Tereny Valfden > Dział Wypraw

Ryzykowna przesyłka

(1/8) > >>

Hagmar:
Nazwa wyprawy: Ryzykowna przesyłka
Prowadzący: Narrator / Samir
Wymagania: zgoda prowadzącego
Uczestnicy: Hagmar

Po opuszczeniu knajpy szybko przekalkulował że kupno albo najem konia odpada. Do Leamis najszybciej będzie barką z Ombros do portu w Bukowym Polu. Tak więc Hag ruszył z Gniazda do Ombros. Pieszo.

Narrator:
Daleko nie miał, bowiem Krucze Gniazdo położone było u podnóża nieco na północ od Ombros, toteż Hagmar, mając ciągle z górki, szybko przebył dzielący go dystans pomiędzy twierdzą a miastem. Wkrótce też dotarł do najbiedniejszej, zewnętrznej dzielnicy noszącej czarującą nazwę Zwłoki. Szybkie spojrzenie na otoczenie i mieszkańców łatwo dało do zrozumienia skąd nazwa. By dostać się do portu trzeba było przejść, niestety, przez całe miasto.

Hagmar:
I przejść Zwłoki tak by się nimi nie stać, nie stracić mieszka itd. Toteż rękę trzymał na woreczku. Po za tym był "obwieszony" nożami, toteż nikt normalny nie powinien go zaczepić. Znał nieco miasto i wiedział jak dojść do portu.

Narrator:
Znał drogę toteż i przedostał się szybko przez miasto. Nikt go nie zaczepiał. Zbiorowa inteligencja meneli i pijaków, którzy krążyli sennie po ulicach Zwłok bezbłędnie wyczuwała w nim przedstawiciela organizacji przestępczej i jako takiego nie planowali nawet podchodzić. Niedługo potem znalazł się w porcie, można powiedzieć najważniejszej dzielnicy i części Ombros.

Hagmar:
W pewnym sensie uwielbiał porty i ich zapachy, dźwięki, podły alkohol, tanie dziwki i bogatych kupców których można skroić z mieszka gdy piją w tawernie. Ale na kradzież kieszonkową Hagmar nie miał nastroju. Wzrokiem szukał jakiegoś statku. Stąd wszystko płynęło na południe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej