Autor Wątek: Problem z Savem 1.  (Przeczytany 2905 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GotikowyFan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 2
Problem z Savem 1.
« dnia: 11 Listopad 2018, 18:59:31 »
Witam! moi drodzy jestem nowy ponieważ szukam rozwiązania. Iż jak bez celu tu nie pisze tego wątku, mam pewien problem bo gdy pobrałem grę Gothic 3 ( oczywiście z part 1,oraz 2 tutal link z którego gotihica pobrałem i wszystko : ) oczywiście gra pięknie działa. I nagle jak daję Zapisz  potem wyskakuje tak : " Gothic 3 has stoped working " i mnie wywala gry mi oczywiście CHAMSKO nie zapisuję , i jeszcze jedno i jest to może możliwe ( może się ktoś na tym zna , albo to jest przyczyną ) tak ps. laptop Hp Intel Core i3. I wracająć może to jest przyczyną już oczywiście mówię. Jak dałem sobie na pulpit grę Part.1 oraz Part.2 właczyłem part 1 i zainstalowałem gre... i wypakowałem bo było w winrarze i nagle pisze : Not find a administrator ( czy coś takiego ) i muszę ( najelpiej działa ) kiedy dam grę do program files i dam tam i normalnie instalacja DZIAÂŁA! ... ale nagle pod koniec instalacji pisze tam jakis error pod koniec już nie pamiętam chyba... pod koniec koncówka byla taka .DLL nie zainstalowano czy coś takiego. I potem gra mi się włacza.. i nie wiem co się dzieje ... sam szukałem róznych poradników ale nie ma... Może pomożecie ? Gmail: marcelgracjasz2@gmail.com albo WP: marcelgra05@wp.pl albo oczywiscie fb ale to napisze temu kto ... chce naprawde pomóc albo się rozpisze albo chce pogadac. ( gadu gadu pobieram najwyzej dam w odpowiedziach numer do gadu gadu )

Forum Tawerny Gothic

Problem z Savem 1.
« dnia: 11 Listopad 2018, 18:59:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top