Autor Wątek: Śladami Bestii  (Przeczytany 6858 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #60 dnia: 24 Marzec 2019, 20:15:33 »
- Powiem szczerze - także nachylił się konspiracyjnie i szepnął - że miałem naprawdę wielką ochotę skrócić go o ten pusty łeb, ale w sumie taka mała bitka to dobra rozgrzewka, hehe - zaśmiał się cicho. - No i poznałem kilka ciekawych osób - stwierdził po chwili namysłu. - Co do pokoju, to dziękuje. Ile płacę? I jak tam dojść?
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec 2019, 21:12:20 wysłana przez Mohamed Khaled »

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #61 dnia: 24 Marzec 2019, 21:46:06 »
- Z dochodzeniem pomoże Jagna - powiedział z kamienną twarzą karczmarz i wskazał dziewkę, która właśnie zeszła z piętra i oczekiwała maurena.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #61 dnia: 24 Marzec 2019, 21:46:06 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #62 dnia: 24 Marzec 2019, 21:48:21 »
Zaśmiał się szczerze i głośno na ten jakże dwuznaczny tekst wypowiedziany przez karczmarza. Gdy się w końcu uspokoił kiwnął tylko głową na znak, że zrozumiał i podszedł do Jagny czekającej na niego przy schodach. Kto by pomyślał, że nieudane zlecenie w Isghar sprowadzi go w końcu tutaj, na polowanie na dziewki i Bestię?

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #63 dnia: 24 Marzec 2019, 21:57:04 »
- Idziemy zatem? -zapytała dziewka - Pański pokój jest już gotowy, wszystko przyszykowałam na noc - dodała z lekkim uśmiechem.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #64 dnia: 24 Marzec 2019, 22:01:42 »
- Oczywiście, prowadz

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #65 dnia: 25 Marzec 2019, 16:09:26 »
Dziewka Jagna poprowadziła cię zatem na górę karczmy, gdzie znajdowały się nieliczne pokoje gościnne. Znalazłeś się w wąskim korytarzu, po którego obu stronach widać było wąskie drzwi, łącznie sześć pokoi, po trzy na stronę. Dziewczyna zaprowadziła cię do końcowej izby po lewej stronie i trąciła drzwi, uchylając je. Za nimi była uboga izba, wyposażona w łóżko i komodę.
- Proszę, przyszykowałam wszystko do snu - powiedziała cicho.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #66 dnia: 25 Marzec 2019, 18:41:35 »
- Dziękuje. - odparł również cicho. - Może masz ochotę zostać na jakiś czas? - zapytał odwracając w jej stronę spojrzenie.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #67 dnia: 25 Marzec 2019, 18:47:35 »
- Och - Jagna zarumieniła się zauważalnie i odwróciła wzrok - Chętnie. Ale... Bestia grasuje i obawiam się tak zostawać z obcym w pokoju. Mam nadzieję że rozumiesz. Za to kiedy Bestia zostanie już upolowana... - powiedziała nagle ze śmiałym uśmiechem, patrząc ci prosto w oczy.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #68 dnia: 25 Marzec 2019, 19:13:37 »
Osz ty cwana bestio... pomyślał i ryknął śmiechem w myślach.
- Rozumiem. W takim razie nie będę więcej zajmował ci czasu. Miłej nocy życzę - uśmiechnął się do niej i zaczął ściągać z siebie ciuchy. Szata upadła na podłogę, katana wylądowała oparta o komodę, zaś ukryte ostrze zostało na ręce, tak dla bezpieczeństwa. Skoro nie będzie zabawy, to będzie mógł odpocząć i zregenerować siły. Czeka go jutro pracowity i ciężki dzień.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #69 dnia: 25 Marzec 2019, 19:54:57 »
- Dobranoc - powiedziała z lekkim uśmiechem Jagna i odeszła do swych obowiązków. Tobie zaś noc minęła dość ciężko. Trudno było powiedzieć czego to był dokładnie wpływ, ale większość nocy dręczyły cię upiorne koszmary, nie dając się w pełni wyspać. W jednych majakach wspominałeś twarze ludzi których zabiłeś wcześniej, zarówno ostatnio jak i wiele lat temu. Te sny były jedną długą sekwencją pełną zabijania. Inne sny skupiały się na dziwnych, nierzeczywistych kształtach, mających zapewne coś wspólnego z obecnością demona w twojej głowie. Gdy zdawało ci się że ujrzałeś właśnie Otchłań obudziłeś się.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #70 dnia: 25 Marzec 2019, 20:01:57 »
Obudził się z niemym krzykiem na ustach i wbitym ukrytym ostrzem w powietrze. Cholera, kurwa, kurwa, kurwa, warczał do siebie w myślach gdy wstał z łóżka. Nie pamiętał kiedy ostatni raz śnił o zabitych przez niego ludziach. Te wszystkie twarze, setki, tysiące którym odebrał życie odkąd pojawił się na wyspie przed dziewiętnastu laty.
- Cholera. Muszę jak najszybciej się dorobić i odejść na spokojną emeryturę... - stwierdził posępnie zakładając na siebie ekwipunek i wychodząc z pokoju.
Na drugą część snów nie zwracał większej uwagi. Odkąd skazał się na A'abiela zdążył się już przyzwyczaić do szeptów w głowie, do upiornych widoków i żądzy mordu. Choć spojrzenie w Otchłań spowiło jego serce w jeszcze większym mroku.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #71 dnia: 25 Marzec 2019, 20:08:33 »
Wyszedłeś z pokoju i zszedłeś na parter, gdzie akurat ostatni łowcy kończyli swoje śniadania. Większość musiała już wyjść, mimo że był wczesny poranek, świtające słońce dopiero co wpadało przez uchylone okiennice.
- Ciężka noc? - zapytał gospodarz i postawił przed tobą talerz jajecznicy.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #72 dnia: 25 Marzec 2019, 20:09:48 »
- Jak chuj - stwierdził posępnie wkładając do ust porcję jajecznicy i żując. - Wiesz może gdzie jest ta ekipa ze wczoraj? Ta, z którą piłem? Mieli na mnie zaczekać rano, ale albo spierdolili, albo zapomnieli.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #73 dnia: 25 Marzec 2019, 20:11:20 »
- Większość poszła na polowanie. Czego szukają wiadomo, ale jeden z nich kręcił się tutaj dopiero co, a potem wyszedł przed karczmę. Nie wiem czy gdzieś poszedł, nie wyglądałem.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #74 dnia: 25 Marzec 2019, 20:13:27 »
- Dobra, dzięki wielkie za informacje i śniadanie. Jeśli spotkam Talię nie omieszkam poinformować ją o twoim miłym zachowaniu względem mnie - zaśmiał się cicho i wstał, wychodząc przed karczmę. Zaciągnął się świeżym powietrzem po czym wyciągnął paczkę papierosów i zapalił. Trzeba będzie udać się do strażnicy, pooglądać ciało. Potem pewnie do burmistrza.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #75 dnia: 25 Marzec 2019, 20:19:41 »
- Bywaj - powiedział tylko karczmarz, zabrał talerz i poszedł gdzieś na zaplecze, spełniać swoje karczmarskie obowiązki. W jego fachu robi się cały czas, nie ma czasu na odpoczynek.
Przed gospodą zaś spotkałeś łowczego, z którym wczoraj chwilę konwersowałeś. Najwyraźniej czekał na ciebie, pogwizdując cicho pod nożem i czyszcząc paznokcie nożem. Gdy cię zobaczył wsadził nóż za pas i podszedł.
- No, jesteś - przywitał się - W sumie nie złapałem twojego imienia wczoraj, ja jestem Aiden. Gotów?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #76 dnia: 25 Marzec 2019, 20:26:49 »
- Mahomet... E... Znaczy się Mohamed - wyszczerzył białe ząbki. - Gotów, idziemy. Trzeba się rozeznać w sytuacji...

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #77 dnia: 25 Marzec 2019, 20:33:13 »
- Ruszamy, nie ma co mitrężyć, a ja chciałem jeszcze po lesie pochodzić, poszukać śladów.- jak powiedział, tak zrobiliście. Golinog nie był dużą miejscowością, w dodatku po ostatnich wydarzeniach jakby opustoszałą, ale jednak w świetle świtu wyglądał nieco lepiej. Ludzie powoli wychodzili na ulice, jakby po horrorach nocy mogli w końcu odetchnąć pełną piersią i wrócić do zwyczajowych zadań. To budziło nadzieję. Przynajmniej dopóki nie dotarliście do strażnicy.


Zaraz przed strażnicą zgromadził się mały tłumek, ewidentnie wzburzony. Lokalni strażnicy krzykami i czasem nawet kopniakami przepychali ciżbę, starając się przejść do samej strażnicy. Nieśli zaimprowizowane nosze na których mogło być tylko kolejne ciało. Kolejne zwłoki nieszczęśnika.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #78 dnia: 25 Marzec 2019, 20:43:49 »
- Kolejne ciało. Chodź, zanim przyjdzie koroner i dupa, a nie sekcję zrobimy. - stwierdził krótko po czym zaczął przepychać się przez gawiedź.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Marzec 2019, 21:10:07 »
Przecisnęliście się przez ciżbę i dotarliście aż do drzwi strażnicy, tam jednak powstrzymał was jeden ze strażników.
- A wy tu czego? Głusi, nie słyszeli że dla pospólstwa wstępu nie ma? - zagadnął uprzejmie jeden z gwardzistów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Marzec 2019, 21:10:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top