Tereny Valfden > Dział Wypraw

W rój nietoperzy

(1/19) > >>

Samir:
Nazwa wyprawy: W rój nietoperzy
Prowadzący: Dragosani/Narrator
Wymagania: zgoda prowadzącego
Uczestnicy: Samir, Imago


- Trochę chyba będziemy się rzucać w oczy, byle dziki wampir nie biega w takich ładnych skórach - powiedział Samir, wskakując na siodło. Wciąż cieszył się nowymi zdolnościami i potencjałem jaki zapewniały. Poklepał rumaka po karku, ten bowiem uprzednio zarżał niespokojnie, nieprzyzwyczajony widać do przemiany swojego pana, znajomy dotyk jednak szybko go uspokoił.

Imago:
- Wcale nie musimy być byle wampirami. Może uchodźcy z Ekkerund? Albo coś w ten deseń. Otworzyliśmy oczy i chcemy zabić słońce, czy coś - powiedział. - Zmieniając temat, zgaduję, że sam wiesz kto cię zmienił. Dostaleś jakiś zapas krwi?

Samir:
- Naszego miłościwie panującego władcy nie znasz? Pewnie że nie- odpowiedział na pytanie o krew, istotnie bowiem żadnej nie posiadał- Miałem na oku uroczą wdówkę z sąsiedztwa, ale już przyjechałeś, a we troje to już tłum. Musi na mnie poczekać.

Imago:
- Łatwiej byłoby ci nie mówić mi o tym - mruknął. - Mam w domu kilka litrów, możemy podjechać, to Ci dam. Polecam zainwestować w małe fiolki i naukę upuszczania krwi. 

Samir:
- Taki jest plan, po prostu nie było czasu na naukę - odparł Samir, kierując wierzchowca ku drodze do domu Imago. Wolał się zaopatrzyć na drogę niż być zmuszonym łapać wiewiórki w lesie. A czuł lekkie osłabienie, nie pożywiał się od czasu swojego pierwszego posiłku - Weźmy zatem krew i jedźmy na północ, daleka droga przed nami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej