Królestwo Valfden > Atusel

Biuro Kompanii Handlowej Pancerny Wiewiór (Zadania, listy kaperskie)

<< < (2/4) > >>

Euthnoelfhijnd:
Euthnoelfhijnd wszedł do pomieszczenia, które wskazał niziołek.

Celia Tacticus:
W gabinecie którego wyposażenie warte było połowe miesięcznych dochodów króla, siedziała ona. "Młoda" zgrabna elfka, ubrana raczej luźno niż formalnie.
- Witam, proszę usiąść. Coś do picia?

Euthnoelfhijnd:
- Witam. Wody, jeśli byłaby Pani dla mnie tak łaskawa. - Euthnoelfhijnd wszedł do pokoju prezes kompanii, nisko kłaniając się z szacunku do płci, urody i pozycji swojej rozmówczyni.

Celia Tacticus:
Asystent przyniósł wodę, na złotej tacy w srebrnym kielichu. - Jak pan zamierza założyć kolonię? Ilu pan ma ludzi? Muszę znać detale by przygotować was tak by kolonia mogła przynosić zyski i Wam, i mi. Skromne 1%.

Euthnoelfhijnd:
- Moja Pani. Obecnie sytuacja wygląda tak. Docelowo w kolonii może znaleźć się 30 tys. elfów. Spośród osadników będzie możliwe stworzenie sił zbrojnych liczących do 5 tys. żołnierzy. Zwiększenie liczby kolonizatorów i sił zbrojnych w przyszłości będzie mogło być zależne od tego, czy Jego Królewska Wysokość wyrazi zgodę na umożliwienie migracji do kolonii obywatelom Elanoi i przyjęcia przez nich obywatelstwa Valfden. Jeżeli zaś chodzi o transport kolonizatorów, to wydaje się, że podczas jednej wyprawy jest możliwe zabranie do 300 ludzi. - Euthnoelfhijnd przedstawił Prezes Kompanii swoje wyliczenia dot. kolonizacji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej