Autor Wątek: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych  (Przeczytany 7199 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #60 dnia: 01 Lipiec 2020, 22:16:59 »
Egbert pewniej chwycił załadowaną wcześniej kuszę. Źródeł światła było tutaj niewiele, a w ciemnościach człowiek nie widział za dobrze. Wampirom aż nazbyt łatwo będzie im ich tutaj zaskoczyć. Najemnik nie miał jednak zamiaru tanio sprzedać swej skóry, dlatego postanowił pruć z AeMa do wszystkiego co się rusza. Był gotowy oddać serię jak tylko dostrzeże jakiś ruch poza granicą światła. Tym podziemnym kreaturom nie można było dawać taryfy ulgowej.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #61 dnia: 02 Lipiec 2020, 09:46:30 »
No i szlag trafił moje trzymanie się z tyłu. Ale nie dyskutowałem, pociągnąłem jeszcze łyka z flaszki którą niosłem ze sobą od namiotu. No może cztery łyki, bo szkoda było mi pół flaszki zostawić. Odłożyłem butelkę w jakiś niski gzyms, czy tam inne pieroństwo wystające z ziemi nie opodal mnie i wyciągnąłem pistolet. Upewniłem się, że na pewno go w karczmie załadowałem, wziąłem go do lewej ręki, odciągnąłem kurek i dobyłem szabli. Bylem gotowy.
-No to chodź misiaczku kolorowy.-Rzuciłem do maurena i zacząłem ostrożnie iść w głąb groty, starając się dokleić do ściany któregoś z budynków które znajdowały się w jaskini.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #61 dnia: 02 Lipiec 2020, 09:46:30 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #62 dnia: 02 Lipiec 2020, 10:24:43 »
Krasnolud nie chciał narażać za bardzo swoich ludzi z organizacji ani swych braci krwi. Mauren i człowiek dostali rozkaz iść z przodu, bo cóż tunele nie imponowały szerokością. Adamus był już gotowy, także i Nawaar pochwycił lepiej swoją kuszę i ustawił się po drugiej stronie.
- Znasz tę legendę, że czarny zawsze umiera pierwszy?
Zadał pytanie retoryczne, kiedy szedł w głąb tunelu oświetlonego, przez robaczki doprawdy istne zjawisko i jako, że to był pierwszy raz gdy ciemnoskóry był w kopalni i gdyby nie czające się wszędzie wampiry można by to nazwać wspaniałą przygodą. W każdym razie kruk szedł starając się, wyciszyć swoje kroki jak najbardziej, niektóre wampiry nie powinny go usłyszeć, ale te bardziej doświadczone czyli starsze, niestety nie powinny mieć problemu z usłyszeniem go.

// Używam umiejętności :
ciche kroki
 

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #63 dnia: 02 Lipiec 2020, 13:39:55 »
Gdy tylko dotarli na plac... nic się nie stało. Przez dobre 10 minut stania. Nawet Kazmir z resztą oddziału w końcu poszedł bliżej by zająć strategiczne pozycje. - Przeszukać  Karczme!

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #64 dnia: 02 Lipiec 2020, 14:28:31 »
Przez dłuższą chwilę nic się nie działo. Gdy reszta kompanii weszła na plac nic się dalej nie działo. Nagle Kazmir zawołał i wydał kolejny rozkaz, a ja w międzyczasie podszedłem do najbliższego krasnala z oddziałów ekkerund i mu powiedziałem:
-Coś mi tu śmierdzi, weź paru chłopaków i osłaniajcie nas z wejścia do tunelu.
Następnie podszedłem do Kazmira i się znów odezwałem.
-Nie podoba mi się to, jest za cicho...

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #65 dnia: 02 Lipiec 2020, 18:01:00 »
- Dlatego kazałem sprawdzić karczme, po za tym one wiedzą że tu jesteśmy. Feanor! Aerandir! Ryknął. - Wiem że tu jesteście!

Offline Feanor Ihareg

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 84
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #66 dnia: 02 Lipiec 2020, 18:43:49 »
Po okrzyku krasnoluda przez chwilę panowała cisza. Jak w grobie. W końcu w karczmie dało się słyszeć poruszenie. Drzwi otworzyły się i na plac, nie zważając na zebranych tam wojaków, wyszedł Feanor. Jego twarz nie zdradzała emocji. A przynajmniej nie tych ludzkich.
- Przybyliście... - mruknął. - Kazmir, tak? - Spojrzał na krasnoluda. - Wysłaliśmy posłańca gdy zaczął się ten bunt. Już myśleliśmy, że się nie przedarł.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #67 dnia: 02 Lipiec 2020, 20:31:31 »
- Bo się nie przedarł, Hufiec strzela do każdego wampira i nietoperza jaki wystawi swój jebany łeb po za Tunele. Westchnął, spojrzał na Feanora. - Sytuacja tutaj? Bo rano zasra się tu od wojska, i wolelibyśmy chyba oboje by obyło się bez incydentów ja?

Offline Feanor Ihareg

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 84
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #68 dnia: 02 Lipiec 2020, 20:48:48 »
W oczach Feanora pierwszy raz pojawił się błysk emocji zrozumiałej dla śmiertelnika. Gniew. Na wzmiankę o tym, że jego posłaniec został najprawdopodobniej zastrzelony. Powstrzymał jednak wybuch.
- W Centrum pozostało nas może dwustu, lojalnych wobec korony i jej poddanych - odparł chłodno wampir. - Pozostałe części tunelów pogrążone są jednak w dziczy. Próbowaliśmy je odciąć, lecz nie mamy wystarczających sił. Czy król wie o tej sytuacji? - zapytał.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #69 dnia: 02 Lipiec 2020, 21:11:12 »
-Król raczej o tym co się dzieje od wieczora, to raczej na pewno nie wie. My wpadliśmy przypadkiem w ten burdel.-Odpowiedziałem wampirowi, wcinając się przed Kazmira.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #70 dnia: 02 Lipiec 2020, 22:14:01 »
- Kurwa... Egbert leć na górę i zdaj raport Komandorowi. Musi uderzyć teraz. Feanor, w Panteonie zabito Archonta. Wampirzy terroryści z Revar. Teraz Ekkerund, wiesz Król wie. Ale się nie rozdwoi. Obaj wiemy że problem narastał od... dawna. Krasnolud mówił szybko, bez emocji. - Cywile niebędący częścią dawnego Sabatu mają złożyć broń. Na podstawie Dekretu
Króla Valfden Isentora I Aquila z dnia 10 Veris 22 roku w sprawie zwalczania terroryzmu.
Ha! Jego prokuratorski stołek choć raz mu się przydał.

Offline Feanor Ihareg

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 84
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #71 dnia: 02 Lipiec 2020, 22:21:10 »
- Nie masz prawa nam rozkazywać - odparł sucho wampir. - Nic nie wiem o takim dekrecie. Pośród nas nie ma cywili, każdy wampir jest wojownikiem. Każdy jest gotów oddać życie w obronie niewinnych. Nie złożymy broni. Pomożemy wam w oczyszczaniu tuneli ze zdrajców.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #72 dnia: 02 Lipiec 2020, 22:29:22 »
- Tu jest Valfden, czy wam się to podoba czy nie. Obowiązuje prawo. Was też. Mogę ci rozkazywać, jestem prokuratorem kurwa mać! Ryknął. - Nie będziecie nam się pod nogami plątać. Zbierz grzecznie lojalistów, tu i teraz.

Offline Feanor Ihareg

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 84
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #73 dnia: 02 Lipiec 2020, 22:38:43 »
- Funkcja prokuratora nie daje ci takiego prawa - odparł wampir, niewrażliwy na wrzaski Kazmira. - Jeżeli któryś z "cywili", jak ich określiłeś, zechce złożyć broń, zrobi to. Pozostali jednak, w tym ja, będą walczyć. My też mamy swoje prawa. Nie można nas ich pozbawiać tylko ze względu na rasę.

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #74 dnia: 02 Lipiec 2020, 23:37:43 »
-Tak jest!- Egbert obrócił się na pięcie i truchtem ruszył na górę. Wyglądało na to, że zamieszanie w mieście było tylko preludium do większej bitwy. Ta zaś będzie miała miejsce w dracońskich tunelach. Rudobrody liczył na to, że komandor w dalszym ciągu przebywa w namiocie z krasnoludzkimi dowódcami. Informacje jakie miał do przekazania nie mogły czekać, więc miał nadzieję że nie będzie musiał szukać Melkiora po całym Ekkerund.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #75 dnia: 03 Lipiec 2020, 10:01:00 »
Dotarli bez przeszkód do wnętrza tuneli. Przeciwnicy zapewne wiedzą, że ktoś zmierzał w ich stronę, ale nie zaatakowali przynajmniej od razu. Było rzeczywiście za cicho jak wspomniał, o tym Adaś, ale mauren nie tracił nerwów, tylko szedł dalej. W końcu dotarli w pobliże karczmy, gdzie stery objął już Kazmir. Na przeciw nim wyszedł jeden z lojalnych wampirów, który rozpoczął rozmowy. Wygląd postaci sprawił na Nawaarze wrażenie było widać w niej doświadczenie i wiele wieków przeżytych, także zapewne nie raz miał do czynienia z buntami pośród swojej rasy. Krasnolud jak to krasnolud przeszedł do konkretów i niemal, jak zawsze poleciały artykuły prawne trochę gróźb i rasizm z tym ostatnim wampiry będą musiały się zmierzyć, po tych zamieszkach, bo to już drugi raz jak wampiry sobie zaszalały u krasnoludów. Ciemnoskóry nie odzywał się na razie, tylko opuścił kuszę nikt raczej nie powinien się na razie atakować.   

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #76 dnia: 03 Lipiec 2020, 13:17:52 »
A Melkior był w owym namiocie. Gdy tylko zobaczył Egberta od razu powiedział: - Raport żołnierzu.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #77 dnia: 03 Lipiec 2020, 13:25:10 »
- To jest operacja wojskowa, jesteś ty i inni cywilnymi obywatelami Valfden. Starał się być spokojny. - Nie zagwarantuje że ktoś nie strzeli wam w plecy. Nie znam cie, nie ufam i nie zaufam wampirowi. Kiedy przyjdzie tu Melkior z dwoma tysiącami żołnierzy to będziesz musiał słuchać poleceń, albo skończy się to incydentem. Zbierz więc swoich "lojalistów" albo użyjemy siły.

Offline Feanor Ihareg

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 84
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #78 dnia: 03 Lipiec 2020, 13:35:29 »
- Sam ów incydent wywołujesz, krasnoludzie - odparł wampir. - I do tego jeszcze na grozisz. Król się o tym dowie. Zbiorę lojalistów, aby powstrzymać bezsensowny rozlew krwi. Jednakże jeżeli skrzywdzicie któregokolwiek z nich osobiście dopilnuję, abyś stanął przed obliczem sprawiedliwości. Gdy zjawi się tutaj Melkior, to mogę słuchać jego poleceń. On, jako członek Rady Królewskiej, ma do tego większe prawo. No i może będzie rozsądniejszy.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #79 dnia: 03 Lipiec 2020, 13:39:42 »
- ... Se donoś skurwielu. Za kogo ty się masz... Krasnolud odstąpił, zajął się zabezpieczaniem okolicy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Obróbka kołków osikowych - kurs dla zaawansowanych
« Odpowiedź #79 dnia: 03 Lipiec 2020, 13:39:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything