Autor Wątek: Nigdy nie pobieraj dziwacznych modów  (Przeczytany 1889 razy)

Description: Pasta

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szogunyasty

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Nigdy nie pobieraj dziwacznych modów
« dnia: 13 Październik 2020, 13:59:13 »
Parę dni temu jak zwykle siedziałem sobie przy komputerze i przeglądałem internety no bo co innego może robić taki przegryw jak ja? Pomyślałem że zagram w Gothica II, lecz podstawową wersję gry przechodziłem już tyle razy że głowa mała. Postanowiłem więc poszukać jakiegoś fajnego moda.

The Returning - Ograny, The Dark Saga - Ograna, Złote wrota - to samo. Większość modów ograłem więc szukałem dalej. Zagłębiałem się coraz bardziej w czeluści internetu aby znaleźć to czego szukam, choć sam jeszcze nie wiedziałem o co dokładnie mi chodzi. Chciałem przeżyć niesamowitą przygodę jakiej nie oferowało nic innego.

Wkońcu znalazłem.

Nazywał się Dunkle Träume

Strona wyglądała conajmniej niepokojąco. W tle były zdjęcia martwych zwierząt oraz ludzkich czaszek. Jako że jestem fanem metalu i to w tej mroczniejszej wersji i nie zrobiło to na mnie dużego wrażenia. Opis moda był po niemiecku ale w przekładzie na nasz brzmiał "Po tej przygodzie już nigdy nie będziesz taki jak wcześniej, Wejdź w świat szaleństwa". Poniżej było parę screenów przedstawiających poszukiwaczy i martwe postaci z gry np. Diego przebity mieczem, Gorn z odrąbaną głową i Bezimienny z twarzą wykrzywioną w agonii leżącym w kałuży własnej krwi. Zaciekawiło mnie to więc wcisnałem Download. Po tym z głośników dobiegł śmiech jakiegoś mężczyzny. Trwało to kilka sekund po czym dało się jeszcze usłyszeć szept. nie do końca zrozumiałem ale chyba to było "you will die soon".

Po pobraniu i zainstalowaniu moda odpaliłem grę. Ekran zrobił się czarny a nastepnie z góry zaczęła spływać krew która utworzyła napis SATAN. Klimatycznie. Obrazek w Menu zmienił się na ten sam screen z bezim jaki widziałem na stronie. Niby to tylko postać z gry ale było w tym coś niezwykle niepokojącego. W jego oczach było można ujrzeć ból.

Nowa Gra.

Pojawiamy się w dość ciemnym pomieszczeniu ze stołem na samym środku. Leżał na nim Miecz nazwany "Rzeź niewiniątek" oraz list. Treść brzmiała następująco:

Zabijaj... Musisz Zabijać... Inaczej to TY Zginiesz!

Po przeczytaniu dostałe questa "Rzeź"

Polegał na wybiciu wszystkich npc w wyznaczonym czasie. U góry ekranu pojawił się licznik czasu i pozostałych przy życiu ludzi. Wyszedłem z chaty i rozejrzałem się.Grupka ludzi zebrała się nieopodal chaty. Czekali na mnie. Jeden z nich wyszedł przed grupę i powiedział.

-Wiemy po co tu jesteś, Kazali ci nas wymordować. Nie myśl jednak że łatwo się poddamy.

Po czym zaatakowali. Na początku szło gładko ale moja postać została trafiona przez jednego z npców. nie przejąłem się tym odrazu i wybiłem resztę ale gdy walka się skończyła poczułem dziwne pieczenie na prawej ręce. to był ślad po ostrzu. Wtedy już wiedziałem że ten mod nie jest czymś w co ktokolwiek chciałby grać. Pojawił się komunikat. Jeśli nie zabijesz wszyskich... ZGINIESZ. I znowu ten cholerny śmiech z głośników. Przerażony pobiegłem dalej zabijać niewinnych npców. Jeden za drugim padali od moich ciosów lecz towarzyszył temu dźwięk zarzynanej świni. Coś okropnego.po kilku minutach został ostatni, ale było z nim coś nie tak.

MIAŁ TWARZ MOJEGO OJCA!

-To już koniec - Powidział po niemiecku ale byłem pewien, że ten głos rówinież należał do mojego ojca.
Był uzbrojony w Szpon Beliara. Kiedy mnie trafił poczułem jakby błyskawica uderzyła mnie także w prawdziwym świecie. Po chwili udało mi się go pokonać. Odpaliła się cutscenka. nie to nie cutscenka... To filmik z morderstwa. Gość Przebrany za poszukiwacza wbija raz za razem nóż w brzuch jakiegoś niewinnego chłopaka. Kiedy filmik się skończył pojawił się napis.

Teraz Musisz zabijać naprawdę. Zostałeś Naznaczony. Już nam nie uciekniesz.

Poczułem czyjąś dłoń na swoim ramieniu. Odwróciłem się. widziałem go tylko przez sekundę ale wiem że tam był. Jeden z poszukiwaczy stał w moim pokoju!

kiedy zniknął, gra sama się wyłączyła. Usunąłem to wszystko w cholerę i siedziałem wpatrująć się tępo w ścianę nie wiedząc co ze sobą zrobić.

Mama weszła do pokoju. Powiedziała mi że Ojciec nie żyje.

Minęło kilka dni. Strony z modem już nie ma. w kuchni znalazłem kartkę. Na niej, napisane krwią
"ZABIJAJ...MASZ CZTERY TYGODNIE ABY NAS ZADOWOLIĆ" i dołączone zdjęcie mojego taty w takiej samej pozie jak Bezimienny we wcześniej wspominanym screenie.

Nie wiem co mam dalej robić.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Nigdy nie pobieraj dziwacznych modów
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Październik 2020, 15:09:05 »
Świetna gothicowa pasta. <aniol>

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nigdy nie pobieraj dziwacznych modów
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Październik 2020, 15:09:05 »

Offline Szogunyasty

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Nigdy nie pobieraj dziwacznych modów
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Luty 2023, 12:06:06 »
XD ktoś na yt wstawił <fajka>

Offline nicsieniekoniczy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Nigdy nie pobieraj dziwacznych modów
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Wrzesień 2023, 14:51:57 »
Dobra pasta, oglądałem ją na Yt!



_____________________
https://samozatrudniony.pl/ranking-ubezpieczen-na-zycie

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nigdy nie pobieraj dziwacznych modów
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Wrzesień 2023, 14:51:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top