Tereny Valfden > Zakończone wyprawy
Świt IV Ery (Wątek fabularny)
Rengar:
Wziął więc kryształ w swe dłonie i stanął obok kręgu, przez parę sekund przyglądał się kryształowi. -Dobrze królu odrzekł i czekał na dalsze wytyczne
Melkior Tacticus:
Był przezroczysty. Olyshu Olash Arish, Ruush Izxuysh! Rasher Domine Mortis, Zewolo Domina vitae, puniat eum, dimitte me! Cisza. 10 sekund potem jaszczur rozbłysł niebieskim światłem, Melkior ocierał krew z nosa. - Rengar teraz! Krzyknął.
Rengar:
Rengar podczas inkantacji powtarzał w myślach rzuć kryształ, rzuć krysztal, całe szczęście nie zapomniał się kiedy nadeszła odpowiednia pora, mimo że wprawił go w osłupienie widok świecącego się jaszczuroluda. Rzucił ! A kropla potu spłynęła mu po czole że stresu.
Marduk Draven:
- No dobra, zobaczmy jak się zmieniły przesłuchania przez tych 50 lat. - anioł puścił jaszczura i schował miecz do zdobionej pochwy. Wyszedł z kręgu. Obserwował.
- Dobra robota - powiedział po chwili do Rengara.
Melkior Tacticus:
- Ush Olishesh Xuishesh Arishesh! Jaszczur "pękł", jego ciało rozpłynęło się w jasnym świetle. Widoczna chwilę dusza została wessana przez kryształ. - Kurwa... to jest męczące. Ale teraz nam powie wszystko. Tylko odsapne.
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej