Autor Wątek: Rozproszeni  (Przeczytany 5945 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #40 dnia: 17 Marzec 2020, 19:01:14 »
- Obędzie się. Dziękujemy za pomoc. Nic nie obiecuje. Elf zabrał karty i wyszedł na korytarz, by tam poczekać na Egberta i obgadać sprawę.

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Marzec 2020, 20:54:44 »
Egbert swoje karty również zabrał. Chwilę później dołączył do Melkiora na korytarzu.
-Co teraz, komandorze? Dalej wypytujemy, czy ruszamy prosto do chramu?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Marzec 2020, 20:54:44 »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #42 dnia: 21 Marzec 2020, 16:54:08 »
//Przepraszam, nie zauważyłem ;/

- Dalsze wypytywanie tutaj nie ma sensu, no chyba że chcesz przepytać każdego. Myśle że powinniśmy zbadać chram, mamy jeszcze trop w Atusel. Ale szpital nam nie ucieknie, chram też. Jednak ta ruina jest pewniejsza. Chodź, konia masz?

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #43 dnia: 21 Marzec 2020, 23:24:59 »
// Luzik

-Mam, wziąłem jedną szkapę z Bastardo.- Jemu również podróż do magicznych ruin odpowiadała dużo bardziej niż chodzenie po mieście i nagabywanie nieznajomych ludzi. Zawsze to trochę akcji. Przy odrobinie szczęścia trafią tam na jakichś nieumarłych, rabusiów, albo innych kultystów. Rudobrody poprawił pas z bronią i ruszył do wyjścia, tą samą drogą którą tutaj doszli. Atmosfera na uczelni niezbyt mu się spodobała, więc w duchu cieszył się że za chwilę zostawi uniwersytet za sobą. Było tu zdecydowanie za cicho, a do tego wszędzie czuć było kurz i pergamin.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #44 dnia: 22 Marzec 2020, 10:00:56 »
- Czyli nie jestem jedyny co używa nadal koni z naszych stajni. Odpowiedział idąc zaraz za Egbertem w stronę miejskiej stajni. - W ogóle, chcę dla nas sprowadzić pewne specjalne wierzchowce, mam tylko problem z papierologią. Pamiętasz drakeny z Vrih?

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Marzec 2020, 13:29:49 »
-Ciężko zapomnieć o jeźdźcach smoków.- Stwierdził rudobrody, po czym puścił wodze fantazji wyobrażając sobie siebie lecącego na takim stworze. Takie wierzchowce zapewniłby Bękartom ogromną przewagę taktyczną nad większością oddziałów Valfden. Możliwości walki w przestworzach nie miały ani wojska królewskie, ani Bractwo Świtu. Jasne, paladyni mieli swoje anioły. Trudno jednak nazwać kilka uskrzydlonych istot siłami powietrznymi z prawdziwego zdarzenia. Było ich po prostu zbyt mało.
-Ale z papierami nie pomogę, nie znam się na tym kompletnie. Poza tym, ciężko chyba o bardziej skomplikowane prawo niż nasze. Tak przynajmniej słyszałem.
Wyznał. Faktycznie, już kilkakrotnie spotkał się ze stwierdzeniem, że Valfden to prawdziwy kolos jeśli chodzi o biurokrację.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #46 dnia: 23 Marzec 2020, 08:33:38 »
- O tak. W trakcie mej ostatniej ekspedycji miałem szansę się przekonać jak nasze prawo jest postrzegane u innych. No nie najlepiej, a że był ze mną Najwyższy Sędzia to... szkoda gadać. Byli chyba blisko stajni.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Marzec 2020, 16:20:30 »

Doszliście do stajni. Przed wejściem stał człowiek zajmujący się rozdzielaniem koni a metr obok, na krzesełku, siedział człowiek prowadzący księgę z dochodami i wydzierżawionymi końmi.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Marzec 2020, 22:08:12 »
Melkior zbliżył się do osoby rozdzielającej konie. - Mółgbyś dobry człowieku osiodłać i przyprowadzić mojego wierzchowca? Allach, moje nazwisko Tacticus. Imiona koni w Bękartach wymyślał ktoś z zamiłowaniem do dziwnych maureńskich nazw...

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #49 dnia: 23 Marzec 2020, 23:06:12 »
-Egbert.- Rzucił swoje imię najemnik. -Mój koń to ten chudy łaciaty, zostawiłem go tu kilka godzin temu.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #50 dnia: 28 Marzec 2020, 18:12:48 »
- Wasze konie. - rzucił krótko i wskazał na prawo, gdzie stajenny przyprowadził zwierzęta.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Marzec 2020, 10:19:48 »
Dzięki. Powiedział i poszedł dosiąść swego wierzchowca. Poczekał na Egberta. - Znasz okolice gdzie jedziemy?

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #52 dnia: 30 Marzec 2020, 23:11:47 »
-Znam drogę. Byłem w tamtych stronach raz czy dwa razy, ale nigdy nie zapuszczałem się do samej dżungli. Chłopi mieszkający na jej obrzeżach naopowiadali mi historii o żyjących tam potworach i chociaż zazwyczaj wieśniacy lubią w takich sytuacjach wyolbrzymiać, to postanowiłem wtedy nie sprawdzać ich słów bez powodu.
Odpowiedział wskakując na konia. Przy okazji sprawdził szybko juki. Wszystko było na swoim miejscu.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #53 dnia: 01 Kwiecień 2020, 10:34:07 »
- Prowadź zatem, no niestety żyje tam sporo paskudztw. Niektóre wielkości konia.

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #54 dnia: 04 Kwiecień 2020, 17:47:33 »
Egbert przytaknął i ruszył naprzód. Pospieszył konia, bo chciał szybko opuścić miasto żeby odetchnąć trochę powietrzem wolnym od zapachów metropolii. Nie mógł wprawdzie rozwinąć pełnej prędkości znajdując się w terenie zabudowanym, ale też nie zamierzał wlec się tak jak tutejsze mieszczuchy.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #55 dnia: 07 Kwiecień 2020, 14:08:05 »
Za Egbertem zaś oowoli podążał konno Melkior.

//Przepraszam, nie wiem czemu opuściła mnie chcęć grania ;/

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #56 dnia: 12 Kwiecień 2020, 16:15:47 »
Jechaliście konno gościńcem, potem mniejszym traktem aż przyszło Wam zsiąść z koni, by przeć do celu. Kiedy szliście przez dżungle najpierw usłyszeliście szuranie, a zaraz potem ujrzeliście dwa Rotishe, żywiące się jakąś istotą. Póki co nie słysza Was...

2x Rotish

//Przepraszam za słaba aktywność...

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #57 dnia: 05 Maj 2020, 19:23:43 »
Więc to o takich wynaturzeniach mówili mu kiedyś okoliczni chłopi. Nic dziwnego, że te lasy nie cieszą się najlepszą sławą. Egbert postanowił wykorzystać to, że bestie jeszcze ich nie dostrzegły i sięgnął po kusze. Nie wydając żadnych niepotrzebnych dźwięków załadował magazynek swojego wiernego AMa żelaznymi bełtami, po czym przyłożył kolbę do ramienia i oddał serię strzałów. Potwory zagradzały im jedyną drogę, więc trzeba je było usunąć. Nie było tu miejsca na podchody, czy skomplikowane plany. Rotish, do którego strzelał najemnik, oberwał wszystkimi trzema grotami i padł trupem. Dwa bełty raziły go w łeb, trzeci uderzył w korpus. Drugi stwór szybko zorientował się co się szykuje i porzucił posiłek by móc zająć się zagrożeniem. Egbert prędko odłożył AMa i chwycił za miecz i tarczę. Stanął w pozycji obronnej czekając na przeciwnika. Na jego czole pojawiły się krople potu, jednak powodem tego nie był strach, a panująca w dżungli temperatura. Rudobrody nie obawiał się przerośniętej mrówki, jakkolwiek obrzydliwa by nie była. Poza tym, znając refleks elfa, Melkior pewnie ściągnie maszkarę ze swojej kuszy zanim ta się do nich zbliży.

//1x Rotish
///Tracę trzy bełty

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #58 dnia: 06 Maj 2020, 19:03:40 »
Drugi z potworów rzucił się na Melkiora, uderzył go ciałem i powalił na ziemie. Zaatakował z otwartą paszczą. Zęby szczęknęły po metalowej zbroi, ale nie były w stanie jej przebić. Rotish próbował jeszcze raz przegryźć zbroje, szukając czułego punktu...

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #59 dnia: 11 Maj 2020, 11:13:45 »
Takiego obrotu spraw się Egbert nie spodziewał, jednak bestii nie udało się zbić go z tropu na długo. Zakręcił młyńca Ręką Rashera i rzucił się na pomoc Melkiorowi. Wbił miecz w miejsce, w którym łączyły się płyty pancerza potwora. Jednocześnie natarł na niego tarczą. Przerośnięty owad zaskrzeczał z bólu, a z jego rany wytrysnęła jakaś żółtawa ciecz. Chociaż z początku przeciwnik stawiał zdecydowany opór, najemnikowi udało się w końcu zepchnąć rotisha z powalonego elfa. Rudobrody nieźle się przy tym zasapał, owad był dużo cięższy niż wyglądał. Zaraz po tym potwór spróbował dosięgnąć go paszczą, na co Egbert odpowiedział uderzając go tarczą prosto w rozwarty pysk.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozproszeni
« Odpowiedź #59 dnia: 11 Maj 2020, 11:13:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top