Strefa moddingu gier Gothic > Dyskusja o modyfikacjach

Kroniki Myrtany: Archolos

(1/2) > >>

Isentor:

Zakładam temat do dzielenia się wrażeniami z modyfikacji Kroniki Myrtany: Archolos. Jest to też temat zbiorczy do wszelkich porad i pomocy z zadaniami etc.

Graliście? Jak Wam idzie i jak wrażenia?

Rakbar Nasard:
Jestem w tracie, dokładnie V rozdział. Fabuła główna bardzo ciekawa i wciągająca. Momentami trudno się oderwać od dalszej gry, bo koniecznie trzeba zrobić kolejną misję by coś wyjaśnić. Sporo zwrotów akcji, misje złożone i ciekawe. Dialogi niepozbawione humoru, a każda postać ma swój charakter. Dubbing rewelacyjny, tak dobry jak oryginał.

Produkcja jest tak rozbudowana, że zawartością dorównuje podstawce G2. Pomimo kilku błędów, które są na bieżąco poprawiane, 10/10! Modyfikacja pozwoliła mi cofnąć się w czasie do premiery G2 i poczuć to jeszcze raz. :)

Isentor:

--- Cytat: Rakbar Nasard w 15 Styczeń 2022, 08:28:21 ---Produkcja jest tak rozbudowana, że zawartością dorównuje podstawce G2. Pomimo kilku błędów, które są na bieżąco poprawiane, 10/10! Modyfikacja pozwoliła mi cofnąć się w czasie do premiery G2 i poczuć to jeszcze raz. :)

--- Koniec cytatu ---



Którą gildię wybrałeś i jak ci się podobało?
Zostałeś w niej do końca czy dołączyłeś na końcu do kręgu wody?

Ja już zapatruje się na drugie przejście, żeby sprawdzić alternatywne wątki.  <aniol>

Rakbar Nasard:

--- Cytat: Isentor w 18 Styczeń 2022, 00:01:50 ---


Którą gildię wybrałeś i jak ci się podobało?
Zostałeś w niej do końca czy dołączyłeś na końcu do kręgu wody?

Ja już zapatruje się na drugie przejście, żeby sprawdzić alternatywne wątki.  <aniol>

--- Koniec cytatu ---

Wybrałem Gildie Kupiecką. Misję organizacji były akurat niskich lotów. Z tego co wyczytałem na wykopie, to w straży jest dużo ciekawiej. Zrezygnowałem z bycia w niej dla lepszego pancerza i ewentualnych nowych misji . ;) Troche zawiodłem się, że końcowe organizację jak Magowie Wody czy Wodny Krąg zostały potraktowane po macoszemu, bo potencjał był w tym spory. Ale wtedy gra jeszcze bardziej by urosła i jeszcze dłużej trwałaby produkcja... Zakończenie daje nadzieje na kontynuacje, choć twórcy zarzekają się, że takowej nie będzie.

Też będę grał drugi raz ale za jakiś czas dopiero. Własnie instaluje tone modów do Gothica 3. :D

Isentor:

--- Cytat: Rakbar Nasard w 20 Styczeń 2022, 16:59:45 ---Wybrałem Gildie Kupiecką. Misję organizacji były akurat niskich lotów. Z tego co wyczytałem na wykopie, to w straży jest dużo ciekawiej. Zrezygnowałem z bycia w niej dla lepszego pancerza i ewentualnych nowych misji . ;) Troche zawiodłem się, że końcowe organizację jak Magowie Wody czy Wodny Krąg zostały potraktowane po macoszemu, bo potencjał był w tym spory. Ale wtedy gra jeszcze bardziej by urosła i jeszcze dłużej trwałaby produkcja... Zakończenie daje nadzieje na kontynuacje, choć twórcy zarzekają się, że takowej nie będzie.

--- Koniec cytatu ---
O masz to ja zupełnie odwrotnie, bo wybrałem straż.


To tyle z mojej motywacji. Ale okazało się fabularnie, że bycie przydupasem, sierżantem bagietą rodem z Gothic 2 jest się tylko na początku gry. Już nawet przy zadaniach dołączenia Marvin totalnie zmienia swój ton wypowiedzi do NPC. Im dalej w las tym lepiej, bo bohater nam się zamienia w swego rodzaju detektywa od zadań specjalnych i dość szybka przestaje być popychadłem od patrolowania ulic nocą. Także polecam drogę strażnika, daje sporo zabawy i można grać złego glinę.

Trochę rozczarowanko z tego co mówisz, bo chciałem teraz przejść po stronie gildii kupieckiej. Ale to coś się dzieje w tym kręgu wody poza tym, że dostajesz zbroję? NPC chociaż coś gadają? <facepalm>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej