Autor Wątek: Dom Uciech  (Przeczytany 3258 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamilo9999

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Dom Uciech
« dnia: 18 Styczeń 2007, 17:58:48 »
Witam, mam pytanie. Przeszedłem juz calego G3 i nigdzie nie natknąłem sie na "Dom Uciech Cielesnych";) takich jak np. Czerwona Latarnia w Gothic 2. Czy taka miła gospoda jednak gdzies w Gothic 3 też istnieje?

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Dom Uciech
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2007, 18:37:39 »
Prawdopodobnie nie, ponieważ większość miast jest zajęta przez orków a buntownicy w swoich siedzibach nie będą robić burdelu:).
PB na pewno specjalnie nie zamieściła 'Czerwonej Latarni' gdyż gothic nie był by realistyczny, ponieważ kto podczas okupacji ma kasę. Chyba, że orkowie by tam chodzili:)

Forum Tawerny Gothic

Dom Uciech
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2007, 18:37:39 »

Offline Kunzite

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Dom Uciech
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Styczeń 2007, 19:18:19 »
a ja pociągne ten tema w innym kierunku - wie ktoś może czemu w tym świecie jest tak mało kobiet? 1-2 na obóz/osadę (nie mówiąc już że brak kobiet-oków). ja rozumiem ze przyjęto może zasady średniowiecznego świata i dominacje meżczyzn ale to juz przesada by prawie wszystkie zniknęły.
ponieważ jeszcze nie skonczylem gry wiec nie nawiązuje zakończenia ale nie może być zbyt dobre jeśli cywilizacja będzie się odradzała z mając 3 kobiety na 100 menów

Offline malpiszon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Dom Uciech
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Styczeń 2007, 20:46:53 »
Masz rację, ja też sie na tym głowie    Ale mi to nie przeszkadza w grze, wręcz się nie patrze na to ile jest kobiet w danym mieście. Ale idąc w tą strone kiedyś się zastanawiałem czemu nie ma nigdzie dzieci chodźby takich kołyskowych, które nic by nie wnosiły do gry?

Offline Roland

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Dom Uciech
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Styczeń 2007, 22:34:48 »
Nie ma dzieci kołyskowych bo psychole by je mordowały, zaraz powstały by mody dla pedofili, dla tego też w serii GTA nie ma dzieci.

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Dom Uciech
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Styczeń 2007, 08:53:33 »
Domu uciech nie ma, ale są handlarze "żywym towarem" w Varancie. Oprócz tego niektórzy przywódcy Varantu mają swoje mini-haremy. Twórcy gry chcieli chyba upodobnić tym grę do G1.

Kobiet rzeczywiście jest bardzo mało, miałem nadzieję po G2, że świat Gothica pod tym względem bardziej się rozwinie, ale o tym jest już osobny temat.

Jeśli chodzi natomiast o dzieci to rzeczywiście nigdy ich w Gothicu nie było, ale nie widzę powodów, dlaczego by ich być nie mogło. Zawsze można zrobić dzieci nieśmiertelne lub z minusem doświadczenia za zabicie lub nawet uderzenie (np. -10.000ex). Oprócz tego są gry gdzie dzieci są i można je zabić: Fable, Warcraft 3.

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Dom Uciech
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Styczeń 2007, 09:59:26 »
Szkoda że nie zrobilii takiego miejsca. W dwójce było dla mnie to wielkie zaskoczenie, że coś takiego zrobili. W G3 nie znalazłem takiego miejsca, gdzie się idzie zabawić. Gra była by bardziej realistyczna, gdyby bylo wiecej kobiet. Twórcy mogli wpaść na pomysł taki, że podczas wojny były kobiety zabijane lub wywożone gdzie indziej. Tak małoko kobiet, a skąd wzieło się tylu facetów?
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2007, 12:37:38 wysłana przez Dydu »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Dom Uciech
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Styczeń 2007, 12:42:36 »
Szczerze powiedziawszy, do tej pory zupełnie nie dostrzegłem braku miejsca podobnego do "Czerwonej Latarni". Przemierzyłem już sporą część gry, a jednak nie narzekałem na brak rozrywek w tej kwestii. Z pewnością, gdyby w Gothic III umieszczono burdel, wiele osób chętnie by się tam udało i raczej nikt by nim nie pogardził, ponieważ wydaje mi się, że takie miejsce w pewnym stopniu klimatu grze i wprowadza do niej miły i jakże interesujący akcent, lecz zapewne wpłynęłoby to na realia gry i samej rozgrywki. Co do braku kobiet, nie przeszkadza mi to aż tak bardzo, jednak nie ukrywam, iż gra byłaby bardziej ciekawsza i realistyczna podczas, gdy płeć żeńska odgrywała większą rolę w grze.

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Dom Uciech
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Styczeń 2007, 09:38:10 »
Ja rozumiem, że akurat kobiet w Myrtanie prawie nie ma. Ja rozumiem, że mogły zostać pozabijane, sprzedane do niewoli etc. Tylko dlaczego nie ma ich też na pustyni?! Przecież miasta assasynów powinny być pełne pięknych (i mniej pięknych) kobiet! I to właśnie na Varancie powinien być przynajnmniej jeden burdel! To żeczywiście dodawałoby grze jakiegoś smaczku, wyostrzało różnice między krainami.

Offline Velot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Dom Uciech
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Luty 2007, 09:30:01 »
Witam!
Jeśli chcecie wiedzieć to PB pewnie chciałaby umieścić w grze dzieci, ale nie mogą tego zrobić, ponieważ niemieckie prawo zakazuje umieszczania dzieci w grach z przemocą.No, a PB jest w Niemczech.

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Dom Uciech
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Luty 2007, 22:45:01 »
Zwiedziłem już cały kontynent ale nie spotkałem mniejsca podobnego do " Czerwonej Latarn" z Gothica 2 . W grze faktycznie jest bardzo mało kobiet nad czym nie ubolewam.Może to orkowie wymordowali kobiety żeby buntownicy nie mogli się rozmnażać . Dzieci w tej grze to raczej nie jest dobry pomysł zrobienie ich nieśmiertelnymi też nic nie da bo w końcu i tak będziemy mogli w nie uderzać.

Forum Tawerny Gothic

Dom Uciech
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Luty 2007, 22:45:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top