Autor Wątek: Problemy z grą (Edycja rozszerzona 1.75.14)  (Przeczytany 1195 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -Damian-

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Problemy z grą (Edycja rozszerzona 1.75.14)
« dnia: 09 Marzec 2021, 13:25:35 »
Witam.
Mam zainstalowanego patcha (Edycja rozszerzona 1.75.14 Community Patch) i zanim zacząłem rozgrywkę to zainstalowałem też quest pack 4 i content mod 3.1 ale je odinstalowałem, bo mi się nie spodobało i zostawiłem tylko tego patcha.

I ogólnie od początku gry jak gram to są pewne problemy, które są trochę wkurzające:
1. Nie wyświetla wszystkich nazw itemow oraz ich opisów, ani nie pokazuje jak dany Item wygląda tzn. nie ma przy najechaniu myszką ikonki.

Niby nie przeszkadzało mi to jakoś, ale denerwujące jest jak nie widać tych informacji o itemach.

2. Podczas walki z przeciwnikami moim zdaniem za często blokują ciosy mieczem przez co utrudnione jest pokonanie ich zwłaszcza jak jest dużo przeciwników.

3. Kolejna rzecz podczas walki z przeciwnikami jest taka, że prawie cały czas powalają nas na ziemię co jest strasznie irytujące.

4. Po dłuższym czasie gry nagle wszystko zaczyna dziać się w zwolnionym tempie, wytrzymałość nie odnawia się oraz nie da się nikogo pokonać w trakcie walki, ponieważ ciągle są blokowane ciosy.
I jedynie jak włączę grę od nowa to dopiero wtedy wszystko jest w porządku.

5. Jak mam założony pancerz paladyna to asasyni mnie atakują, z orkami nie wiem, ale chyba też jest podobnie.
Z tego co mi wiadomo to Patch nic do tego nie ma tylko quest pack 4. Może jest jakiś plik, który podczas deinstalacji nie został usunięty może ktoś wie jak się nazywa?

6. Jak chciałem otworzyć świątynie w al shedim tą co jest szata adanosa pojawia się komunikat na czerwono, że nie można otworzyć podczas walki.
Próbowałem zaklęciem mgły, zaciągać potwory w inne miejsce świątyni i nic nie pomogło.

Proszę o pomoc z góry dziękuję.


Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Problemy z grą (Edycja rozszerzona 1.75.14)
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Marzec 2021, 23:19:15 »
Zacznij grę od nowa i problem zniknie.

Zapis gry z wersji 1.75.14 Community Patch + quest pack 4 + content mod 3.1 nie będzie kompatybilny na wersji 1.75.14 Community Patch + quest pack 4. A z Twojej wiadomości zrozumiałem, że tak właśnie grasz.

Ogólnie zawsze się coś miesza w plikach gry jak odinstalowujesz te patche, więc najbezpieczniej zainstalować grę od nowa z takimi patchami jakimi chcesz jeśli chcesz z któryś zrezygnować a nainstalowałeś się wszystkich. Jeśli już jednak rozpocząłeś grę na wszystkich łatkach i modach ale rozmyśliłeś się to zapis gry z takiej rozgrywki nie nadaje się do zwykłej wersji gry.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problemy z grą (Edycja rozszerzona 1.75.14)
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Marzec 2021, 23:19:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything