Autor Wątek: Fryzury bohatera [miniMOD]  (Przeczytany 1127 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jakskomiksu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Temet Nosce
Fryzury bohatera [miniMOD]
« dnia: 11 Listopad 2020, 17:52:33 »
Idąc za ciosem nie mogłem pozwolić żeby przedstawiciele innych subkultur poczuli się pominięci.
Stworzyłem więc kolejne archiwum z kilkoma przykładami fryzur dla głównego bohatera.
Niestety ani Sourcer(ver. 3.15) ani nawet ZenGin(Gothic 1.08K/SysPack1.7/PlayerKit 1.08K) nie pozwoliły mi na skompilowanie ich do MMB, dlatego podczas rozgrywki widać niewielki błąd polegający na okazjonalnym mryganiu zmienionej części fryzury.

Krótki opis:
kopie 2-4 to modele fryzury na 'miskę' bardo popularną wśród mnichów nawet po okresie Gotyku
*lekko inspirowana fryzurą księcia z 'Gwiezdnych jaj 1'
5 - a la Kurt Cobain - najlepiej wygląda z jakąś jasną teksturą włosów
6 i 7 - 'Władca mroku' - włosy długie (najlepiej używać z ciemnymi odcieniami włosów)
8 - wersja miała przypominać kilku bohaterów z anime - długie włosy, rozpuszczone z przodu zaplecione w kucyk tylko z tyłu

Wybraną kopię trzeba dorzucić do folderu z archiwum i skasować kopię z nazwy.
Następnie skopiować cały folder do: _Gothic\_Work\Data\Anims
Ostatnim krokiem jest usunięcie oryginalnego HUM_HEAD_PONY.MMB z podfolderu kompiled (najlepiej przerzucić go gdzieś tworząc jednocześnie kopię zapasową).
Po usunięciu skompilowanych skryptów i stworzeniu nowych efekt powinien być widoczny w grze.

Archiwum zawiera też 2 wersje tekstury twarzy bohatera z barwą włosów zmienioną na brąz i lekką czerń.

Właśnie zauważyłem że coś nie grało z teksturami, wstawiam wersje poprawioną. Dla pewności
wstrzymajcie cię z używaniem ciemnych włosów poza tymi z paczki.
Wersja2:
https://megawrzuta.pl/download/f435959b97350f05206dfe35c038672f.html

PS:
To jednak nie jest wina braku MMB(a przynajmniej nie wyłącznie tego- efekt zanikania pojawia się przy mruganiu bohatera...).

PS2:
Jeśli uda mi się naprawić ten błąd / skompilować całość do MMB  to postaram się wrzucić wersję odświeżoną.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2020, 15:04:02 wysłana przez Jakskomiksu »

Forum Tawerny Gothic

Fryzury bohatera [miniMOD]
« dnia: 11 Listopad 2020, 17:52:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top