Autor Wątek: Jak zdobyć czar meteor  (Przeczytany 3037 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VeqU

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 6
Jak zdobyć czar meteor
« dnia: 13 Lipiec 2018, 23:44:23 »
Cześć gram sobie w goticha magiem z patchem qp i content modem i tu się problem pojawia gdyż nie mogę w chramie się nauczyć czaru meteoryt w chramie beliara też nie ma niektórych tu mam pytanie gdzie tego mogę się nauczyć
 

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Jak zdobyć czar meteor
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lipiec 2018, 23:52:08 »
Oddałeś artefakty Adanosa Innosowi w jego głównej kapliczce w chramie w Nordmarze? Jeżeli odwiedziłeś klasztor w Nordmarze, ten, gdzie przebywa Milten, a nie oddałeś wszystkich artefaktów Adanosa Innosowi, żeby je unicestwić, to czar meteor chyba się nie pojawi, z tego, co pamiętam. A pamiętaj, ty, mój drogi forumowiczu, że mogę się mylić. W każdym razie, jeżeli zrobiłeś wszystko to, co napisałem, a czar nadal się nie pojawia, to bardzo możliwe, że natrafiłeś na jeden z nielicznych (he he!) bugów w grze Gothic 3.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak zdobyć czar meteor
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lipiec 2018, 23:52:08 »

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Jak zdobyć czar meteor
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipiec 2018, 11:52:55 »
Dodając lekkie tłumaczenie do postu powyżej... Dostęp do "najsilniejszych"/najbardziej zaawansowanych zaklęć danej szkoły magii otrzymujesz po wybraniu boga za którym się opowiesz w tej ich małej batalii... Co sprowadza się poniekąd właśnie do wyboru dalszego losu artefaktów Adanosa. A co za tym idzie, dostęp masz jedynie do najsilniejszych zaklęć tej jednej strony za którą się opowiedziałeś. Chociaż istnieją sposoby na odblokowanie dostępu do tych zaklęć bez wyboru... Mody lub cheaty.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak zdobyć czar meteor
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipiec 2018, 11:52:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything