Autor Wątek: Gothic 3 Contend mod, Quest pack, Powrót generała Lee, Lively towns mod  (Przeczytany 2801 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline ZiuteQ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Witam.

Gram sobie właśnie w gothica 3 i poinstalowalem sobie do niego troche modów (spis w opisie). Chcialem zobaczyc jakie nowe przedmioty sa dostepne w grze i wpisalem sobie kod na wszystko. Znalazlem ciekawa zbroję - Pancerz Kolczy, jak rowniez schematy do jej wytworzenia. I tu pojawia sie moje pytanie. Jak zdobyc te schematy, aby zrobic ten pancerz LEGALNIE, bez uzycia kodów. Przeszedlem juz troche gry i nie widzialem ich w zadnym miejscu, a bardzo chcialbym sobie ta zbroje wykuc. Nic wygooglowac nie moglem wiec pisze tutaj.

Pozdrawiam.

Link do screena zbroi - https://ibb.co/h10JX8B


Offline Necrontyr

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Gothic 3 Contend mod, Quest pack, Powrót generała Lee, Lively towns mod
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Styczeń 2021, 02:08:07 »
Co do pancerza to nie wiem ale mam dla ciebie rade, jako że ta gra to straszny rak a mamy podobny zestaw modów to weź sobie kodem przywołaj teleport do Klanu Młota i spróbuj się tam telepnąć, jak cie po paru minutach nie wywali z gry to potem spróbuj tak z innymi klanami. jak cie wywali z błędem Gdzie jest Guru to już wiesz że możesz gre wywalić bo na to nie ma lekarstwa

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 3 Contend mod, Quest pack, Powrót generała Lee, Lively towns mod
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Styczeń 2021, 02:08:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything