Autor Wątek: Mroczne Tajemnice Problem z Questem "Pomóc Diego"  (Przeczytany 1896 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline V1fon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice Problem z Questem "Pomóc Diego"
« dnia: 01 Sierpień 2021, 22:25:49 »
Spotkał mnie bardzo dziwny bug, mianowicie po pogadaniu z Cavalornem, Diego, Złym i Thorusem musiałem jeszcze raz pogadać ze Złym (że tam wiem wszystko już i lepiej niech się wygada teraz) no i Zły pyta się mnie kto jest jego szefem to odpowiadam że Wrzód (nie wiem skąd miałem wiedzieć że był to Kruk ale mniejsza) to Zły się wkurwia i zaczyna mnie bić, po 3 minutach walki połączonej z savowaniem i wczytywaniem gry co śmierć nareszczie kładę Złego na ziemię. Standardowo okradam oponenta savuje żeby walki nie powtarzać i czekam aż Zły wstanie żeby Questa dalej poprowadzić a ten gdy wstaje mówi mi standardowo że dobra walka ale już się skończyła i widzę że nie ma z nim żadnego dialogu. Idę sprawdzić czy może Diego Pancho Thorus Cavalorn albo Kruk mają jakieś dialogi i żaden z nich nie ma. Co teraz? Próbowałem nawet gadać z nimi po przywołaniu sobie kodem tamtego listu i nadal nic. Istnieje jakiś sposób czy kod żeby ruszyć Questa do przodu? Czy to nie ma znaczenia i i tak będę mógł oddać pradawnym ten list?

Forum Tawerny Gothic

Mroczne Tajemnice Problem z Questem "Pomóc Diego"
« dnia: 01 Sierpień 2021, 22:25:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything