Autor Wątek: Tyrr i jego pieniądze  (Przeczytany 10375 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Grudzień 2019, 19:40:47 »
Kruk przytaknął choć nie mógł powiedzieć że mu się to miejsce podobało, ot zwykła osada. Na rynku mocno w nos wwiercał się zapach ryb, i tych świeższych i tych odrobinę mniej. Wtedy to Watu zdał sobie sprawę że nie lubi ryb. -Dokąd teraz ?- Zapytał

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Grudzień 2019, 20:28:50 »
- Do kanałów. Odparł. Było to niezbędne w takiej osadzie jak ta, która została wzniesiona tuż nad brzegiem. Kanały pomagały odprowadzić wodę która podczas przypływów mogła zagrażać mieszkańcom ale również pełniło funkcje odprowadzania deszczówki. Samo wejście zostało umieszczone nieopodal portu i wybudowane całkowicie z kamienia, nie wiedząc czemu często paliły się nad wejściem pochodnie mimo że rzadko był jakikolwiek sens odwiedzać to miejsce gdyż działało doskonale. Wchodząc trochę dalej, w powietrzu dało się wyczuć smród odchodów, co było znakiem że kanały działały źle, starego prania i o dziwo delikatny zapach dymu. Idąc wgłąb wąskimi korytarzami kanałów, dało się dostrzec na skrzyżowaniu jeden korytarz, korytarz inny niż pozostałe, jakby dobudowany. Była to kryjówka oraz baza wypadowa Piratów z Garugi. Raczej na próżno było się spodziewać że Kapitan Hawkins zerknie do takiej małej kryjówki jednak inne ekipy często korzystały z tej bazy. Idąc specyficznym korytarzykiem po chwili dostrzec można było dym tytoniowy oraz swąd taniego rumu, a do uszu docierała nie najcichsza rozmowa dwóch piratów, a dokładniej to kłótnia o wynik gry w karty. Wynika z tego że zostawili kilku ochroniarzy, ale czego pilnują ? Czy został tu ich łup ? Kto wie, nikt o zdrowych zmysłach bliżej by nie podszedł.  Oni weszli, zapach gówna ustał. Dwaj strażnicy spojrzeli na nich.
- My z "Gniazda", do szefa. Watu, pokaż dowód. Hagmar liczył że Watu kapnie się że chodzi o ukryte ostrze, albo katane.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Grudzień 2019, 20:28:50 »

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Grudzień 2019, 20:42:48 »
Watu pomyślał że wystarczy arafatka którą miał na twarzy, jednak chyba ich to nie przekonało więc Watu wystawił dłoń w kierunku botów strażników i wykonał gwałtowny ruch nadgarstkiem, co spowodowało widowiskowe wystrzelenie ostrza.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Grudzień 2019, 11:00:26 »
Pierdafatka. Arafatke nosić to mogła i babcia Joachima. Jeden ze strażników poszedł po szefa znikając w innej części kanałów. Wrócił z szefem, człowiekiem tak przeciętnym z wyglądu że bardziej się nie dało.
- W sprawie Ingmara?

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Grudzień 2019, 14:11:20 »
- Dokładnie tak - odpowiedział kruk pociągając w odpowiednim miejscu co sprawiło schowanie ukrytego ostrza.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Grudzień 2019, 14:21:53 »


- Wczoraj rano popłynął do Garugi, no co? List od Tyrra by go zatrzymać dostałem dziesięć minut po tym jak wsadziłem go na statek z partią Jelonka. Był tu z swoim dwunastoosobowym gangiem. Zwykłe chłystki. Miał ze sobą skrzynkę, płacił denarami. A wy macie farta, za godzine odpływa statek z "zbożem".

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Grudzień 2019, 14:25:36 »
-Damy rady ich dogonić ?

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Grudzień 2019, 14:38:43 »


- Nie, ale będą w Garudze. Szczerze? Taką forse nie jest łatwo tam ukryć ot tak. Pstryknął palcami. - O ile nie wetknie tej skrzynki sobie w dupe, to raczej każdy w porcie zwróci uwagę na... no nietypowo ubranego typa z bielmem na prawym oku i sinymi zębami.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Grudzień 2019, 19:13:30 »
-Dobrze, więc wyruszymy odrazu ? - zapytał jakby pirata a jednak patrząc na towarzysz.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Grudzień 2019, 20:48:20 »
- No idziemy teraz, może kapitan zgodzi się odpłynąć już. Powiedział i ruszył z powrotem. Traf że w porcie stał tylko jeden sratek.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Grudzień 2019, 20:56:47 »
Watu szedł razem za towazyszem, aż zauważył jedyny statek w porcie. - Całkiem nienajgorszy statek- zagadał tuż przy statku

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Grudzień 2019, 21:02:25 »
- Koga jak koga, niestety nie są uzbrojone. Powiedział wchodząc na statek po chybotliwym trapie. Szybko odnalazł kapitana który po krótkiej acz burzliwej wymianie zdań zgodził się wypłynąć teraz. Gdy załoga robiła swoje on podszedł do Watu.
- Jakiś plan na odnalezienie i eliminację?

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Grudzień 2019, 21:33:37 »
Watu tak bardzo znał się na żegludze że nawet nie wiedział co to koga, ale nie powiedział tego.
-plan zacząłem obmyślać już podczas rozmowy w łecinach. Jednak puki co doszedłem do planu żeby wyeliminować ich wszystkich zanim oni nas wyeliminują, niby banalne, ale na tym chyba powinien powstać cały zarys planu - odpowiedział kruk na pytanie kolegi co nie co po fachu

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Grudzień 2019, 22:04:56 »
- No kurwa rzeczywiście! Pacnął się ręką w czoło. - Że też sam nie pomyślałem. Ty tak poważnie? Nue dowiedział się nic po za tym  ze Watu chce ich zabić. Ale jeszcze trzeba mieć plan jak. W obcym miejscu, gdzie wpływy Kruków już nie sięgają.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Grudzień 2019, 22:27:24 »
-Mamy już pierwszy i ostatni punkt planu, pierwszy zabić ich, ostatni ujść z życiem. Myślę że ten plan ma całkiem nieźle założenia, no chyba że zamierzasz któregoś z nas poświęcić - przekomarzał się Watu, bo prawdą było że plan jest ubogi. - A tak całkiem serio to myślę że pasuje eliminować jednego po drugim nie wzbudzając większych podejrzeń, taka cicha robota, nie jestem w tym mistrzem, ale ostatnio zaliczyłem mały trening w gnieździe, co akurat może trochę pomóc. Mam jeszcze drobnego "asa" w rękawie, magiczna runa, problem z nią jest tylko taki że raczej narobi trochę zamieszania więc do użycia w ostateczności. Kolejny pomysł który mi przyszedł do głowy to wykorzystanie Ciebie i Twojego wyglądu, który to nie wskazuje na to że jesteśmy skąd jesteśmy. Inny mi słowy robił byś w tym pomyśle za wabik, kiedy było by ich dwóch może trzech, zagadał byś ich jakos, a ja postarał się ich zajść od tyłu, lub jeśli było by to możliwe zostawił bys mnie sam na sam z przeciwnikiem. - wygłosił długi wykład o swoim planie w sumie to wymyślony na szybko.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Grudzień 2019, 12:09:02 »
- Bo eliminacja jednego po drugim nie wzbudzi podejrzeń że coś się dzieje. To nie książka przygodowa tylko skomplikowana akcja. Wpierw trzeba go namierzyć. Potem poobserwować i wyeliminować, cel to Ingmar, nie cały cholerny gang górali. I pamiętaj, on zapewne wie że ktoś będzie chciał go dopaść. Gdybyś był nim gdzie byś się ukrył?

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Grudzień 2019, 14:16:52 »
-Nie mam pojęcia, być może opić to ? Ciężko stwierdzić, ja bym pewnie poszedł zarobić jeszcze więcej pieniędzy, ale on...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Grudzień 2019, 16:06:35 »
- Ja bym skitrał forse w banku. A potem zaszył się na miesiąc.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Grudzień 2019, 21:43:30 »
-Ingmara jest naszym priorytetem, ale myślisz że damy rady go uprowadzić bez walki ? A pieniądze jak będą już w banku to raczej ich nie odzyskamy

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Grudzień 2019, 17:03:32 »
- Mamy go zabić, nie uprowadzić. No i pieniądze to sprawa poboczna. Ale powiedz, kusi cię napad na bank co? Chodź pod pokład, za bardzo piździ. Powiedział kierując się na dolny pokład, będący i ładownią i miejscem do życia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tyrr i jego pieniądze
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Grudzień 2019, 17:03:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top