Autor Wątek: Pomoc przy robieniu moda  (Przeczytany 1334 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patryk.Sz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Pomoc przy robieniu moda
« dnia: 23 Luty 2021, 22:46:38 »
Witam.
Jestem w trakcie robienia moda. Za jakiś czas będzie On dostępny dla zainteresowanych.
Problem mam następujący:
Mianowicie, chodzi o samo stworzenie paczki z modem. Nie wiem czy wszystko dobrze robię. Ogólnie to wszystko przerabiałem w "GoMan" oraz np. skrypty w "Notepad++".
Nie wiem czy dobrze robię. Tworzę moda pakując wszystko co edytowałem do pliku VDFS i tam stworzyłem moda. Oczywiście plik ini stworzyłem również, także Gothic starter widzi tego moda. Problem w tym że gdy te dwa pliki przeniosłem z komputera na laptop to na laptopie włączając moda on czyta tylko stare skrypty z oryginalnego Gothica. Nie wiem co jest na rzeczy. Ogólnie to oglądałem jak to "Czip 17" robi i czytałem poradniki.
Albo coś skopałem, albo nie wiem już sam co jest grane. Wytłumaczy ktoś jak dla deblia najlepiej, chyba że to coś bardziej skomplikowanego?
[/img][/img]

Offline Jakskomiksu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Temet Nosce
Odp: Pomoc przy robieniu moda
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Luty 2021, 18:40:59 »
Cytuj
Albo coś skopałem, albo nie wiem już sam co jest grane.

Sprawdź najpierw na komputerze na którym coś zmieniałeś w plikach czy wszystko działa tak jak chciałeś.
Jeśli tak to problem leży w źle zapakowanej paczce.
Pamiętaj, że pakując moda VDFSem zachowujesz WSZYSTKIE oryginalne ścieżki modyfikowanych plików. Plik ini nie jest tak ważny bo zawsze można go utwożyć ręcznie o ile dopiszesz jakąś instrukcję - np. plik txt Czytaj to.
Jak nie napiszesz więcej co modyfikowałeś nie mam nawet sensu strzelać co może być nie tak innego niż któryś z powyższych powodów.
PS. Nie pakuj VDFSem każdej zmiany bo to nie ma sensu. Tracisz tylko czas. Stwórz co chciałeś, sprawdź czy działa poprawnie (przydają się kopie zapasowe - i najlepiej plik co zmieniałeś kiedy i w której wersji). Dopiero kiedy moda ukończyłeś weź się za spakowanie VDFSem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pomoc przy robieniu moda
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Luty 2021, 18:40:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top