Tawerna Gothic > Newsy

Tylko dla graczy Gothic – darmowa karta Revolut doładowana kwotą 33 złotych!

(1/1)

Isentor:
Wracamy z kolejną specjalną ofertą dla użytkowników Tawerny Gothic od Revoluta! Według nas, ta odsłona promocji jest najciekawsza ze wszystkich dotychczasowych – każdy nowy klient, który zarejestruje się z naszego linka otrzyma darmową kartę Revolut wraz z darmową wysyłką i ze startowym doładowaniem w wysokości 33 PLN*.


Przypominamy, że Revolut aplikacja do zarządzania pieniędzmi i karta płatnicza, która powinna zainteresować każdego gracza, gdyż umożliwia płacenie w obcych walutach po najkorzystniejszym kursie waluty i bez dodatkowych prowizji bankowych. Zaoszczędzicie dzięki niej np. kupując paczki od Humble Bundle, konsole i sprzęt od Amazona, czy rosyjskie klucze Steam. Karta umożliwi wam także obejście ograniczeń regionalnych i zakupy np. w zagranicznych oddziałach Nintendo eShop.

Zapoznajcie się z opisem oferty w dalszej części wpisu.[/b]

* Kartę będzie musieli doładować kwotą 20 zł w celach weryfikacyjnych. NIE TRACICIE tych 20 złotych. Możecie nimi dysponować w dowolny sposób – opłacić coś kartą Revolut, wypłacić z bankomatu albo zwrócić sobie je z powrotem na swoje konto.


Jak dostać darmową kartę Revolut doładowaną kwotą 33 PLN?
1. Kliknijcie w link
2. Podajcie swój numer telefonu (nie klikajcie w „Get the app”), link dostaniecie w sms.
3. Pobierzcie aplikację, zarejestrujcie się i zamówcie wybraną fizyczną kartę prepaid z darmową wysyłką.
 
 

FAQCo to Revolut?

* Revolut oferuje usługi z zakresu bankowości, ale nie jest tradycyjnym bankiem. Umożliwi Wam płatności kartą oraz wypłaty z bankomatów w ponad 150 walutach po najkorzystniejszym, międzybankowym kursie wymiany. Z aplikacją Revolut na smartfona możecie też przelewać pieniądze w 29 walutach czy wygodnie rozliczać się ze znajomymi.

* Korzystanie z Revoluta jest zupełnie darmowe dla kont standardowych, a dodatkowo dzięki naszej promocji otrzymacie też fizyczną kartę z bezpłatną wysyłką.
 
Po co mi to?

* Kartę Revolut będziecie mogli doładować dowolną kwotą i niemal bezstratnie przekonwertować doładowaną kwotę do innej waluty. Dzięki temu nie tracicie na prowizjach bankowych przez płatność w obcej walucie. Płacicie bardzo podobną kwotę jak tam podana w newsie dla ofert z obcą walutą.
* Fizyczną kartę Revolut, która przyjdzie do Was pocztą możecie płacić wszędzie na świecie, bez tracenia na konwersji walut i bez prowizji. Mega przydatne jeśli podróżujecie
* W parę kliknięć będziecie mogli otworzyć konta bankowe w różnych zakątkach świata. Ta opcja przyda się zaawansowanym użytkownikom, którzy chcą obejść ograniczenia regionalne i kupować produkty cyfrowe z innych regionów.

Inne benefity?

* Bezpłatne konto standardowe. Żadnych zobowiązań. Darmowa dostawa karty (dzięki naszej promocji)
Możliwość płacenia kartą wszędzie na świecie, również w Polsce.
Darmowe wypłaty z bankomatów do 800 PLN miesięcznie w planie bezpłatnym i nawet 2400 PLN w najwyższym planie Metal
* Jedna karta na wszystkie konta walutowe (możecie wybrać waluty jakie tylko chcecie)
* Bardzo intuicyjna i prosta aplikacja, która trzyma całą historię transakcji i wysyła powiadomienia po transakcji
* Natychmiastowe doładowania konta z kart debetowych i kredytowych

Czy to bezpieczne?

* Revolut działa w ramach Electronic money licence pod FCA (brytyjski odpowiednik polskiej KNF) („Revolut Ltd is authorised by the Financial Conduct Authority under the Electronic Money Regulations 2011, Firm Reference 900562”)
* Kartę możecie zablokować i następnie odblokować jednym kliknięciem w aplikacji
* Dostęp do aplikacji jest zabezpieczony PINem

Co jeszcze muszę wiedzieć?

* Oferta przeznaczona jest dla osób pełnoletnich
* Do założenia konta wymagane będzie potwierdzenie tożsamości dowodem osobistym lub paszportem
* Revolut poprosi was o przelew 20 złotych na nowo założoną kartę, celem weryfikacji. Bez obaw, to nie są koszta usługi. NIE TRACICIE tych 20 złotych. Możecie nimi dysponować w dowolny sposób – opłacić coś kartą Revolut, wypłacić z bankomatu albo zwrócić sobie je z powrotem na swoje konto.

Załóż konto w Revolut z naszego polecenia i odbierz swoje 33 PLN

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej