Autor Wątek: Niedopatrzebnie PB w gothic 1!  (Przeczytany 23453 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Niedopatrzebnie PB w gothic 1!
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Czerwiec 2009, 10:45:51 »
No tak ale w G1 nie masz misji by prze teleportować się do Starego Obozu mówiąc szczerze każdy z nas robi to tylko po to by 1. dostać doświadczenie 2. zemścić się 3 zabawić sie z gnidami w czerwonych mundurach to tylko taka jakby to powiedzieć rzecz by urozmaicić rozgrywkę nie mamy potrzeby tam iść a dali to pewnie tylko po to by takk jak już mówiłem gracze mogli się zabawić

A co powiesz o możliwości ulepszenia zbroi z rudy? Przecież gdybyśmy nie teleportowali się do obozu lub pod postacią chrząszcza nie przeszli pod jedną z bram nie moglibyśmy uratować/uwolnić Stona i ulepszyć tego pancerza.

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niedopatrzebnie PB w gothic 1!
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Czerwiec 2009, 13:51:55 »
No wiem wiem zawsze tak robie ale nie masz misji ani zadania by to zrobić więc nie musisz wcale tam iść i bez tego zbroja jest dobra po za tym jakbyśmy musieli się zacząć tak czepiać to w G2NK nie moglibyśmy zobaczyć kluczowych ludzi takich jak Thorus Kruk itd bo w G2 i NK moglibyśmy zobaczyć tylko 4 osoby ze starego obozu mianowicie Diega Miltena Skorpiona i Cavalorna resztę zapewne każdy wybija w G1  jak ja ^^

Forum Tawerny Gothic

Odp: Niedopatrzebnie PB w gothic 1!
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Czerwiec 2009, 13:51:55 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niedopatrzebnie PB w gothic 1!
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Czerwiec 2009, 13:37:59 »
To ja już wyjaśnię.

Pomijając fakt, że spotkanie starych znajomych w Nocy Kruka daje dużo większej satysfakcji graczom, niż spotkanie nowych NPC-ów, to tytuł Noc Kruka jest jak najbardziej odpowiednią nazwą dodatku. No bo jaka inna nazwa mogłaby pasować? No właśnie, skoro w G1 występowała postać o takim imieniu, to twórcy postanowili tak nazwać dodatek i nawiązać w nim do niej fabułę, bo był to najbardziej oryginalny pomysł.

A teraz moja teoria na temat zabicia znanych NPC-ów. W G2 (Nocy Kruka) spotykamy Thorusa, Huna, Bloodwyna, Fiska, Dextera, czy Scatiego. Fakt, że mogliśmy ich zabić (pewnie większość i tak to robi), ale jako że fabuła tego nie wymagała, ani nie było żadnej misji z tym związanej, to twórcy nie mieli powodu, żeby ich nie umieścić w Nocy Kruka. A dlaczego nikt z magnatów poza Krukiem nie pojawia się w dalszych częściach? Ano dlatego, że z Gomezem była mini misja i trzeba było go zabić, a tym samym resztę magnatów. Co prawda Kruka też zabiliśmy (zresztą Bezimienny mówi coś takiego do jednego z NPC-ów ,,Kruk? To on nie jest martwy?''), ale że niby jest on podwładnym Beliara (czy kimś tam innym), to można tłumaczyć, że go wskrzesił.

Proste, prawda?

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niedopatrzebnie PB w gothic 1!
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Czerwiec 2009, 16:33:09 »
No i w sumie to wiele wyjaśnia nic dodać nic ująć ;)

Offline Aridan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niedopatrzebnie PB w gothic 1!
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Listopad 2009, 20:44:35 »
Ja popieram w 100% Robbena szczegulnie z tym że Beliar mógł wskrzesić Kruka.

nie wiem czy to jest niedociągniecie PB ale powiem.W G3 wszyscy nasi przyjaciele wyglądają inaczej jak w 1 i 2 mi sie to nie zabardzo podoba że Diego w 2 na statku jeszcze wyglądał normalnie a w 3 już inaczej co o tym myslicie?
To samo jest z Gornem czy nawet z Bezim zawsze w 1 i 2 mniał długie włosy a w 3 jego kucyk zniknął.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Niedopatrzebnie PB w gothic 1!
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Listopad 2009, 20:44:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top