Autor Wątek: Zbugowany Jarkendar  (Przeczytany 1203 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SuperBulleT132

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Zbugowany Jarkendar
« dnia: 12 Kwiecień 2021, 17:04:49 »
Hej,
mam jeden, ale za to poważny problem. Otóż idąc do Jarkendaru zauważyłem, że mapa jest praktycznie pusta, tylko NPCe są, a wszystkie kamienie ogniskujące powstawiane do kamieni teleportacyjnych, co oznacza, że gra nie nadpisała pliku jarkendaru w Nowej Grze i miałem mapę z mojej poprzedniej gry paladynem (savy mam w tych samych polach, co wtedy). No to ok, usunąłem pliczek, gra go sama pobrała i było PRAWIE normalnie. Prawie, bo nie mogę tam spać, tworzyć run, ogólnie animacje interaktywne stały się zwykłymi suchymi animacjami, jakbym się w kogoś wcielił przez O. Korzystałem wcześniej z Rockefellera przez inny bug (może to ma znaczenie, nwm). I sam brak tych animacji nie byłby aż takim problemem, gdyby nie fakt, że wszelkie potwory nie są w stosunku do mnie agresywne, a jak je zaatakuje, to zastygają w miejscu, a tak grać nie chcę. Na nowej grze jest tak samo. Ktoś już tak miał i zna rozwiązanie, nie wliczające zaczynania gry od nowa (jako wyjadacz tej gierki spędziłem kilkanaście godzin w samym 1 rozdziale i poprostu mi szkoda tego czasu)? Gram na wersji GoGowej. Win 10 z jakimś fixem, mogę podać jeśli to ważne.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Zbugowany Jarkendar
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwiecień 2021, 18:25:11 »
Sprawdź spójność plików gry. Jeśli wszystko będzie ok to znaczy, że zapis gry się posypał.  ;[

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zbugowany Jarkendar
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwiecień 2021, 18:25:11 »

Offline SuperBulleT132

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Zbugowany Jarkendar
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Kwiecień 2021, 20:58:12 »
Sprawdzenie plików nic nie naprawiło, ale zauważyłem, że zwierzęta kasztanieją dopiero po próbie odpalenia prawidłowo animacji. Noo, tylko mimo wszystko wygodniej byłoby, gdyby działało wszystko jak należy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zbugowany Jarkendar
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Kwiecień 2021, 20:58:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything