Autor Wątek: Smocza Wieża (Wątek stały)  (Przeczytany 8153 razy)

Description:

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #320 dnia: 28 Styczeń 2022, 13:20:49 »
- Co za miła obsługa - powiedział do samego siebie i ruszył naprzód. Chociaż ten głos brzmiał dziwnie... znajomo.
Mimo to dotarł w końcu na przedostatnie piętro.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #321 dnia: 28 Styczeń 2022, 13:29:22 »
Trafił do przestronnego salonu, kominek, fotele, stoliki, bar i biblioteczka. Salon mógłby być równie dobrze eleganckim klubem dla dżentelmenów w melonikach, palących fajki itd. W jednym z foteli siedział czarny dracon, pykał fajkę i coś czytał.
- Marduk, witaj. Rozgość się. Dracon po chwili przybrał formę elfiej wersji Melkiora. - Wina? Rogalika z budyniem? Wskazał tackę z przekąskami.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #321 dnia: 28 Styczeń 2022, 13:29:22 »

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #322 dnia: 28 Styczeń 2022, 13:36:21 »
- A witaj, witaj.
Salon prezentował się elegancko, co przypadło do gustu anioła. Usiadł przy jednym z foteli i widząc że Melkior pyka fajkę, wyjął papierośnicę z miodowymi skrętami - jego ulubionymi. Niby palić było brzydko i niezdrowo, ale jego płuca nieustannie się leczyły. Gdy już odpalił skręta zapałką, telekinezą chwycił za kieliszek z winem i wziął łyczka. Dobre było.
- Wybacz, że tak późno skorzystałem z zaproszenia, ale nieźle zarobiony jestem przez wybory. Debata, wywiady, tak dalej. Zaproszenie towarzyskie czy bardziej służbowe?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #323 dnia: 28 Styczeń 2022, 14:01:27 »
- Nie mów mi o tym cyrku, to dowód na to że nasz system polityczny nie działa. Z drugiej strony, daje ludziom skuteczną iluzję wyboru. Zjadł rogalika. - W zasadzie to już nie wiem po co cię tu zapraszałem, wtedy pewne "problemy" wymagały omówienia. Ale same się rozwiązały, inne zaś rozwiążą się o 18 gdy lokale wyborcze sie zamkną. Ten elf, Euth. Wiesz że popłynął zakładać kolonię na nasze pierwotne ziemie? Dałem mu pozwolenie, byle by był jak najdalej stąd. Gdyby jednak się ciskał... spotka go tragiczny wypadek.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #324 dnia: 28 Styczeń 2022, 14:12:18 »
- Ten z komunistycznymi zapędami? Cóż, ja nie byłbym stanie królować. Za dużo zimnokrwistych wyborów dla honorowego anioła. A poza tym, jeszcze byśmy skończyli jako teokracja - zaśmiał się, napił się wina i pociągnął z papierosa, wydmuchując trochę szarego dymu.
- W sumie to miałem Cię spytać. Dałbyś mi trochę lekcji z magii? Znam życie i umysł, ale fajnie byłoby znać coś więcej.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #325 dnia: 28 Styczeń 2022, 14:19:25 »
- Widziałem światy gdzie jest teokracja, i tamtejsze istoty były szczęśliwe. No... do niedawna Ghuruk było teokracją, ale się to generałom nie podobało. Magia! Hmm, no to zależy co byś chciał znać.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #326 dnia: 28 Styczeń 2022, 14:22:46 »
- No tak. Ghuruk też trzeba by jakoś załatwić. W sensie w sprawie tego zamachu. - pomyślał chwilę. - Może ogień? Choćby żeby sobie papierosa odpalić. - zażartował.

Offline Nirsal

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #327 dnia: 28 Styczeń 2022, 14:25:09 »
- Przepraszam mój Ashar, ale zaprosił pan sir Dravena w TEJ sprawie. Odparł DEMON. Cholerny fizyczny demon, ubrany jak lokaj który przyniósł ciasto cytrynowe.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #328 dnia: 28 Styczeń 2022, 14:31:17 »
- Co do... - Marduk zareagował instynktownie. W jednej chwili zerwał się z fotela. Kieliszek stłukł się. A anioł z fajką wciąż w ustach dobył błogosławionego miecza i używając przemieszczenia teleportował się za Nirsala, przykładając ostrą jak diabli klingę świętego i błogosławionego miecza do gardła demona.
- Co tu robisz, pomiocie otchłani? Zaraz cię tam odeślę. W kawałkach! - warknął.
Już wiedział skąd kojarzy głos...

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #329 dnia: 28 Styczeń 2022, 14:42:06 »
- Hahaha! Melkior wybuchnął śmiechem. - Marduk, zostaw go. Wiesz ile kłopotu sprawiło mi uwięzienie go jako magicznego asystenta? A nie mówiąc już o zerwaniu jego więzi z Otchłanią. Nirsal jest teraz grzeczny, no i to jest jego kara. Wieczna służba tym którzy pokonali demony. Trzymanie go w Otchłani to nagroda nie kara. Dalej chichotał.

Offline Nirsal

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #330 dnia: 28 Styczeń 2022, 14:44:58 »
- Służę Ashar Tacticusowi. Sir Dravenie.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #331 dnia: 28 Styczeń 2022, 14:46:29 »
- Z całym szacunkiem dla Ciebie wasza wysokość, ale... - spauzował. Wziął wdech. - Czy Cię popierdoliło? - jednak puścił demona i rzucił w jego stronę wrogie spojrzenie. Schował miecz i wrócił na miejsce. - Jak tyś to zrobił?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #332 dnia: 28 Styczeń 2022, 15:00:34 »
- Pewnie trochę. Wpadłem na ten pomysł pod wpływem grzybków z Tinriletu. Miałem dość durnych szkieletów czy golemów. Potrzebowałem czegoś inteligentnego o dużej mocy magicznej. Akurat była rocznica masakry Ekkerund, no a że to Nirsal za nią odpowiadał to zjarany pomyślałem; "Ja ci chuju pokaże". Przywołałem, bo astralne wciąż można, uwięziłem w krysztale jego dusze i spętałem tak by był świadomy ale posłuszny. Steruje teraz wieżą i mi usługuje. Ciało ma od tygodnia, technicznie to on już nie jest demonem.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #333 dnia: 28 Styczeń 2022, 15:05:24 »
- Ale praktycznie, jakby się zerwał z Twojej smyczy to byłby znowu rozpierdol, co nie? - zapytał. - Przepraszam za słownictwo. Nie wypada mi. Mówił też o TEJ sprawie. Jakiej dokładnie?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #334 dnia: 28 Styczeń 2022, 15:18:43 »
- Gdy był tylko w krysztale był jeszcze demonem. Gdyby choć naruszył kryształ... ta wyspa by w zasadzie wyparowała a on trafił do Otchłani. TA sprawa... Krwawe Kruki. Fakt ich w zasadzie jawnej egzystencji w gminie Ombros to jakaś... abominacja. Zwłaszcza że brali pieniądze od demonów. Zamach na Themo, czy nieudane na Rade Królewską. Nie moge patrzeć jak te ptaszyska zasrane żyją w twierdzy mojego ojca, tak Aragorn był Krwawym Krukiem, do jednej z jego śmierci Kruki miały honor. Były oczami i uszami Valfden a gdy trzeba było były i "pierwszym uderzeniem". Potem gdy grupe przejął niziołek o i imieniu Blaze, krwawe sraki się skurwiły. Chce byś oczyścił Gminę Ombros. Cały cholerny dystrykt. Ogniem i mieczem.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #335 dnia: 28 Styczeń 2022, 15:26:50 »
- Zaraz, zaraz. Krucjata? - spytał poważnie. Sprawa była co najmniej gruba. Trudna do ugryzienia. - Trzeba by to jakoś ugryźć. Nie mogę przecież zrównać dystryktu z ziemią. Masz gwarancję, że każdy Kruk to szumowina zasługująca na to? Pomyślałem że można dać wybór tym, którzy będą chcieli pracować dla królestwa i zrobić z nich wywiad, a resztę... wiesz. Pytam, bo choć się zgadzam, nie chce niewinnej krwi na rękach - wyjaśnił. - Zamek by trzeba było pewnie oblegać... użyć jednostek królewskich czy wykorzystać potencjał Bractwa? - zapytał. Myślał jak zacząć. - Przydałoby się też obstawić lasy i trakty na granicy, no i pisma z twoją pieczęcią.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #336 dnia: 28 Styczeń 2022, 15:36:58 »
- Za niecałe 3 godziny to Ty będziesz sam wystawiał takie pieczęcie. Jeśli ktoś się podda oszczędzić, reszte ukrzyżować wzdłuż drogi z Ombros do stolicy.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #337 dnia: 28 Styczeń 2022, 15:42:41 »
- Tak będzie. Zartacie, poznasz swoich i wiesz, że moje intencje są czyste i wymierzone w dobro społeczeństwa - mruknął bardziej do siebie. - Szkoda, że Patty i Gascaden są na ekspedycji. Przydałoby mi paru dobrych ludzi. Masz może rekomendacje? Ktoś rozgarnięty? - zapytał. W myślach już powoli układał plan. Oddziały od wioski do wioski, całkowita blokada i oblężenie twierdzy kruków.
- Będzie mi też potrzeba ludzi nie rzucających się w oczy barwami Bractwa. Po paru czystkach kruki mogą zacząć się chować.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #338 dnia: 28 Styczeń 2022, 18:15:50 »
Agenci wywiadu czekają tylko na rozkazy. Kanclerzu. Odparł. - Właśnie mi telepatycznie doniesiono. Gratuluje, wygrałeś z Rengarem o 1 głos, i a propo. Weź Rengara, i Argasesisa.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #339 dnia: 28 Styczeń 2022, 18:20:37 »
- Mogę rzucić na kruki smoka? - spytał z zaciekawieniem w głosie. - To chyba nawet obędzie się bez oblężenia. O ile rzecz jasna, fort Kruków ma stać, bo jeśli nie to zrównam z ziemią. - dopiero po chwili do anioła dotarło, że wygrał wybory!
- Oh, habemus canclerari!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Smocza Wieża (Wątek stały)
« Odpowiedź #339 dnia: 28 Styczeń 2022, 18:20:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything