Tawerna Gothic > Forum dyskusyjne

Problemy techniczne i przyszłość forum

(1/6) > >>

Isentor:
W ciągu ostatniego czasu na stronie jak i forum wystąpiły drobne problemy techniczne. Spowodowane były aktualizacją oprogramowania na serwerze. Przepraszam Was za zwłokę jednak dopiero teraz znalazłem czas, żeby przysiąść do forum i naprawić występujące błędy.

Wielu z Was wchodzi na forum i gra w Marant. Dlatego moje pytanie do Was, czy jest taka potrzeba, żeby zająć się tym forum i przystosować je do współczesnych standardów? Zapraszam do dyskusji. ;)

AKTUALIZACJA
W związku z tym, że forum wymagało aktualizacji do najnowszej wersji niektóre modyfikacje spadły z rowerka. Aktualizacja kluczowa, bo głównie o bezpieczeństwo chodzi i spełnienie nowych unijnych przepisów. Wgrałem te modyfikacje, które chodzą na najnowszej wersji. Nie ma co wgrywać modów z lukami sprzed dekady.

Sprawdźcie proszę czy wszystko hula i dajcie znać.  <aniol>

Marduk Draven:
A na czym miałoby te przystosowanie polegać?  :D

Isentor:

--- Cytat: Marduk Draven w 06 Luty 2019, 20:38:21 ---A na czym miałoby te przystosowanie polegać?  :D

--- Koniec cytatu ---
Żeby działało zawsze i szybko. :)

Dragosani:
Nie ma nawet potrzeby o to pytać, skoro dzięki temu działanie forum może zostać ulepszone. Dajesz, Isu, czyń swoje czary.

Isentor:

--- Cytat: Dragosani w 20 Luty 2019, 13:21:49 ---Nie ma nawet potrzeby o to pytać, skoro dzięki temu działanie forum może zostać ulepszone. Dajesz, Isu, czyń swoje czary.

--- Koniec cytatu ---
To forum jest stare i dużo waży. To nie jest takie hop siup. Raczej cały dzień przed kompem i babranie się w skryptach. Mam w marcu urlop. Usiądę przy tym w wolny dzień.  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej