Autor Wątek: Buntownicy mnie atakują W (G3-CM-QP-Patch 1.75.1-Uptade Pack)  (Przeczytany 2107 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CrusheR

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 2
Buntownicy mnie atakują W (G3-CM-QP-Patch 1.75.1-Uptade Pack)
« dnia: 18 Październik 2018, 17:39:01 »
Siemka mam problem, mianowicie chodzi o to że Buntownicy mnie atakują. Nie działam na rzecz orków wręcz przeciwnie mam 18pkt rep u buntowników i 3 u orków. Oswobodziłem Cape-Dun na własną rękę z pomocą paladyna (nie byłem rozmawiać z Javierem o pomocy ze strony reddock). Po akcji w cape dun gadałem z paladynem on mi tam gałe chciał zrobić, poleciałem do Javiera się pochwalić nikt mnie nie atakuję wszyscy są na zielono tylko ten debil ma coś do mnie ma. Mało tego on mnie nie zabija tylko biję i okrada i tak cały czas. Po tym mówię wyjebane lece dalej może to jakiś debil. Lece do Montery a tam ten odział z 3 typów w lesie do mnie podbija i mnie atakuje to samo. Lece dalej odział z pod farmy z Montery to samo. Ide z tym typem co ma mnie do Okary zabrać okara cała mnie napierdala. Nie wiem o co chodzi nie oswobodziłem żadnego terytorium buntowników na rzecz orków. Mało tego nie instalowałem żeby mnie bili ze względu na to jaką mam zbroję ubraną. Nawet sprawdzałem bo mam zbrojkę assasina z bakareshu ale atakują mnie nawet w tej co dostałem od Diego/Gorna (nie wiem teraz) oraz w szacie nowicjusza też bo ide pod maga. Proszę pomóżcie bo mnie kurwica weźmie...

Forum Tawerny Gothic

Buntownicy mnie atakują W (G3-CM-QP-Patch 1.75.1-Uptade Pack)
« dnia: 18 Październik 2018, 17:39:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything