Autor Wątek: Poszukuję skrypterów i reżyserów kilku porzuconych MODów  (Przeczytany 1211 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jakskomiksu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Temet Nosce
Poszukuję skrypterów i reżyserów kilku porzuconych MODów
« dnia: 08 Listopad 2020, 19:30:35 »
Poszukuję skrypterów i reżyserów kilku porzuconych MODów.
Mam na myśli takie nie wydane/skończone tytuły jak:
* Gothic - Upadek Bariery
* Gothic: Historia Bariery2 - Zagłada
* Gothic 1 1/2 MOD
* Gothic: Powrót bohatera

Znajduję się w lekko niezręcznej sytuacji gdyż tworzę podobną modyfikację i dlatego chciałbym uniknąć wszelkich podobieństw(nawet tych nie wydanych).
Wiem, że trochę naginam regulamin ale stadium zaawansowania projektu nie jest jeszcze tak duże żeby pokazywać cokolwiek. Zdaję sobie sprawę, że wszyscy włącznie ze mną chcieliby uniknąć rozczarowania  'typowym kolejnym porzuconym pomysłem' i dlatego staram się nie zdradzać zbyt wielu szczegółów.
Obiecuję, że kiedy tylko całość zacznie przypominać coś więcej niż rekonstrukcję mapy i obszerny zarys scenariusza postaram się nadać oficjalną nazwę projektowi i 1-osobowemu studiu?  <huh>
Dodatkowo mogę napisać, że powoli uczę się skryptowania oraz bazą projektu jest tylko kod 1 części Gothica. Wiem, że w czasach kiedy wszyscy pracują z 2-ką jest to trochę archaiczne ale postaram się zbytnio nie narazić nikogo na zniesmaczenie przedpotopową grafiką.
Dlatego proszę administrację o nie przenoszenie tego do zapowiedzi i nie kasowanie tematu.
Dodam kolejny w dziale Zapowiedzi najpóźniej do końca przyszłego roku (\o/).

Wszelki kontakt przez PW, a najlepiej piszcie w tym wątku to szybciej zauważę.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2020, 22:21:37 wysłana przez Jakskomiksu »

Forum Tawerny Gothic

Poszukuję skrypterów i reżyserów kilku porzuconych MODów
« dnia: 08 Listopad 2020, 19:30:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything