Autor Wątek: Smoki  (Przeczytany 7892 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Smoki
« dnia: 16 Styczeń 2007, 19:01:57 »
Podczas romantycznej nocnej przechadzki po cudzych domach w Cap Dun napotkałem się na jaskinię. Oczywiście moja żądza poznania sekretów 'trójeczki' była ogromna, wiec postanowiłem ją zbadać. Przezornie zapisałem. Po chwili okazało się, że dobrze zrobiłem, gdyż zostałem zabity przez najróżniejsze potwory. Wczytałem i wpisałem kod na nieśmiertelność. Wyciąłem wszystko, co się rusza. Na samym dole owego kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego spotkałem najprawdziwsze smoki!. Byłem mile zaskoczony obecnością tych jaszczurek w Gothic'u 3. Każdy z nich miał pokaźny skarb. Niestety żaden nie przemówił do nas.
PS. Za jednego gada jest 500 EXP.

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2007, 19:46:36 »
Gdzie napotkałeś tą jaskinię? W domku w Cape Dun ?! Daj znać dokładniej gdzie jest to się tam wybiorę i sam się przekonam czy to jest raczej easter egg czy zwykłe smoczki.

Forum Tawerny Gothic

Smoki
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2007, 19:46:36 »

Offline lukkasszz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń 2007, 19:52:39 »
Jest droga w Cape Dun. Jak wchodzisz( do Cape Dun) to odrazu skręcasz w lewo i schodzisz. Wkońcu napodkasz jaskinie i tam głęboko bedą smoki. Nie wiem jakie ale wiem że beda bo mój kolega tam poszed (ja tez tam byłem ale nie szedłem do końca) i widział smoki, chyba tam są 3 jak dobrze pamiętam.
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2007, 19:53:39 wysłana przez lukkasszz »

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Styczeń 2007, 20:08:13 »
Byłem w tej jaskini i to nie raz ÂŻADNEGO smoka tam nie ma pełno goblinów i ogrów. Daj screna to uwierzę

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Smoki
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Styczeń 2007, 20:35:54 »
Powiem że Ameryki to wy nie odkryliście bo to było wiadomo od dawna, chyba nawet przed premierą polskiej wersji pokazał screen tego smoczka z angielskiej wersji. Gdybyście dokładnie przeszukali forum to ten temat był już poruszany, a panu Krawo radze zejść na sam dół tej jaskini.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Smoki
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Styczeń 2007, 20:36:09 »
Hmmm....podejrzewałem, że będzie tam jakiś smok, ponieważ ten kompleks jest zbyt duży, by nie można tam było znaleźć żadnego paskudztwa, muszę to dokładnie sprawdzić. Jaskinia, jak już wspomnieliście znajduje się dokładnie pod Cape Dun. Można tam dotrzeć także od plaży podążając cały czas wzdłuż morza, począwszy od chatki, gdzie spotykamy Lestera. Grota jest naprawdę ogromnych rozmiarów i warto ją zwiedzić. Osobiście, moją średnią postacią poprzestałem na zabiciu pełzaczy i goblinów, nie próbowałem podążać dalej, gdyż z pewnością skończyłoby się to śmiercią.
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2007, 20:36:32 wysłana przez Arthas »

Offline Reynart

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Styczeń 2007, 01:48:44 »
Witam !
Osobiscie zawiodlem sie nieco tymi gadami na 12 lvl zabilem obydwa z luku SI jest slabe wystarczy sie dobrze ustawic i sa nasze osobiscie wiecej klopotow sprawily mi w tej samej jaskini 2 ogry ktore po kazdym moim ataku z luku wycofuja sie poza zasieg strzalu


Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Styczeń 2007, 10:20:43 »
Rzeczywiście, zabicie smoka w G3 z łuku nie jest żadnym wyzwaniem (błąd twórców), ale spróbujcie zabić tego gada w zwarciu - ja nawet na 50 poziomie miałem problemy...

Do jaskini z dwoma smokami pod Cape Dun można dostać się też od plaży, zabijając kilka topielców wchodzimy na niższy poziom niż od wioski.
Oprócz tych smoków spotkałem jeszcze jednego w ruinach na górze niedaleko Geldern oraz jednego na pustyni, ale już nie pamiętam dokładnie w którym miejscu.

Należy jeszcze dodać, że aby znaleźć wszystkie z 49 "skrzyń" z artefaktami niezbędne jest zabicie smoków pod Cape Dun i tego koło Geldern.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Smoki
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Styczeń 2007, 15:07:52 »
Cytat: KARWO
Byłem w tej jaskini i to nie raz ÂŻADNEGO smoka tam nie ma pełno goblinów i ogrów. Daj screna to uwierzę
Bo zszedłeś za nisko smoki są nieco niżej na samym dole jaskini.


Szczerze mówiąc napotkałem tą jaskinie ze smokami po niecałej godzinie grania i to przez przypadek. Szukałem po prostu bandyty, który podobno przebywa w któreś z jaskiń na plaży cóż zamiast niego znalazłem bodajże 3 smoki. Posiadałem wtedy 11 lvl i mogę to powiedzieć z ręką na sercu, że smoki były okrutnie prostymi przeciwnikami. Pierwsze dwa zabiłem czarami a trzeciego ubiłem ręcznie wystarczyło, że zacząłem wprowadzać serię ciosów i smok nie miał już nic do powiedzenia. Z tego co pamiętam smoki można spotkać jeszcze w jednym miejscu.

Offline Buntownik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Styczeń 2007, 17:04:02 »
Cytuj
Szukałem po prostu bandyty, który podobno przebywa w któreś z jaskiń na plaży cóż zamiast niego znalazłem bodajże 3 smoki.
.
Również tak na nie trafiłem, szukając Ortegi.Smoki silne były, ale ja dobyłem swego łuku i ognistych strał i smoki leżą.  Szkoda że nic niemiały na trofea.


Radzę następnym razem bardziej przyłożyć się do wypowiedzi. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2007, 18:10:23 wysłana przez Arthas »

Offline malpiszon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Styczeń 2007, 18:28:38 »
Ja smoka znalazłem jeszcze na pustyni troche na uboczu droki wiodącej z Bakareshu do Mora Sul i rzeczewiście te smoki są beznadziejnie głupie bo nawet się nie wycofują jak się do nich strzela.

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Styczeń 2007, 20:01:35 »
Dziwna sprawa z tymi smokami. Poszedłem do tej jaskini jeszcze raz i niczego tam nie było. Więc rozpoczołem nową grę, walnołem koda na nieśmiertelność i cisne na dno jaskini a tam są 3 gargulce...  No to poszłem do qumpla to sprawdzić. U niego  były tam smoki, więc coś nie tak jest z moją grą   ponowna instalacja gry nic nie zmieniła, jakiś bug czy co?

Offline Thorumbus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Styczeń 2007, 00:50:44 »
Na dole tej jaskini znajduja sie 2 smoki ale to nie to jest najwazniejsze w tej jaskini. Otoz na dole po zabiciu smokow dobieramy sie do skrzynki w ktorej jest jeden z najlepszych w grze (najlepszy jaki znalazlem) lukow nazywajacy sie NEMROD chyba :P poszukajcie dobrze drodzy gracze ;]

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Styczeń 2007, 09:20:34 »
Cytat: Thorumbus
Na dole tej jaskini znajduja sie 2 smoki ale to nie to jest najwazniejsze w tej jaskini. Otoz na dole po zabiciu smokow dobieramy sie do skrzynki w ktorej jest jeden z najlepszych w grze (najlepszy jaki znalazlem) lukow nazywajacy sie NEMROD chyba :P poszukajcie dobrze drodzy gracze ;]
To zależy, którą w kolejności "skrzynię" otwarłeś, czyli u Ciebie był łuk, a u mnie np. runiczna tarcza.
O tych "skrzyniach" jest nawet osobny temat w poradach G3.

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Styczeń 2007, 09:37:24 »
Byłem też w tej jaskini. Po pierwszych dwuch dniach gry chodziłem sobie po plaży i znalazłem tam przez przypadek jaskinię. Były tam gobliny i pełzacze znalazłem nawet ogry. Na samym dole znalazłem smoki. Jednego zabiłem drugi zabijał mnie ogniem to sobie go odpuściłem. Strasznie prosto je zabić. Ustawisz sie w miejscu nie widocznym dla Smoka i zabijesz go złuku. To samo się tyczy troli. No niestet nie zbadałem czałej jaskini. Za dużo czasu schodzi z zabawą. Wolałem dalej zwiedzac kontynęt.
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2007, 12:45:43 wysłana przez Dydu »

Offline Wzoran

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Styczeń 2007, 20:15:52 »
Ja na ten kompleks jaskiń trafiłem poprzez gonitwę asasyna, który uciekał po odbiciu Cape Dun :) postanowiłem je zwiedzić...trafilem na smoki ale nie zabilem ich lecz postanowilem tu pozniej wrocic. No i tak sie potem stało :) Smoka można jeszcze znaleźć na północny-wschód od Al-Shedim :) Thorumbus Nimroda można również kupić :) a to co znajdziesz w ,,skrzyni" zależy od tego ile już tych skrzyń otworzyłeś :)

Offline Myśliwy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Kwiecień 2007, 07:08:22 »
Ja smoki znalazłem podczas szukania Ortegi myślałem ,że tsm jest .Więc wszedłem na wszelki wypadek wpisałem tgm.Troche nbijałem level, ale w końcu dotarłem do smoków i upolowałem je. Szkoda, że nic z nich nie wypada.
Pozdrowienia !

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Kwiecień 2007, 09:21:38 »
Te smoki to jakaś kicha bo nawet nic z nich nie wypada i strasznie łatwo jak piszecie je ubic ja z lepszej jakosci kuszy dam sobie rade  kilkoma strzalami bardziej te gady przypominaja bazyliszki bo od kiedy smoki maja dziób jak ścierwojad jak sie przyjżycie to zobaczycie a ja znalazłem 2 pod cape dun 1 na pustyni i 1 kolo geldern w ruinach koleś mowił mi ze przypadkiem znalazl jednego w nordmarze a ponoć gadał że tych jaszczurek jest 21
PoZdRo

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Smoki
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Kwiecień 2007, 10:05:48 »
Ta jaskinia to podobno buntownicze podziemie w Cape Dun. Tak jak niektórzy dostałem się tam szukając Ortegi. Na początku dotarłem tam kiedy miałem 6 lvl więc się przestraszyłem i nie zbadałem do konca tej groty dopiero na 10 lvl pokonałem smoka i rzeczywiście straszny z niego cienias, a może to byl tylko wyrzutek tej rasy. 2 smoka to samą taktyką co pierwszego dziwi mnie to że można za nie dostac tyle EXP'a

Offline Akasha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: -2
Smoki
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Kwiecień 2007, 11:44:24 »
Hmm czy to jest ta jaskinia w której jest pełno Gargulców i Pełzaczy na początku?Bo ja w takiej byłem ale wszystkich potworów nie wyciołem wiec nie moge powiedziuec czy są tam jakieś smoki.

Forum Tawerny Gothic

Smoki
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Kwiecień 2007, 11:44:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything