Forumowy system RPG "Marant" > Dracoński teleport

Wskrzeszenie Marantu - Dyskusja i propozycje zmian

(1/8) > >>

Melkior Tacticus:
Podjąłem się wskrzeszenia tej gry. Jest to trudne, nawet bardzo ale i wykonalne. Plan:

"Miękki reset": Wszystkie wątki fabularne zostaną zakończone. III Era się skończy i gra rozpocznie się w 50+- roku IV Ery. Oznacza to że postacie graczy którzy grali ludźmi będą raczej martwe. Zostanie oczywiście napisany nowy wstęp do gry, historia świata uzupełniona. Zniesiony wymóg robienia zadania szkoleniowego u Respeva. I inne dzeczy jakie uznam za stosowne. Wszelkie zmiany i poprawki będę robił na bieżąco. I mam nadzieję że za miesiąc wszystko będzie gotowe. Pytania albo tutaj albo do mnie na PW. Jeśli zaś czytają to osoby które grały w Marant i chcą wrócić, co Wam się nie podobało i/lub co byście zmienili?

Isentor:
Mnie już pod koniec przerastało pilnowanie tylu statystyk i robienie nowych potworów do wypraw. Po prostu zamiast skupić się na wątku to musiałem nad tym ślęczeć, nie miałem czasu więc zostawiałem to w cholerę.  <aniol>

Sado:
Ileż to już lat minęło, odkąd grałem. Zapewne Marant, który znałem, zupełnie różni się od tego ostatniego, ale zawsze mam sentyment do niego, biorąc pod uwagę, ile czasu przy nim wspólnie spędziliśmy. Trzymam kciuki, żeby się udało!

Melkior Tacticus:

--- Cytat: Sado w 04 Listopad 2021, 19:33:36 ---Ileż to już lat minęło, odkąd grałem. Zapewne Marant, który znałem, zupełnie różni się od tego ostatniego, ale zawsze mam sentyment do niego, biorąc pod uwagę, ile czasu przy nim wspólnie spędziliśmy. Trzymam kciuki, żeby się udało!

--- Koniec cytatu ---

W sumie nie aż tak bardzo ;)

Melkior Tacticus:

--- Cytat: Isentor w 04 Listopad 2021, 18:36:16 ---Mnie już pod koniec przerastało pilnowanie tylu statystyk i robienie nowych potworów do wypraw. Po prostu zamiast skupić się na wątku to musiałem nad tym ślęczeć, nie miałem czasu więc zostawiałem to w cholerę.  <aniol>

--- Koniec cytatu ---
No, to fakt. Marant zaczął przypominać arkusz kalkulacyjny. A robienie nowych mobków trwało dłużej niż questy. Kilka osób narzeka mi na talenty np. Więc system talentów które forsował Gunses (?) idzie papa. Statystyki... jedyne co mi na teraz przyszło to bardzo radykalna rzecz: wywalić cyferki i wszystko zrobić opisowe. Wyprawa na koniec i tak musi być zaakceptowana, a MG/opiekun działu wypraw powinien czytać wszystkie. Ale to jest jak zrobienie Marantu od zera. No będe na tym myślał

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej