Autor Wątek: gothic 2 noc kruka L'Hiver  (Przeczytany 2189 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zasadaluk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
gothic 2 noc kruka L'Hiver
« dnia: 11 Grudzień 2020, 16:25:14 »
Witam, chciałbym prosić o porady do tej modyfikacji.
Każdy kto grał niech napisze swoje spostrzeżenia, porady itd
Czytałem ze jest to dosyć trudna modyfikacja a nie jestem zwolennikiem trudnego poziomu rozgrywki ale jestem zmuszony bo to jedyne co da mi powiew świeżości :)
Zależy mi na poradach typu (wszystkich nie wymienię więc piszcie każdą nawet najmniejszą poradę)
- klasy postaci razem z rozwojem postaci (np przeczytałem ze najemnika gra sie pod zręczność)
- u kogo zostać czeladnikiem (wiem ze to żależnie od klasy postaci więc prosze o podpowiedzi )
- co da mi największego kopa na start (myslałem nad łukami bo posiadam łuk zadający 60 obr przy 30 zr), i z którą klasą połaczyć tego boosta na początku
- czy złodziejstwo sie opłaci patrząc na to ze na rozwój postaci jest potrzebne 2 razy wiecej punktów nauki
- ogółem którą klasą będzie najłatwiej przejść te modyfikacje (myslałem nad magiem )
- Jeżeli zostałbym magiem to jaką bron dodatkową sobie przypakować ( jedno czy dwu ręczna i na jakim etapie gry )
- czytałem ze dużo bonusów można wyciągnać z alchemi (czy ktoś by mógłby przybliżyć na czym to będzie polegać i na co zwracać uwagę )
- które z tych nowych systemów (płatnerstwo itd) warto inwestować i przy jakiej gildi
- czy złoto w tej modyfikacji trzeba szanować bo nie będzie go za dużo ?
i pewnie dużo innych pytań na które nie znam odpowiedzi więc prosiłbym każdego o rozpisanie sie dotyczące tej modyfikacji
chętnie też poczytam porad w które miejsca warto iść na którym etapie gry
i czy niezbędne będzie expienie przed każdym rozdziałem
I mam pytanie dotyczące DirectX 11 czy da sie jakoś zmniejszyć gęstość traw i roslinośći ponieważ nic nie widzę w tych krzakach :)

Niech każdy podzieli sie swoimi spostrzeżeniami i poradami dotyczących tej modyfikacji

Dziękuje z góry za każdą wypowiedz Pozdrawiam ;)

Forum Tawerny Gothic

gothic 2 noc kruka L'Hiver
« dnia: 11 Grudzień 2020, 16:25:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything