Autor Wątek: Niesłuszne ukaranie  (Przeczytany 3153 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Niesłuszne ukaranie
« dnia: 15 Styczeń 2007, 23:40:07 »
Chodzi mi o temat "Kody, powody używania i nie kodów" na forum. Autor tematu, CorAngar w poście napisał "Chciałbym, byście się podzielili ze mną powodami używania kodów do G3.", zaś w temacie pisze o powodach używania i nie używania kodów, co jest jasne z tym że w tym temacie mamy wypowiadać się dlaczego używamy/nie używamy kodów. Do czego zmierzam?

Dydu w swoim poście wyraził powody nie używania kodów. To samo wyraził po nim Roland (Post #9). Ale Pan Boba Fett uznał te posty za nie prawidłowe gdyż o dziwo w ogóle są nie na temat, razem z tym wstawiając Rolandowi ostrzeżenie. Myślę, że nie słusznie.

A i zapytacie pewno 'czemu wtykam nos w nie swoje sprawy?' ;P Otóż parę postów niżej w tym temacie wypowiedział się Arthas, który też wyraził tylko powody nie używania kodów, i jakoś nikt uwagi mu nie zwrócił. A ja nie lubię takich sytuacji :P

@DODO
Nie napisałem PM ponieważ autor tematu wyraził się nie jasno i nie do końca wiadomo kto postąpił słusznie.
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2007, 19:43:43 wysłana przez slimaczek »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Niesłuszne ukaranie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2007, 00:05:50 »
Nie potrzebnie zakładałeś temat. Mogłeś napisać PM do moderatora z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Uważam, że ten temat służy tylko i wyłącznie do jednego celu - nabicie licznika.

Nie mogę się wypowiedzieć za innego moderatora lecz czytając post pana Dydu oraz pana Roland'a muszę stwierdzić, że nie złamali regulaminu więc ostrzeżenie nie powinno być wystawione. Nie chcę podważać idei innego moderatora. Po prostu wyraziłem swoje zdanie. Najlepiej jakbyśmy poczekali z tym do powrotu Boby Fett'a.

Forum Tawerny Gothic

Niesłuszne ukaranie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2007, 00:05:50 »

Thoro

  • Gość
Niesłuszne ukaranie
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń 2007, 15:59:44 »
Cytuj
Nie potrzebnie zakładałeś temat. Mogłeś napisać PM do moderatora z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Uważam, że ten temat służy tylko i wyłącznie do jednego celu - nabicie licznika.

Omg, wy już naprawde macie jakieś kompleksy z tymi postami? Już któryś raz widzę, upomnienie na temat zakładanego tematu. A jak myślisz, w jakim celu powstał ten dział? Idąc takim tokiem, wszystkie sprawy związane z forum i problemy możemy zgłaszać za pomocą PW ...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Niesłuszne ukaranie
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Styczeń 2007, 16:18:07 »
Cytat: slimaczek
Chodzi mi o temat "Kody, powody używania i nie kodów" na forum. Autor tematu, CorAngar w poście napisał "Chciałbym, byście się podzielili ze mną powodami używania kodów do G3.", zaś w temacie pisze o powodach używania i nie używania kodów, co jest jasne z tym że w tym temacie mamy wypowiadać się dlaczego używamy/nie używamy kodów. Do czego zmierzam?
Niezupełnie autorowi chodziło o powody używania kodów i o momenty w których je używamy z resztą jego opis jasno to wyjaśnia. Kilka osób początkowo aktywnych w tym temacie pisało mniej więcej o tym samym dopiero pozostali zaczęli filozofować o tym czy warto używać kody i to było niezbyt powiązane z tematem. Co prawda moderator nie musiał wystawiać warna ale we wcześniejszym poście napisał by więcej tego nie robić i skupić się na głównym wątku tematu. Poza tym sama nazwa tematu jest niezbyt jasna i powinna zostać zmieniona.



Cytat: DODO
Uważam, że ten temat służy tylko i wyłącznie do jednego celu - nabicie licznika.
Cóż zacytuje Thora...i wykorzystam fragment jego wypowiedzi...
Cytat: Thoro
Omg, wy już naprawde macie jakieś kompleksy z tymi postami? Już któryś raz widzę, upomnienie na temat zakładanego tematu.
No gdyby każdy temat w którym trzeba opisać daną sytuacji uznać za spamerski to po co w ogóle pisać...po co w ogóle tworzyć coś takiego jak forum...to, że autor wątku nie za bardzo umiał się rozpisać na dany temat nie czyni go zaraz spamerskim w końcu prawie wszyscy pisali na temat a ci którzy od niego odbiegli zostali ukarani.
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2007, 16:19:16 wysłana przez IsentoR »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Niesłuszne ukaranie
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Styczeń 2007, 17:51:22 »
Cytuj
Ale Pan Boba Fett uznał te posty za nie prawidłowe gdyż o dziwo w ogóle są nie na temat, razem z tym wstawiając Rolandowi ostrzeżenie. Myślę, że nie słusznie.

Pan Rolnad otrzymał warna za to, że nie dość, że nie wypowiedział się na wskazany wątek (w końcu tu chodzi o kody do G3, a nie do G2   ), to jeszcze pokazał swoje wywody, jakie to ,,kody są bee".
A temat mówi o tym jak, kiedy, gdzie i co było przyczyną używania tipsów.
Więc w czym problem?

Cytuj
Na początku napisałem kiedy ja używam kodów,

Jak wyżej: Topic tyczy się Gothica 3 czy być może poprzednich odsłon, hę?  

Cytuj
Bądź co bądź napisałem moje powody używania kodów...
Widzę, i za to właśnie dostałeś w połowie tegóż warna (drugim powodem było tak zwane nieuważne czytanie lub nie czytanie postów poprzedników, gdzie już raz dałem komuś ostrzeżenie)

Cytuj
Boba jest przewrażliwiony i tyle ;p Jak za komuny, cenzura pełną gębą.

Pragnę, byś liczył się ze słowami. Zauważ, że na tym forum i tak dostatecznie pobłażamy userom (co potwierdzi choćby Arthas), ale wszystko ma swoje granice. Nie miej potem żalu do nas, że za obrazę dostałeś ostrzeżenie.

Cytuj
I spójrz, że wielu przedmówców pisało również swoje 'wywody'...

I spójrz, Twój przedmówca został już ostrzeżony, a Ty jakimś cudem tego nie zauważyłeś... Oj, to już nie jest moja wina i problem.

Cytuj
AAAA już wiem Boba Fecie za co mnie ukarałeś warnem, bo się przywitałem, to to było pisanie nie na temat, no dobra, rozumiem, choć trochę późno do mnie dotarło, że przywitanie się z userami to coś złego.

Pragnę Cię powiadomić, byś nie pisał czegoś, czego nie jesteś pewien. Oraz byś mnie nie oskarżał, że za taką pierdołę Cię ukarałem.
Chcesz się witać? Przywitaj się, masz do tego prawo, a ja nie mam prawa Cię za to ,,wynagrodzić" warnem.

Dodatkowo powiem, że bodajże następnego dnia wyjechałem do rodziny (mam ferie w końcu =P) i nie miałem jak tu odpisać oraz jak nadzorować tamtego tematu (który zostaje na dzień dzisiejszy zamknięty).

Dalej...
Cytuj
Myślę, że nie słusznie.

Jeśli moderator wstawia warna - ma ku temu swoje powody. Jak napisałem wyżej: i tak przymykamy oko na większość wykroczeń (dostajecie słowne upomnienia), za które powinniście być ukarani (np. na takim G.Up'ie).

Cytuj
A i zapytacie pewno 'czemu wtykam nos w nie swoje sprawy?' ;P Otóż parę postów niżej w tym temacie wypowiedział się Arthas, który też wyraził tylko powody nie używania kodów, i jakoś nikt uwagi mu nie zwrócił.

Cytuj
Dodatkowo powiem, że bodajże następnego dnia wyjechałem do rodziny (mam ferie w końcu =P) i nie miałem jak tu odpisać oraz jak nadzorować tamtego tematu (który zostaje na dzień dzisiejszy zamknięty).


Cytuj
Kilka osób początkowo aktywnych w tym temacie pisało mniej więcej o tym samym dopiero pozostali zaczęli filozofować o tym czy warto używać kody i to było niezbyt powiązane z tematem. Co prawda moderator nie musiał wystawiać warna ale we wcześniejszym poście napisał by więcej tego nie robić i skupić się na głównym wątku tematu.

I ten cytat rozwiązuje większość sprawy, którą zapoczątkował tutaj slimaczek.

Z poważaniem

Boba Fett

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Niesłuszne ukaranie
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Styczeń 2007, 23:25:24 »
@Boba Fett
Wystarczyło by zmienić tylko treść posta (bo treść postu nie odzorowuje do końca nazwy tematu), niż go od razu zamykać. Co do samej sprawy autor tematu powinien inaczej nazwać ten temat, a Roland powinien przeczytać przedmówcę. No ale już nie będę się tu kłócił, bo nie ma zresztą po co.

« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń 2007, 23:27:16 wysłana przez Casano »

Forum Tawerny Gothic

Niesłuszne ukaranie
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Styczeń 2007, 23:25:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top