Autor Wątek: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra  (Przeczytany 17021 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Maj 2019, 21:23:07 »
- Ja tam wojny z nikim wszczynać nie chciałem. Przywitałem się jak człowiek z człowiekiem. Szkoda tylko, że ktoś to uznał za ujme. - powiedział otrzepując kurz ze swojego opancerzenia. Nie miał jakoś żalu o to do Melkiora. Chciał tylko w spokoju wykonać to zadanie i zebrać potrzebne mu informacje.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Maj 2019, 21:33:33 »
- Nie dziw mu się, nadal ma do ciebie żal o tamte sprawy, a od tamtych czasów Bękarty stały się profesjonalną siłą. Kiedy oficer widzi podwładnego to wymaga przestrzegania procedur. Powiedział zbliżając się do statku z papugą na ramieniu. - I powiedz mi, serio musiałeś rozpaplać nazwiska piratów? Jestem prokuratorem, teraz będę musiał paru powiesić dla picu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Maj 2019, 21:33:33 »

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Maj 2019, 21:38:03 »
- Ech... Zapomniałem się, nie pomyślałem o tym,  że to towarzystwo nie jest wtajemniczone w nasze "skromne" interesy. - zwrócił się do Kazmira. Tutaj nie miał już nic na swoje usprawiedliwienie.
- Skoro ma żal, to mógł spokojnie pozwolić Mei na moje zabójstwo. Do dzisiaj dziwie się tego, że Celia ze względu na Melkiora mnie uratowała.

//Z edytowałem to na sejmiku ;)

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Maj 2019, 21:44:16 »
- Ekhm, "3. Kompania to twoja rodzina i ich cele są dobrem najwyższym. Członków powinieneś traktować jak rodzinę." Może dlatego nie pozwolił. Odpowiedział nieco ironicznie. - To następnym razem uważaj, wieszanie potencjalnych klientów psuje interesy. Nie bym nie chciał widzieć tej kurwy Mei na stryczku... ale równowaga w przyrodzie musi być.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Maj 2019, 21:48:56 »
- Będe pamiętał na przyszłość - odpowiedział życzliwie Kazmirowi. Jemu samemu też zależało na tym aby kryć poszczególnie ważnemu mu osoby, w tym Kapitan Elis.

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Maj 2019, 17:09:31 »
Pewna śmierć? Niewielkie szanse na sukces? No to Egberta nie mogło tam zabraknąć. Wprawdzie samobójcą to on nie był, ale jedno wiedział na pewno. Nie rozwinie się i nie nauczy niczego nowego, jeśli przez całe życie będzie wykonywał tylko standardowe misje. Dlatego wyznawał zasadę, że od czasu do czasu trzeba było rzucić się na głęboką wodę. W tym przypadku rudobrody miał to zrobić niemal dosłownie, bo do przepłynięcia był ocean. Ciężko znaleźć jakiś głębszy zbiornik wodny, ale na szczęście najemnik nie będzie musiał pokonywać go wpław. Chociaż pływakiem był całkiem niezłym. Wszedł na pokład, a deski zajęczały pod jego nogami jakby miały zaraz pęknąć. Wpierw uścisnął prawicę Kazmira, bo stał najbliżej, a potem zasalutował do Ashoga. Z jaszczurem chyba jeszcze nie pracował. Na razie skinął mu tylko głową. Melkiora nigdzie nie dostrzegał. Komandor musiał być w swojej kajucie, albo sprawdzać coś pod pokładem.
-Jak tam morale?- Zapytał załogi. 

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Maj 2019, 19:02:25 »
- Jak na razie dobre. Wszystko idzie po naszej myśli. - odpowiedział nowoprzybyłemu, którego w sumie pierwszy raz widział na oczy. Bękarty sporo się rozrosły pod jego nieobecność.
- Też ciekawi cie to jak to jest zginąć na obcym lądzie z rąk barbarzyńców? - spytał żartobliwym tonem.

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Maj 2019, 23:41:54 »
-Nie planuję ginąć. Płynę żeby wzbogacić ich trochę kulturowo. Na początek pokaże im jak powinno się walczyć.- Odpowiedział. -No i potrzebuję się trochę wyżyć, bo ostatnio ominęły mnie dwa duże starcia na Vrih. Wykonywałem wtedy niebezpieczne misje z dala od pola walki, niczym bohater jakieś powieści. Wiesz, jednej z tych, gdzie na początku zawsze walczą ze szczurami w piwnicy i tak dalej.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Czerwiec 2019, 07:17:58 »
- Tutaj będziemy mieli pole do wykazania się i to raczej nie będzie sielanka. - odpowiedział Egbertowi podążając w stronę masztu, o który się oparł.
- Takie bitwy lepiej kształcą niż nie jedno szkolenie. Praktyka czyni mistrza.

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Czerwiec 2019, 07:54:59 »
-Z taką kompanią to nie strach. Jak się zapędzimy, to rozwalimy połowę Białej Hordy.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Czerwiec 2019, 15:14:26 »
- Sprzątniemy ich jak kurz z naszych butów. To będzie pikuś.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Czerwiec 2019, 23:00:35 »
Tymczasem, nad statkiem pojawił się cień. Nie należał do ptaka, lecz do smoka. No tak jakby. Prawie. Czarny dracon zrobił kilka kółek nad Betsy, po czym, gdy uznał, że dość już furory narobił, zniżył lot, by finalnie osiąść na ziemi. W powietrze uleciało trochę, ale nie dużo kurzu. Torstein złożył skrzydła i rozejrzał się, szukając znajomych twarzy. Zauważył już Melkiora, Szeklana, dla którego kiedyś wykonał zlecenie odnalezienia jego brata, oraz Egberta. Pomachał i wszedł na statek.
- Jakiż przyjemny dzień, aby zeżreć komuś serce, czyż nie?

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Czerwiec 2019, 09:45:37 »
Nagle nad głowami załogantów pojawił się ogromny cień. Początkowo myślał, że to jakaś chmura przysłoniła słońce, jednak trzepot skrzydeł spowodował, że prędko zmienił zdanie. Uniósł głowę i spoglądając ku górze dostrzegł dużego, skrzydlatego gada.
- Ki diabeł! Aragorn zmartwychwstał? - rzucił w eter przyglądając się draconowi. Po chwili wylądował. Do końca nie wiedział kim on jest. Nie wahał także odpowiedzieć na jego pytanie.
- Wspaniały, a byłby jeszcze lepszy gdyby podlać go kroplą wybornego alkoholu. - odpowiedział. - A ty, kim jesteś? Nie przypominam sobie bym znał jakiegoś innego dracona niż zmarłego Aragorna.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Czerwiec 2019, 11:45:44 »
- To mój misiaczek. Przemieniłem Torsteina. Odparł gdy wyszedł z kajuty przebrany w koszulę. Płytówka by mu teraz wadziła, złość na Szeklana mu w sumie przeszła. Chciał tylko wiedzieć  jedno.
- Szeklan, powiedz mi jedno, czemu chcesz odejść.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Czerwiec 2019, 13:07:04 »
- To jest Torstein? - spytał niedowierzając. Wiedział o tym, że można się zamienić w dracona różnymi sposobami ale takie cuś jest cholernie drogie. Najwidoczniej spryt Melkiora i zastrzyk gotówki wszystko pozmieniał. Teraz wyglądał jak na najemnika przystało, groźnie i dostojnie. - Robisz wrażenie, tak trzymaj. - powiedział klepiąc dłonią trzonek od topora.
Zaraz też usłyszał słowa Melkiora skierowane do jaszczura.
- Dlaczego? - zadał sobie to pytanie. - W sumie, to sam mnie wcześniej zwolniłeś, więc chyba nie trzeba nic tłumaczyć a po drugie, to już od dawna nie uczestnicze w życiu kompani i działam na własną rękę. Po prostu, już nie czuje się częścią paczki.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Czerwiec 2019, 13:43:57 »
- Z całym szacunkiem, komandir, nie jestem rzeczą, ani maskotką - powiedział niechętnie.- Na moje oko, to rób co chcesz. No i co ważniejsze, wprowadź mnie w szczegóły, bo tamten moment na sejmiku.... no... przespałem - zaśmiał się głośno.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Czerwiec 2019, 14:01:15 »
- Z tym zakładem? - spytał dość retorycznie. - Bo był taki żarcik odnośnie wypływania na Ignis Terra. Ostatecznie, wyszło inaczej. - zaśmiał się.

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #37 dnia: 02 Czerwiec 2019, 14:32:57 »
-Płyniemy przeprowadzić rozpoznanie walką na nieznanym terenie będącym pod całkowitą kontrolą przeciwnika. Czyli musimy wylądować na Ignis Terra, spuścić wpierdol tamtejszym dzikusom i przy okazji dowiedzieć się o nich czegoś więcej, żeby później możni mogli wymyślić jak sprawić żeby przestali zagrażać wyspie. Bo całego Ignis raczej teraz nie oczyścimy.- Wyjaśnił Egbert. -Chociaż może...- Dodał po chwili spoglądając na dracona.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #38 dnia: 02 Czerwiec 2019, 14:49:12 »
- Jeśli wcześniej nie zestrzelą nas ich fregaty, szebeki albo pożrą inne potwory morskie. Tamte wody, to jedna wielka niewiadoma. Może roić się tam wszystko, co najpaskudniejsze. Musimy mieć oczy szeroko otwarte. - skierował te słowa w stronę Egberta, który za bardzo kipiał hurra optymiztem.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Czerwiec 2019, 17:28:32 »
- E, nie traktuj mnie jak jakąś kartę przetargową, czy asa. Mnie też się da zabić. Po prostu jest to bardzo trudne - odpowiedział Egbertowi.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Czerwiec 2019, 17:28:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top