Tawerna Gothic > Forum dyskusyjne

Nowy styl forum

(1/3) > >>

Isentor:
Forum zostało odświeżone pod klimat gier z serii Gothic. Sprawdźcie proszę jego funkcjonalność i jeśli zauważycie jakieś błędy piszcie śmiało. Poprawimy błędy jak najszybciej, by umilić Wam przebywanie na forum.


Zgłoszone do tej pory sugestie:
- poprawić ikonki
- ustawić zamknięte tematy na ciemniejszym tle niż domyślny temat
- ustawić przypięte tematy na lekko jaśniejszym tle niż domyślny temat
- poprawić kolory grup pod ciemny styl
- wywalić grafikę z heada przy przewijaniu i pozostawić sam pasek menu
- zmienić ikonkę G z nowymi postami w dziale na bardziej widoczną

Zapraszam do dyskusji i pisania swoich sugestii jak ulepszyć forum.  ;)

Dragosani:
Banner wydaje się za wysoki. Na górze strony ładnie to wygląda, ale jak się schodzi na dół to zasłania jedną czwartą strony. więc może albo zablokować go na górze,  albo zmniejszyć, albo zrobić tak, aby chował się i tylko pasek z dostępem do wiadomości itd. był widoczny przy obniżaniu? Te ostatnie wydaje się najlepsze, ale czy to nie za dużo roboty z tym? :D

Isentor:

--- Cytat: Dragosani w 17 Czerwiec 2020, 09:48:19 ---Banner wydaje się za wysoki. Na górze strony ładnie to wygląda, ale jak się schodzi na dół to zasłania jedną czwartą strony. więc może albo zablokować go na górze,  albo zmniejszyć, albo zrobić tak, aby chował się i tylko pasek z dostępem do wiadomości itd. był widoczny przy obniżaniu? Te ostatnie wydaje się najlepsze, ale czy to nie za dużo roboty z tym? :D

--- Koniec cytatu ---
Celne uwaga. Sprawdziłem forum na różnych rozdzielczościach i urządzeniach i wyrzucenie heada a pozostawienie samego paska przy przewijaniu czyni forum bardziej przejrzyste.

Dragosani:
Też zauważyłem, że ikona nowych wiadomości w dziale jest kolorystycznie podobna do braku nowości. Niby się różni, ale jak się chce szybko przejechać forum aby sprawdzić czy coś nowego jest, to można przeoczyć. Nie wiem, może tylko to dla mnie tak wygląda :/

Isentor:

--- Cytat: Dragosani w 17 Czerwiec 2020, 14:22:38 ---Też zauważyłem, że ikona nowych wiadomości w dziale jest kolorystycznie podobna do braku nowości. Niby się różni, ale jak się chce szybko przejechać forum aby sprawdzić czy coś nowego jest, to można przeoczyć. Nie wiem, może tylko to dla mnie tak wygląda :/

--- Koniec cytatu ---
Można dodać jakiś efekt glow, żeby to G było takie bardziej podświetlone. ;)

Poprawiłem kolory grup. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej