wiochy, niby zabite dechamy a chopy wory złota mieli. Tam w tle rodowe waśnie o gruszki na miedzy. Pojawili się bandyty, z początku robili klasyczne wątpliwe prawnie rzeczy. No ale Ci z z Dolnej, a może Górnej... No ktoś się spiknął z bandytami i sie zaczeło robić niemiło. Skończyło się tym że wysłani tam "bohatyrowie" coś odwalili iż tyraz jezd jedna Chylica, raporta mi zdawkowego zdano. Dokumenty służb Ekkerund spalili chcący te sprawe ukryć. Mało mój agent nie umar. A sprawa... no zapomniana w mrokach dziejów.*

//*Wydarzenia  z Chylic to 2005-2006 rok, była też potem awaria bazy danych forum i wiele zajebistych rzeczy przepadł  ;[

Offline Velegar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: -176
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Styczeń 2022, 19:37:11 »
- Rozumiem. Zdarzają się i takie sprawy. Ja na ten przykład notuję sporo rzeczy w swoim dzienniku. Być może ktoś kiedyś go znajdzie i wspomni coś o starym Velegarze. Albo rzuci w kąt widząc jakie nudne sprawy przeżywał jakiś krasnolud. - zaśmiał się kończąc.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Styczeń 2022, 20:37:30 »
- Nu, wiesz dla jednych może nudne, dla innych ciekawe, a jeszcze inni i byle gunwo jak ballady barda Bławatka uznajom za dobre. Zmierzchało, a dalej widać było światła wioski pośród lasu. Lasku.

Offline Velegar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: -176
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Styczeń 2022, 23:09:03 »
- Nie słyszałem o takim bardzie ale jeśli wierzyć twoim słowom to może to i lepiej. Niektóre rzeczy nie nadają się do śpiewania, bo głos, choćby najładniejszy, czasem nie będzie w stanie oddać tego co się działo w danej chwili. - mówił dalej z pogodną miną.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Styczeń 2022, 08:58:09 »
I zajechali, po za faktem iż z Chylicy spławiano drewno z pobliskich wyrębów to była to kompletnie warta uwagi i opisu miejscowości. I to nie tak że narratorowi się nie chce! O Chylicy wszak powiedziano dość. Zatrzymał wóz przed gospodą. Domenik i Velegar weszli do skromnego i prostego wnętrza, o tej porze było jeszcze pusto. Zasiedli przy stole. Dopiero wtedy i gdy podano im z marszu chleb - czerstwy - i twardy żółty ser oraz piwo, krasnolud się odezwał.
- Zostaniem na noc, no niestety.

Offline Velegar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: -176
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Styczeń 2022, 00:08:14 »
- Ja nie mam nic przeciw. Jak trzeba to trzeba. Może jedzenie nie jest najlepsze ale zdarzało mi się już w życiu jeść gorsze. - skomentował krasnolud.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Styczeń 2022, 10:47:23 »
- To jeszcze mało żeś miejsc i ludzi poznał skoro to uznajesz za nie najlepsze aby. Roześmiał się, i posmutniał bo nikt na szlaku tak dobrze nie gotował jak Zeyfar. A tymczasem... tym czasem nic się nie działo. Zjedli i udali się do izby z "łóżkami" by odpocząć. Nazajutrz po śniadaniu równie lichym odjechali. Ale nie daleko, most musieli przejechać. A jak jest most to i musi być troll. No, i był.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Styczeń 2022, 10:50:57 »
- Małe ludzie stać! Yyy... opłata za most jezd! Pan kazać brać, od mały ludź z broda mało. 10... czegoś 10. Bog zapomniał...


Offline Velegar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: -176
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Styczeń 2022, 10:09:06 »
- Może chodziło o kamienie? Słyszałem, że wy trolle lubicie je. - odezwał się Velegar. Nie był jakoś wyjątkowo przerażony ale zachowywał wszelką ostrożność.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Styczeń 2022, 10:24:59 »
- Kamienie dobre, fajnie chrzenszczo w potrawce z elfa i cebuli. Mogą być i kamienie. Odpowiedział Troll.

Offline Velegar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: -176
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Styczeń 2022, 14:13:31 »
Krasnolud zszedł z wozu i zaczął zbierać co ładniejsze kamienie w okolicy. Zebrał naręcze najbardziej zacnych kamieni jakie udało mu się znaleźć i udźwignąć. Wkładając niemało wysiłku przytaszczył je do trolla strzegącego mostu.
-Proszę cię bardzo. Ręcznie wybierane. - rzekł.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Styczeń 2022, 16:35:09 »
- Ładne, będą dobrze chrupać. Bezpiecznej drogi. Odparł nawet poprawnie, zadowolony zchrupał jednego.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Styczeń 2022, 16:41:25 »
- Niezły numer Velegar. Chciałbym widzieć mine tego co zbiera opłaty od trolli pilnujących mosty. Powiedział gdy przejechali na drugą strone. - Ledwom tam powage zachował, już mie się go szkoda robiło i nawet bym mu dał te 10 grzywien. Bo most zadbany, to trzeba przyznać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Utracone Dziedzictwo
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Styczeń 2022, 16:41:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything