Autor Wątek: Ornamenty Nefariusa  (Przeczytany 2568 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amafes

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Ornamenty Nefariusa
« dnia: 15 Luty 2021, 15:27:51 »
Witam mam problem ponieważ, ostatnie zdanie w dzienniku zadań to nefarius poszukuje ornamentu.Nie dostałem osobnego questa na ornamenty to jest notka z zadania Magowie wody. Nie miałem dialogu z Lee, Vatrasem ani nikim, więc z pomocą kodów dodałem sobie kilka ornamentów i gdy zaczynam dialog z nefariusem mam tylko opcje koniec. Robie coś źle?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Ornamenty Nefariusa
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty 2021, 22:34:02 »
Cytuj
20. Portal

Zleca: Nefarius

Po dostarczeniu pierwszego ornamentu (ten, który nam daje Vatras dla Laresa) Nefarius wysy?a nas z misj? odnalezienia pozosta?ych. Dostajemy map?, na której zaznaczone s? miejsca, w których mo?emy znale?? zagubione ornamenty. Odnajdumy kamienne kr?gi i uruchamiamy mechanizm (wciskaj?c przyciski na kamieniach), zabijamy Kamiennych Stra?ników i z ich cia? wyci?gamy brakuje cz??ci. W przypadku kr?gu znajduj?cego si? przy farmie Lobarta nie dzieje si? nic po uruchomeniu mechanizmu. Po rozmowie z Cavalornem dowiadujemy si?, i? paladyni pokonali stra?nika i zabrali ornament do miasta. Rozmawiamy z Lordem Hagenem i odzyskujemy przedmiot. Z wszystkimi ornamentami wracamy do Nefariusa. Magowie Wody nast?pnie po??cz? je w jeden pier?cie?, który wk?adamy w odpowiednie miejsce, co otworzy portal.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ornamenty Nefariusa
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty 2021, 22:34:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything