Strefa dyskusji > Dyskusja o grach studia Piranha Bytes

Ciekawostki

(1/18) > >>

Simon:
Założyłem temat abyśmy wpisywali różne ciekawostki na jakie udało nam się natrafić grając w G2 NK. Mogą to być zarówno bugi ułatwiające nam grę jak i sytuacje, które warto poznać z czystej ciekawości.
Myślę, że niektórym osobom może to ułatwić grę, a innym urozmaicić. Jeżeli natrafiliście na coś ciekawego to piszcie, proszę. Pozdr.

A oto parę ciekawostek:
1. Jeżeli zamrozimy Poszukiwacza bryłą lodu i wskutek tego on zginie to możemy znaleźć przy nim kilka bardzo potężnych run, niestety trzeba być magiem, żeby je wykorzystać.
2. Za palisadą orków jest tablica mówiąca o tym, że jeżeli się tu dostaliśmy, to użyliśmy kodów, a wcale nie trzeba ich użyć. Wystarczy stanąć przy palisadzie i przemienić się w jakieś większe zwierze - jak się zmienimy w człowieka to pojawiamy się po drugiej stronie.
3. Nad biblioteką uczonych w Jarkandarze, na skałach kanionu, jest wrak samochodu...
4. Jeżeli będąc ÂŁowcą smoków nie oddamy smoczych jaj Bennetowi, tylko zostawimy sobie je na dwór Irdorath to możemy stworzyć sobie później dwie mikstury siły +15 zamiast jednej.

Na razie tyle, jeżeli temat się rozwinie do dopiszę jeszcze kilka.
Aha i nie piszcie tu o żadnych cudach związanych z używaniem kodów...

Nordale:
Jeśli za 1 razem spadnie się w przepaść za Malcolmem czy jak mu tam (ten co tnie drzewo   )
To dostaje się 100 expa, ale za 2 razem jak się dotknie ściany to obcina nam 100 expa. Więcej nie pamiętam, albo nie znam  

Nigi:
 Witam wszystkich! Znam jeden bug dzięki któremu na początku gry będzieli mieli duuużo kasy
Wymagania:
- czledanik u Harada
- kucie zwykłych mieczy
- stal (min. 2)
- 30 siły
Oto mój sposób:
Wykuć 2 miecze. Jeden założyć. Wybrać dialog z Haradem "chcę sprzedać wykutą broń" (czy jakoś tak). Bierze jeden miecz, dostajemy 150 i tu się zaczyna bug! Patrzymy w ekwipunek i mamy 2 zwykłe miecze! Zakładamy jeden sprzedajemy i w ekwipunku nadal mamy 2 miecze! Dobry bug tylko na początku.

Pablo2729:
Jest sposób na szybkie zdobycie punktów exp. Buster ten przy chacie nad jeziorkim prosił o przniesienie
rogów cieniostwora. Dałem mu za co za jednego 300 exp plus kaska. Nastepnie powalałem go i okradałem
i tak w kółko można.Nabiłem sobie aż 300 punktów umiejętnośi. Dlatego miejcie przy sobie jak najwięcej rogów,bo gdy powrócicie pózniej to juz nie daje

Wishmaster:
Gram Palladynem w "Gothic II: Noc kruka" Jestem w czwartym rozdziale i zabijam orkowych Hersztów. Niedaleko klasztoru jest kaplica Innosa w krórej był Isagorth (czy jakoś tak) i tam byli orkowie którzy go zabili (jak tam doszedłem mag był już martwy), sprawdiłem zwłoki i zobaczyłem że ma dwie runy szóstego kręgu: "Pocisk nieprzytomności", "ÂŚmiertelna kula" które nie były opisane na żadnej stronie a w klasztornej bibliotece też nie ma o nich ani słowa. O co w tym chodzi?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej