Autor Wątek: [Nieprawda] kanał na YT.  (Przeczytany 792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KozłowAutor wtku

• Magnat
  • Reputation Power: 7
  • Kozłow nie ma żadnego wpływu.

• Nagrody:
    Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Amulet siły - za napisanie 1000 postów.
[Nieprawda] kanał na YT.
« dnia: 11 Wrzesień 2018, 16:55:49 »
Ogólnie to prowadzę z ziomkami kanał na YouTube - enjoy, jest Gameplay z Mrocznym Tajemnic XD
https://www.youtube.com/watch?v=7QH3AhNUN1w&t=1282s
Nie umiem wstawić tutaj zajebistego obrazka, który na pewno wprawi wszystkich w osłupienie i sprawi, że poczuję się w niemoralnym stopniu pełen esencjonalnie czystej chwały i sławy. Za milion lat będą opowiadać jeszcze historie o tym, jaką Kozłow miał genialną sygnaturę na TG.
No cóż, trudno.

Offline TheMo

• Weteran
  • Reputation Power: 89
  • TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
Odp: [Nieprawda] kanał na YT.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrzesień 2018, 19:09:23 »
Czy wy serio nagrywanie monitor kamerką? xD

Forum Tawerny Gothic

« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrzesień 2018, 19:09:23 »

Offline Xvier aep Deler

• Weteran
  • Reputation Power: 49
  • Xvier aep Deler jest wznoszącą się gwiazdą.Xvier aep Deler jest wznoszącą się gwiazdą.Xvier aep Deler jest wznoszącą się gwiazdą.Xvier aep Deler jest wznoszącą się gwiazdą.Xvier aep Deler jest wznoszącą się gwiazdą.Xvier aep Deler jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

« Odpowiedź #2 dnia: 11 Wrzesień 2018, 19:52:43 »
mniej montowania, nie trzeba wtedy dźwięku doklejać :D

Offline KozłowAutor wtku

• Magnat

• Nagrody:
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Wrzesień 2018, 23:25:57 »
Czy wy serio nagrywanie monitor kamerką? xD
Mówisz?
Nie umiem wstawić tutaj zajebistego obrazka, który na pewno wprawi wszystkich w osłupienie i sprawi, że poczuję się w niemoralnym stopniu pełen esencjonalnie czystej chwały i sławy. Za milion lat będą opowiadać jeszcze historie o tym, jaką Kozłow miał genialną sygnaturę na TG.
No cóż, trudno.

Offline Szeklan Caved

• Weteran
  • Reputation Power: 112
  • Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Lafos, Vomin, Caten, Blev i Coru - Szeklan CavedBaron Noran - Szeklan CavedTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet sily - za napisanie 1000 postow....
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Wrzesień 2018, 09:14:55 »
Coś mi się wydaje, że to oglądałem ale nie wiem jakim cudem xD Ogólnie, wygląda to dość awangardowo  :P
Zapraszamy na naszego bloga!

Oficjalny blog grupy DarkModders Team

Offline KozłowAutor wtku

• Magnat

• Nagrody:
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Maj 2019, 16:17:14 »
Coś mi się wydaje, że to oglądałem ale nie wiem jakim cudem xD Ogólnie, wygląda to dość awangardowo  :P
Przy 30 subskrypcjach nie wiem jakimi kanałami to do Ciebie dotarło :D
No cóż, trudno.

Offline naho

• Kret
  • *
  • Reputation Power: 0
  • naho nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #6 dnia: 14 Czerwiec 2019, 19:24:26 »
Obczajcie to. Wyciąg z diego  <; https://www.youtube.com/watch?v=RJE9R2zyFSw

Forum Tawerny Gothic

« Odpowiedź #6 dnia: 14 Czerwiec 2019, 19:24:26 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.