Autor Wątek: Problem z dołączeniem do najemników  (Przeczytany 2519 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline m3ist

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Problem z dołączeniem do najemników
« dnia: 19 Maj 2020, 19:48:51 »
Witam
Przychodzę z pewnym problemem, który dotyczy dołączenia do najemników.
Podczas kiedy przychodzę do Torlofa z zapytaniem o moją reputację to dostaję wiadomość, że muszę jeszcze popracować, lecz problem w tym, że wszystkie możliwe pojedynki mam wygrane, misje od najemników również. Dodam, że przeciwko mnie są Dar, Salvio i ten jego przydupas oraz Sentenza. ps. próbę Torlofa również mam ukończoną.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Problem z dołączeniem do najemników
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maj 2020, 01:04:42 »
Witam
Przychodzę z pewnym problemem, który dotyczy dołączenia do najemników.
Podczas kiedy przychodzę do Torlofa z zapytaniem o moją reputację to dostaję wiadomość, że muszę jeszcze popracować, lecz problem w tym, że wszystkie możliwe pojedynki mam wygrane, misje od najemników również. Dodam, że przeciwko mnie są Dar, Salvio i ten jego przydupas oraz Sentenza. ps. próbę Torlofa również mam ukończoną.
Na pewno wszystkie zadania masz zrobione?

Cytuj
Misje dla Najemnika

48. Jeden z Najemników
Zleca: Lares

By zosta? Najemnikiem musisz najpierw dosta? si? na farm? Onara. Je?li obawiasz si?, ?e jeste? za s?aby lub nie znasz drogi, twój stary przyjaciel Lares (Dzielnica Portowa) mo?e ci? tam zaprowadzi? (w zasadzie tylko do tawerny Orlana). Wska?e ci on dalsz? drog?, któr? musisz pod??y?. Po krótkim marszu zobaczysz chat?, a przy niej dwóch Najemników, których najlepiej jest omin??. Dalej musisz i?? ca?y czas ?cie?k? przed siebie, a? dojdziesz do wiejskich zabudowa?. Tam twoim celem jest rozmowa z twoim starym znajomym z czasów Kolonii - Lee, który przebywa w g?ównym budynku. Jednak, aby zosta? jednym z Najemników, musisz si? wykaza?. Prócz wykonania specjalnego zadania Torlofa, musisz tak?e przekona? do siebie kilku innych Najemników. Gdy ju? wszystko zrobisz, udaj si? do Lee. Nast?pnie musisz pój?? do Onara po zgod? i jeszcze raz pój?? do Lee. W?a?nie zosta?e? Najemnikiem.

49. Test Torlofa
Zleca: Torlof

Masz dwie opcje, by przekona? do siebie Torlofa:
a) Pomóc Bengarowi na jego farmie – po rozmowie z Bengarem poczekaj na stra?ników, a potem ich zabij (przekupstwo nic nie da). Warto wykona? to zlecenie, bowiem pó?niej b?dziesz móg? wykona? zadanie „Zakazane pastwisko” (zad.58).
b) Pobranie op?aty od Sekoba – to zadanie jest prostsze od poprzedniego. Wystarczy uda? si? do w?a?ciciela farmy, Sekoba i wymusi? od niego z?oto. Jedynym dobrym argumentem jest pobicie d?u?nika bez wzgl?du na to, co ci naopowiada.

50. Szacunek
Zleca: :Lee

W tym zadaniu chodzi tylko o zdobycie poparcia odpowiedniej liczby Najemników.

51. Miecz Roda
Zleca: Rod

Najemnik Rod jest w posiadaniu dwur?cznego miecza i, jak twierdzi, nie b?dziesz w stanie go unie??. Zapewnij go, ?e jest inaczej. Je?eli nie posiadasz 30 si?y b?dziesz musia? go przekona? w inny sposób. Gdy ju? otrzymasz miecz wyzwij go do walki, a po wygranej oddaj mu or??. Tym sposobem zdob?dziesz jego poparcie oraz wykonasz cz??? zadania 53.

52. Dobry wojownik
Zleca: Cord

Aby zdoby? jego przychylno??, musisz mie? opanowane pos?ugiwanie si? broni? jedno/dwu-r?czn? przynajmniej na poziomie 30%.

53. Wyzwanie Jarvisa
Zleca: Jarvis

Ten Najemnik chce, aby? spra? przynajmniej trzech ludzi Sylvia. Najpro?ciej jest pokona? Roda (zad.51) oraz Festera (zad. 55). Jako ostatniego powiniene? wyzwa? Raula, bowiem reszta osób z grupy Sylvia (Senteza, Bulko, Buster) b?dzie dla ciebie za silna.

54. Za kilka zió? wi?cej
Zleca: Cipher

Twój dawny kolega z Kolonii, Cipher, chce, aby? przyniós? mu 10 ?odyg bagiennego ziela. Kilka z nich mo?esz znale?? ko?o jeziorka, ko?o którego stoi Buster, lub zakupi? je u Sagitty. Ow? ro?lin? mo?esz równie? spotka? na swojej drodze, niedaleko od latarni, kieruj?c si? prosto ?cie?k?, jednak jest tam do?? niebezpiecznie.

Pozosta?e zadania na farmie Onara

55. Polne bestie
Zleca: Fester

Zanim wyzwiesz go na pojedynek, zaproponuj mu pomoc w uporaniu si? z polnymi bestiami. Po walce dowiesz si?, ?e Najemnik nie zamierza ci zap?aci?. Teraz mo?esz go bez problemu pobi? i tym samym go ograbi? z jego ekwipunku.

56. Paczuszka ziela
Zleca: Cipher

Cipher, handlarz zielem na farmie, uwa?a, ?e jego paczk? ze skr?tami ukrad? niejaki farmer o imieniu Bodo. Wynika jednak, ?e winnym jest Dar. Po rozmowie z nim powiadom o wszystkim Ciphera, który z ch?ci? spierze mu ty?ek. Paczuszk? mo?na znale?? wykonuj?c zadanie 37.

57. Leniwy farmer
Zleca: Till

Syn Sekoba, Till, skar?y si?, ?e nie chce pracowa? jeden z farmerów, a nawet bezczelnie pobiera myto od przychodz?cych ludzi. Jedynym sposobem przekonania Bronka jest ?omot, po którym ze skruch? pójdzie pracowa? na polu. Najpierw jednak spróbuj potargowa? si? z Tiulem, który p?aci niez?e pieni?dze za pobicie leniwego farmera, po bójce ofiaruje Ci nale?yt? nagrod?.

58. Zakazane pastwisko
Zleca: Balthasar

Zadanie mo?na uko?czy? tylko, je?li pokona?o si? stra?ników na farmie Bengara (zad. 49). Balthasar prosi ci?, by? przekona? Bengara w pewnej sprawie. Chodzi o to, aby farmer Sekoba móg? pa?? tam swoje owce. Jednak Bengar nie jest skory ci pomóc. Chyba, ?e pomog?e? mu przep?dzi? stra? miejsk? z jego farmy.

59. Cztery wilki dla Pepe
Zleca: Pepe

Pasterz Pepe pragnie, by? pokona? n?kaj?ce go wilki. Panosz? si? one w ma?ym obozie na po?udnie od pastwiska. Nie powiniene? mie? z nimi problemu (4 m?ode wilki). W zamian za pomoc b?dziesz móg? kupi? owc? potrzebn? na ofiar? do Klasztoru Magów Ognia.

60. Skopa? ty?ek Bulkowi
Zleca: Pepe

Po pokonaniu wilków, Pepe ?ali ci si?, ?e Bulko powinien oberwa?. Najpierw porozmawiaj z Thekl?. Potem udaj si? do stolika, przy którym siedzi Bulko i Sylvio. Temu ostatniemu podczas rozmowy powiedz, ?e Thekla go nie lubi, a wtedy Bulko rzuci si? na ciebie. Na pocz?tku gry jest to bardzo trudny przeciwnik, lepiej zostawi? go na pó?niejszy etap gry.

61. Gulasz
Zleca: Thekla

Po wykonaniu powy?szego zadania, Thekla poprosi ci? o przyniesienie paczuszki z zio?ami od wied?my Sagitty. Warto wykona? te zadania, bowiem mo?na otrzyma? gulasz dodaj?cy 1 punkt si?y.

62. Czarna skóra
Zleca: Raul

Pysza?ek Raul twierdzi, ?e jeste? zbyt s?aby, by równa? si? z pot??nym Czarnym Trollem. Aby mu udowodni? swoj? racj?, ten ka?e ci przynie?? jego skór?. Ten potwór jest naprawd? bardzo silny i trudny do pokonania. Za to zadanie warto si? zabra? w pó?niejszej rozgrywce, gdy ju? nabierzemy dostatecznie si? oraz dobry or??. Je?eli natomiast chcemy koniecznie wykona? jak najszybciej tego questa, dobrym sposobem na pokonanie bestii, jest u?ycie na nim zwoju „Zmniejszenie potwora”.

63. Oferta pokoju
Zleca: Lee

Kiedy zostaniesz Najemnikiem, Lee b?dzie chcia?, aby? dostarczy? ofert? pokoju Paladynowi, Lordowi Hagenowi. Po oddaniu pisma rozpocznie si? 2 rozdzia?.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z dołączeniem do najemników
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maj 2020, 01:04:42 »

Offline m3ist

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z dołączeniem do najemników
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Maj 2020, 13:46:40 »
Tak, te misje co można zrobić zrobiłem. Robiłem reinstall gry, żadnego efektu to nie dało. Chodziłem do każdego najemnika z nadzieją, że może jest jakaś opcja dialogowa, którą pominąłem, lecz takowych nie było. Co się okazało, podczas walki z Sentenzą postanowiłem się podłożyć i przegrać, po walce sprawdziłem opcję dialogową czy zagłosuje na mnie, on mnie poinformował żebym mu dał 50 monet, lecz ta opcja sie zbugowała, więc poszedłem z nadzieją do Torlofa z zapytaniem o opinię i jakoś się udało. Dołączyłem do najemników Lee. Dzięki za pomoc. Wątek do zamknięcia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z dołączeniem do najemników
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Maj 2020, 13:46:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything