Autor Wątek: Piłaci z Orathu  (Przeczytany 3222 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Styczeń 2022, 20:21:20 »
- W ładowni? Tu so aby beczki, użyj buta. Albo po prostu wsadź tam ryja. Nie mam zbytnio nastroju, jak zobacze Garuge będę spokony.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Styczeń 2022, 20:14:30 »
-A się Kaziu stresujesz nadwyrost. Może i lekko nie ma, ale będziemy działać tak żeby było dobrze.-Starał się uspokoić krasnoluda. Równocześnie nabierając alkohol w dłoń, stwierdził że tak będzie najwygodniej.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Styczeń 2022, 20:14:30 »

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Styczeń 2022, 20:59:32 »
- Pożyjemy zobaczymy. Odparł, dało się słyszeć mewy. A więc byli blisko lądu. Już? Już. Czas jest względny w grach w trakcie opowieści... Wyszli na pokład. Garuga widoczna w oddali o zachodzie słońca wyglądała normalnie. Z pozoru.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Styczeń 2022, 19:55:22 »
-Chcesz od razu ruszać na radę, czy z jutra?-Czknął z cicha, odbiło mu się rumem. Ale wyglądał i zachowywał się trzeźwo, patrzył w kierunku zachodu słońca. Dla niektórych oznaczało to, że zbliża się pora spania. A takie miejsce, jak to w którym się znaleźli dopiero się budziło.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Styczeń 2022, 21:30:09 »
- Czy ty mnie słuchałeś? Rada nie zbiera się tutaj, to by było samobójstwo. Dopływając do nabrzeża było słychać strzały, bluzgi, szanty, pijackie awantury i odgłosy pojedynków na szable. Garuga w swym naturalnym stanie. Wprawne oko dostrzegło że na ulicach nie ma panienek. Te siedziały po zamtuzach, ulice były zbyt niebezpieczne by na nich stać tak po prostu. - Kocham to miasto.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Styczeń 2022, 22:41:09 »
-I tak prowadź, wiesz że ze mną jak z dzieckiem. Za rączkę i do karczmy.-Powiedział wsłuchując się w życie miasta. Długo go nie było na wyspie, ale wiele się na niej nie zmieniło odkąd był na niej pierwszy raz.
-Kochasz je bardziej niż Ekkerund?

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Styczeń 2022, 23:01:25 »
- A to ja kochałem kiedyś Ekkerund? Spytał schodząc na pirs.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Styczeń 2022, 10:53:29 »
-W sumie nigdy nie poruszaliśmy tego tematu.-Stwierdził, nie kojarząc takiego tematu przez lata znajomości.
-Założyłem że jako krasnolud kochasz wszystko co Krasnoludzie. A najbardziej owłosione baby.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Styczeń 2022, 11:10:12 »
- Ekkerund nigdy nie kochałem, w zasadzie mało tam bywałem a potem... no zabeali im status Wolnego Miasta. I to sprawiło że miasto straciło pazur. Z 6 tysięcy ocalałych osób wyjechała połowa. Powiedział odwracając się do Adasia i prawie by się potknął. - Przez jakieś 15 lat po wojnie to tam był grobowiec, w sensie metaforycznym. Tyrr chciał powrotu do starego ale Drago... Drago posadził na stołku burmistrza swojego kumpla. Virfuil aep Ergard aep prącie mu aep arse... Ale to sie kurde skończy. Dochodzili do Morskiej Muszelki. Każdy, kto wyrusza w morze, porzucając życie na lądzie na wiele miesięcy, skazany jest na morderczy celibat. To główny powód, dla którego na Garudze nie mogło zabraknąć "Morskiej Muszelki". Gdy wygłodniali żeglarze, wracający z rejsu dobiją do portu, w pierwszej kolejności kierują swe kroki właśnie do tego miejsca. Wszystkie dziewczyny są piękne, zgrabne i otwarte, a co najlepsze - nie cenią się zbyt wysoko.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Styczeń 2022, 20:10:54 »
-Przez ostatnie pięćdziesiąt, no może ponad trochę więcej lat, parę wydarzeń mi uciekło. Jak to mówią, wypadłem z obiegu. -Odparł i powoli szedł za krasnalem. Rozglądał się i podziwiał co się pozmieniało na wyspie. Widać było, że przez ostatnie lata wyspa naprawdę się mocno rozwinęła i przybyło na niej budynków i mieszkańców.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Styczeń 2022, 21:37:54 »
- Wiele nie straciłeś, no dobra... kilka okazji do bitki i wypitki. Ale do wyruchania sukkuba i poddania się jej sił to sie nic nie umywa. Po wejściu do środka zaczepiła ich sprawująca pieczę nad przybytkiem, młodsza siostra Kapitana Kidda - Madame Lilin. Za sprawą jej dużych gabarytów, ostrego makijażu i biżuterii liczonej w kilogramach, każdy potrafi rozpoznać w niej rasową burdelmame.
- Cześć chłopcy.
- Dobry wieczora.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Styczeń 2022, 20:58:02 »
-Dobry na wieczór.-Powiedział również do burdelmamy i rozejrzał się po pomieszczeniu. Jak na burdel to było dość cicho.
-Czy miła Pani raczy nas ugościć?

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Styczeń 2022, 21:03:55 »
- Pierwszy raz w burdelu? Wyciągła zza biustonosza kopertę i podała Roydilowi. - To wiecie dla kogo.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Styczeń 2022, 21:33:19 »
- Adaś, no po kim jak po kim, ale ty to powinieneś wiedzieć jak działa burdel. Zaśmiał się, usiadł na pufie. - Masz dwie godziny, a mnie Lilin daj rumu.
- Zdziadziałeś Kazik. Odparła podając mu zza baru butelkę miejscowego specjału. Usiadła obok, zaczęła mu masować ramiona.
- O taaak. Mocniej skarbie, w moim wieku Lilin to lepsze od seksu. Na Zuesh mają całe salony masażu, tylko masażu. Ale bogowie jak to świetnie robi na plecy...
- Bogowie przenajświętsi... naprawdę zdziadziałeś.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Styczeń 2022, 21:54:38 »
Mirzak hak zawsze mógł co najwyżej sobie popatrzeć. A były i takie zamtuzy gdzie za samo patrzenie trzeba było zapłacić jak za tonę zboża. Toteż oparł się o słup i obserwował.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Styczeń 2022, 20:13:00 »
-Swoje wiem, a twoich planów do końca nie znam, więc trochę zachowuje się zapobiegaw....-Na chwilę urwał swoją odpowiedź-Kurwa mać, ja też się zestarzałem.
Westchnął i opuścił głowę z rezygnacją. Czuł się już stary, ale nawet nie wiem kiedy, a zaczął zachowywać się rozsądnie. No może nie całkiem, ale trochę jednak.
-Ech gdzie się podziały te czasy, że człowiek wchodząc do burdelu zapominał o bożym świecie...

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Styczeń 2022, 20:29:26 »
- Cholera wie kiedy, to co? Wychodzimy i płyniemy płupić?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #37 dnia: 13 Styczeń 2022, 15:37:00 »
-Dawaj, rozruszajmy te stare kości!-Zawołał i poderwał się z miejsca.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #38 dnia: 13 Styczeń 2022, 17:33:12 »
Zaidaan nawet nie zorientował się kiedy, ale dopłynęli z jednego lądu na drugi. Po ostatniej mało legalnej podróży z Chatal na Valfden nie wychylał się zbytnio i nie zawadzał nikomu. Gdy krasnoludy z dziadkiem poznanym w karczmie ruszyli do miasta, mauren zszedł z pokładu i usiadł gdzieś w pobliżu okrętu, aby poczuć pod nogami w końcu twardy ląd, dzięki któremu czuł się pewniej niż na kawałku dechy na nieskończenie rozległym zbiorniku wody.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #39 dnia: 13 Styczeń 2022, 17:36:02 »
Poszli znaleeeźli... Opuściwszy zamtuz, trzeźwi i nie poruchawszy - co normalne nic a nic nie było - udali się na Betsy i odpłynęli...

Trzy dni później. Morze Orathu. Pozycja, jakaś na pewno. Nie istotne, ważne że było południe, dość ciepło i nawet widać było zarys Ghuruckiego wybrzeża. - Ło cie pieronie! Adaś rychtuj dziobowe! Łańcuchowe! Handlowy na kursie, chuj wie czyj ale darowanej kurwie w cipsko nie zaglądam. Mirzak! Kurs ten tego tamteguj! Wydawał rozkazy ucieszony. - Szykować sie do Abordaża!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Piłaci z Orathu
« Odpowiedź #39 dnia: 13 Styczeń 2022, 17:36:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top